Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Hiszpania

40 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

43 minut temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:39:48

Może jakiś dywanik żeby uprzytulnić pokój?

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:47:21

dużyyy obraz na ściane np. tai,można go kupic w ikei



Co zmienić?

06 gru 2010 - 09:26:17

Na której ścianie ten duży obraz?? wydaje mi się że on trochę przytłoczy pokój...

Teraz będziemy robili remont i meble z tv pójdą na ścianę gdzie jest MM w tej wnęce co są meble będą drzwi do sypialni(której jeszcze nie ma) i myślę że możę do tej wnęki dałabym duże podświetlane zdjęcie z naszego ślubu.... a sofa z fotelami będzie stała na przeciw MM. tu nie mam jednego okna są 2 spore okienka i wydaję mi się że wygląda tak ponuro bo zdjęcia tak wyszły w rzeczywistośći jest bardzo jasno...

zweryfikowana
Posty: 1.183
Ostrzeżenia: 1/5

Co zmienić?

06 gru 2010 - 09:33:55

fajne poduchy!!:)

Co zmienić?

06 gru 2010 - 09:38:04

Żeby ożywić pomieszczenia ja pomalowałabym jedną ścianę na czerwono. A najlepiej pomaluj dwie ściany na biało jedną na czerwono i jedną na czarno. Bedze stylowo i bardzo nowocześnie.

Co zmienić?

06 gru 2010 - 09:52:34

Na zdjeciach ktore pokazałas widac tylko jedno okno wiec jest to zdecydowanie ciemny pokój, a salon powinien byc jasny. Jezli pomalujesz go tak jak radzą Ci kolezanki na czerwono czarno lub inny ciemny kolor uzyskasz efekt "klubu" -ciemno! Ja zdecydowanie uzyłabym jasnej farby, nawet jakiejś rozświetlającej (perłowa, bądź z masą perłową) a jedna ściane ( jezeli nie ma na niej zadnych otworów to tą naprzeciwko okna) wytapetowałabym tapetą jasną z wzore, jasnym tak zeby tylko gdy zaswieci słonce było widac wzór. Sufit biały, bez zadnych ozdób. Zsłonki do samej ziemi i tu juz mozesz uzyc koloru, na sofe ,kanape czy co tam chcesz uszyłabym poduszki w kolorze zasłon. Dodałabym jakies kinkiety na ścianie i kilka innych pierdół.

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

Co zmienić?

06 gru 2010 - 10:00:52

telewizor bym zrobila wiszacy na scianie i oblozyla doookola sciane jakimis kamieniami lub czerwona cegla podoba mi sie ta merlin monroe na scianie i troche za duzo w nim wszystkiego

Co zmienić?

06 gru 2010 - 10:04:25

Cytat
martyna555553
ja proponuje 2 rzad 5 od dolu i 4 rzad i 6 od gory


3 i 5 z czwartego :)

Co zmienić?

06 gru 2010 - 10:05:56

Ja proponowała Zamiast tej oliwki Turkus :) bo widzę kanapa w brązie a turkus z brązem wyborny :)

Co zmienić?

06 gru 2010 - 10:32:59

Cytat
truskawka11177
telewizor bym zrobila wiszacy na scianie i oblozyla doookola sciane jakimis kamieniami lub czerwona cegla podoba mi sie ta merlin monroe na scianie i troche za duzo w nim wszystkiego

ale czego za dużo??

Co zmienić?

13 gru 2010 - 11:34:47

ja bym dodała jakis akcent biały na stół, ale generlanie zamknał nam przestrzeń do sufitu, plus jakiś ciepły kawałek dywaniku na podłoge- kolor cream lub biały (ale bedzie sie brudził ) pozniej nalozyłabym pasek lub 3 paski tapety na sciane za TV, pisze od 1-3 paski poniewaz nie wiem jak szeroka jest twoja sciana, na zdjeciach zwykle ciezko jets ocenic wymiary. kolor bez z fikusnymi kwiatowymi motywami, ale raczje gabarytowo mniejszymi niz wiekszymi, w duze wzory bym sie nie pchała raczej. I myśle ze zainwestowalabym w dwa pudła kartonowe wzmocnione kolor biały, z motywem kwiatowym czarnym. swietnie by pasowaly na zabaki Twojej pociechy, lub umiescialabym je na tym meblu na ktorym stoi TV. W razie czego pisz :) chętni Ci pomogę :) buźka

zweryfikowana
Posty: 377
Ostrzeżenia: 2/5

Co zmienić?

13 gru 2010 - 11:39:32

a mi sie tylko te bordowe meble nie podobaja - ja bym kupila jakies biale ;) i biale dodatki - lampe juz masz ;) oo tak wtedy byloby idealnie

Co zmienić?

13 gru 2010 - 11:43:33

Zamiast zieleni dałabym turkus lub fiolet - oba kolory świetnie opasuja do brązu a jednocześnie rozjaśniaja wnętrza. :-) A tv chyba bym zawiesiła na ścanie lub dała nad nim 2 maski afrykańskie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

osuszacz powietrza