Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zmienić?

05 gru 2010 - 11:15:45

Cytat
Motylek009
Cytat
bozenkaa
Więcej jakiś dodatków, pierdółek, pudełek, oczywiście dobranych kolorystycznie.

Hmm nie lubię jak jest ,,naciapane'' i zawalone są całe półki to takie hmm staromodne...

Ja też nie. ;) CHodzi mi o to, by nie było tak surowo. Wystarczy jeden komplet pudełek... ;)

Co zmienić?

05 gru 2010 - 11:46:18

moze cos takiego:) oczywiscie to moje amatorstwo, ale ciekawe dodatki np. zegar, wazon bardzo by tutaj pasowały:)

Co zmienić?

05 gru 2010 - 11:51:40

Cytat
feliz_pl
moze cos takiego:) oczywiscie to moje amatorstwo, ale ciekawe dodatki np. zegar, wazon bardzo by tutaj pasowały:)


o faktycznie wygląda ciekawie a:) niestety na stole nic nie mogę mieć bo córcia wszystko ściąga ..

dziękuję za poświęcenie czasu :)

Co zmienić?

05 gru 2010 - 11:55:59

kolor na zółć-pomarańcz, albo błękit, ale wtedy wydaje się taki chłodny pokój :))

Co zmienić?

05 gru 2010 - 11:59:28

Cytat
feliz_pl
moze cos takiego:) oczywiscie to moje amatorstwo, ale ciekawe dodatki np. zegar, wazon bardzo by tutaj pasowały:)


wg mnie nie ciekawie wygląda ten pomysł. może najlepiej gdybyś poszukała inspiracji na stronach internetowych blogach
poświęconych wnętrzu, czy nawet przeróżnych gazetach jest tego mnóstwo.
myślę, ze najlepiej gdybyś pobawiła się dwoma kolorami, trzema.

Co zmienić?

05 gru 2010 - 11:59:52

moim zdaniem jest super, moze zmieniłabym kolor ten zielony na jakis moze czerwien ?

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:00:57

kurde na decorii moja koleżanka miała taki sam układ pokoju jak Ty, no identyczny, tylko inaczej zrobiony, pięknie ma koleżanka ale nie mogę znaleźć teraz wrrr

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:07:25

a ja bym pomalowala sciany na jakis jasniejszy kolorek taki cieply :) jakis moze bez, taki jasny a jedna np. tam gdzie TV na taki ostry czerwien ;) fajnie by odbijalo ;)

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:12:33

według mnie jest cudownie i nic nie trzeba zmieniac :)

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:13:20

czerwien do zielieni? niekoniecznie... a moze jakies dodadki fioletowe? poduszki, narzutę na łozko?

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:17:46

jelsi macie tylko to jedno małe okno to koniecznie musza być jasne kolory ścian-połączenie 2lub 3 ale w jasnych tonacjach. Pomyslcie tez nad jakimś dodatkowym oświetleniem żeby ożywić przestrzeń. Macie ciemne meble wiec ściany jacne i ośiwtlowne

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:19:13

a moze długie firany. albo taka firana ze sznurków w kolorze krwistoczerwonym

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:20:56

a od kiedy czerwony nie pasuje do takiej zieleni? pomysł ze sznurkowymi firankami bardzo fajny:)

Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:31:01

nad tapczanem powiesilabym jakis ladny tryptyk, bo do salonow nowoczesnych pasuja super po prostu..wybierz bardziej muzyczny bo masz M.Monroe namalowana na scianie, bedzie pasowalo..lub zdjecia portretow swojego dziecka bo widze ze macie dosc male dziecko (zabawki)..podalam przyklad..uroczo to wyglada
ogolnie kolor sciany nie z abradzo jak dla mnie..ja zamiast zieleni dodalabym ciemny braz lub bialy kolor
telewizor umiescilabym wyzej jakos, zeby byl w centrum na tle tej sciany
ogolnie nie moge wiecej powiedziec bo inaczej by bylo gdybym widziala na zywo.



Co zmienić?

05 gru 2010 - 12:35:26

meble strasznie ciemne ;/ ale jakieś poduszki, obraz na ścianie i oczywiście kolor ścian nieee :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

osuszacz powietrza