Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ozdoby na choinkę...

28 lis 2010 - 14:22:00

ja w tamtym roku robiłam aniołki z masy solnej:) ale bardziej jako dodatek do prezentu pod choinkę niż na choinkę bo były zbyt ciężkie, i choinka mogłaby nie wytrzymać. Ale na choinkę robiłam z masy solnej gwiazdki i serduszka, wycinałam za pomocą foremek do ciasteczek, a później jak wyschły to malowałam farbkami i lakierem i przyklejałam jakieś kuleczki albo brokat. Daje zdjęcie moich "koślawych" aniołków:)



Ozdoby na choinkę...

28 lis 2010 - 14:35:29

łaaał, piękne! :O :)

Ozdoby na choinkę...

28 lis 2010 - 15:19:37

a ja rowniez susze cytryny i pomarancze na kaloryferze, szyszki przyozdabiam zlotym sprayem, na drucik nawlekam korale i formuje ksztalt dzwonka badz serca,czy choinki,jak mam niepotrzebne ozdobne woreczki z organzy to wkladam do nich rowniez korale albo czekoladowe monety w zlotkach i zawieszam, ciekawym pomyslem sa tez nieuzywane plyty CD,mozna na nich cos namalowac ,przyozdobic i zawiesic, mozna tez napiec piernikow,i przyozdobic, mozna tez przyozdobic choinke wanilia badz cynamonem.

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ozdoby na choinkę...

16 gru 2010 - 15:57:26

Ja robię takie ozdoby. Są one z gipsu.



Ozdoby na choinkę...

16 gru 2010 - 16:02:01

tylko jak pokroicie pomarancze lub cytryne i ona tak troche podeschnie to trzeba ja polakierowac lakierem do włosów wtedy one nie ciemnieja tylko maja swoj ladny naturalny wyglad;)

Ozdoby na choinkę...

16 gru 2010 - 16:07:24

mnóstwo jest takich pomyysłów ! ;) mi sie bardzo podobały jak byłam mała i prababcia pokazywała mi powycinane laleczki , baletnice na choinke ;) ale możesz coś innego wymyślić ! np. z wełny albo piórek



Ozdoby na choinkę...

16 gru 2010 - 16:12:28

ja w tamtym roku zrobiłam pomarncze w plasterki ale nie pomysłam o konserwie i sie zepsuły :( haha :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAKLEJKI ŚCIENNE