Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Telewizja N

09 sie 2012 - 01:27:25

A czy ktoś mógłby mi doradzić co do aktualnych pakietów w ence? Bo zdecydowałam się ją wziąć w koncu, szczególnie że rodzicie mojego chłopaka (mieszkamy razem) coraz bardziej narzekają na brak kanałów i że same powtórki.. Ale też chciałabym nie przepłacić jednak, więc nie wiem które pakiety się opłacają.

Telewizja N

09 sie 2012 - 13:56:21

telewizja n ma spory rozstrzał pakietów, jak was intersuje sport i wiadomosci to mozecie zostac przy tych tanszych, nawet od trzydziestu paru zł, jak cos z filmow to troche trzeba bedzie doplacić. ogolenie mam od 3 lat i polecam, sprzet oferują dobry i zostaw kanalów przyzwoity za sensowne pieniądze. plus cały czas cos rozwijają.

Telewizja N

09 sie 2012 - 14:04:42

nie wiem co i jak bo tata wszystko załatwiał ,ale wiem (to nie tylko moja opinia ,ale tez wiekszosci znajomych wrecz wszystkich którzy mają) mocniej zawieje wiatr na dworze telewizji już nie ma rozłącza się,więc nie wiem co to będzie w zime.

Telewizja N

09 sie 2012 - 16:35:23

„Spory rozstrzał pakietów”, bo nawet taki za 39 zeta można u nich znaleźć :) Aktywacja dekodera za 0, dla każdego coś ;)

Telewizja N

09 sie 2012 - 20:26:00

dziwne, z odbiorem enki miałam problem wyłacznie jak ptaki czasem okupywały antenę ;) może ze dwa razy podczas burzy.... ogólnie bardzo ok. doadam że teraz na czas olimpiady szczególnie sobie cenię enkę, wszystkie relacje są i wszystko wiadomo, programó sportowych mnóstwo...

Telewizja N

19 sie 2012 - 22:02:17

No ja chyba wybiorę to za 39. Nie chę więcej wydawać na tv, a nie ogladam jej znowu tyle. Boję się tylko, żeby sprzęt w tej ofercie nie był jakiś maksymalnie badziewny...

Telewizja N

29 sie 2012 - 20:11:46

co to oni nie daja badziewia. ja mam ten najtanszy pakiet i dekoder od dwoch lat smiga i nie bylo napraw czy innych jakis... jak teraz bede podpisywac nowa umowe to tez biore te za 39, bardzo dobra oferta

Telewizja N

31 sie 2012 - 01:03:20

Wybierz to, co uważasz że jest Ci potrzebne. Z praktycznych porad: zamawiaj online (internet lub telefon) - więcej rabatów i promocji zwykle. I jak już sie zdecydujesz to jest fanpage na facebooku, EnyTime, przydatny dla abonentów (informacje, ramówki, promocje)

Telewizja N

31 sie 2012 - 01:20:47

ja jak bralam w zeszlym roku to ten zwykly dekoder bialy taki maly byl za 0zł i pilot do niego tez za darmo telerz mozna bylo kupic u nich ale mieli taka cene ze oplacalo sie bardziej kupic w innym sklepie no i do talerza trzeba liczyc uchwyt do sciany i konwerter to jak ja kupilam te 3 rzeczy osobno w sklepie to wyszlo mnie taniej jak bym u nich sam talerz kupila a pakiet ktory mam to ten za 59zl i jestem z niego bardzo zadowolona

Telewizja N

03 wrz 2012 - 16:24:05

teraz jest fajna promocja dla 'minimalistów', a mimo to jest dużo kanałów - za 39 zł jest ponad 50 polskich kanałów i aż 17 hd - moja znajoma to wzięła i jest zadowolona ;)

Telewizja N

15 gru 2012 - 18:07:15

Ja teraz szukam czegoś takiego, przed świetami zqawszze łatwiej trafić chyba na jakies promocje, przynajmneinmkiedys tak było. Nie wiecie jak teraz encka w porównaou z innymi platyfomami?

Telewizja N

24 gru 2012 - 01:51:14

moich znajomych większość pozostaje przy ence, ma chyba ciągle najlepszą ofertę vod i sprzętu.. no i fajne nowości ciągle wprowadzają do oferty z podłaczniem do sieci, rozwijąca się tv, warto

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CZYNSZ