Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Telewizja N

24 lis 2010 - 10:16:27

Przepraszam jeśli w złym miejscu, ale nie potrafię znaleźć odpowiedniego miejsca dla tego tematu :)

A więc dziewczyny moje pytanie dotyczy telewizji N. Na pewno któraś z was posiada :) więc czekam na pomoc.

Kupując telewizję N, załóżmy najniższą teraz ofertę czyli za 48zł na 24 miesiące (wszystkie pakiety + dekoder za jakieś 50zł chyba) czy za talerz oraz pilot muszę dopłacić osobno? Talerz to cena 79zł pilot 50zł. Wydaje mi się to dziwne, dlaczego nie ma tego już w pakiecie? Czy może w "polecanych" jest to wyróżnione w razie gdyby chciał ktoś później dokupić?
Nikt nie pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-24 13:36 przez monisia_key.

Telewizja N

01 gru 2010 - 00:19:56

MY BRALIŚMY W LUTYM UMOWA NA 13 M-CY 48ZŁ M-C. TALERZ MIELIŚMY SWÓJ ZA PILOTA ŻADNEJ OPŁATY TYLKO MONTAŻ WYNOSIŁ 200ZŁ A NAJLEPSZE BYŁO TO, ŻE POLEGAŁ ON NA TYM , ŻE 2PANÓW PODŁĄCZYŁO DEKODER DO PRĄDU I PRZYKRĘCILI ANTENĘ DO DEKODERA CO ZAJĘŁO IM 5MINUT I NAWET JA POTRAFIĘ TO ZROBIĆ ALE NIESTETY MUSI PODŁĄCZYĆ ,,FACHOWIEC". SZKODA TYLKO, ŻE PANOWIE NIE ZACZEKALI NA KONIEC INSTALANCJI, PONIEWAŻ BYŁ PROBLEM I TRZEBA BYŁO DZWONIĆ DO BIURA OBSŁUGI CO OCZYWIŚCIE TEŻ KOSZTUJE. OGÓLNIE NIE POLECAM TEJ TELEWIZJI.
DO TEGO JESZCZE JAK BRALIŚMY N-KĘ TO POWIEDZIELI NAM, ŻE OD KWIETNIA BĘDĄ POLSATY ALE MARZENIA PIĘKNA RZECZ...
A DEKODER MASZ WYPOŻYCZONY I PO ZAKOŃCZENIU UMOWY TRZEBA GO ODDAĆ

Telewizja N

01 gru 2010 - 00:27:04

nie znam tej tv jestem zadowolona z upc

Telewizja N

01 gru 2010 - 00:28:30

Już nie pamiętam ja to u nas było,ale na pewno talerz trzeba kupić osobno chyba że jest w ofercie.

Telewizja N

01 gru 2010 - 00:33:17

też nie pamiętam jak to jest-za talerz chyba sie płaci ale za pilot?! śmieszne trochę

Telewizja N

01 gru 2010 - 01:26:20

nie trzeba brać fachowca do instalacji... można samemu zainstalować. My braliśmy od nich antene i płaciliśmy za talerz i konwenter ale to już zostaje ci na zawsze jako twoje ,a dekoder po skońćzonej umowie trzeba oddać. Antenę instalował nam mój chłopak razem z dekoderem i ze wszystkim i nikt słowa nie powiedział że fachowiec musi instalować. A pilot 50zł czy to nie czasem ten specjalny do dzieci niezniszczalny niby? bo zwykły pilot nic nie kosztuje raczej

W polecanych są rzeczy które możesz kupić. Jak nie masz talerza to kupujesz od nich albo swój gdzieś indziej a pilot dostajesz za darmo, a ten który tam jest to pewnie w przypadku zniszczenia pilota można sobie dokupić:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 01:29 przez ariska.

Telewizja N

16 gru 2010 - 21:45:41

teraz telewizja N ma promocję świąteczną (obowiązuje jeszcze tylko kilka dni) - umowa na 13 miesięcy, 15 kanałów HD + jakieś dwie opcje do wyboru kanałów filmowych. Z tego co wiem to talerz można mieć swój lub kupić (ale zostaje już na zawsze). Znajoma skorzystała z oferty kupiła talerz w eNce, a co się okazało że nie może złapać jakiejś satelity, i w ciągu kilku dni oddała cały sprzęt i wrócili jej kasę. Wydaje mi się, że N ma bardzo dobrą promocję, wiec łap okazje póki czas:)

Telewizja N

25 sty 2011 - 00:49:38

Cytat
siwaq
teraz telewizja N ma promocję świąteczną (obowiązuje jeszcze tylko kilka dni) - umowa na 13 miesięcy, 15 kanałów HD + jakieś dwie opcje do wyboru kanałów filmowych. Z tego co wiem to talerz można mieć swój lub kupić (ale zostaje już na zawsze). Znajoma skorzystała z oferty kupiła talerz w eNce, a co się okazało że nie może złapać jakiejś satelity, i w ciągu kilku dni oddała cały sprzęt i wrócili jej kasę. Wydaje mi się, że N ma bardzo dobrą promocję, wiec łap okazje póki czas:)
Teraz w tej promocji jest aż 17 kanałow HD, dekoder zwykły gratis, a taki super full wypas z nagrywarką aktywacja tylko 48 zł.

Telewizja N

29 sty 2011 - 18:43:19

Polecam mam telewizję N i naprawdę uważam, że trafiłam w dziesiątkę. Tylko, że mało mam czasu na oglądanie telewizji, zresztą teraz chłam taki w telewizji, że wolę już w internecie siedzieć, niż TV oglądać :P

Telewizja N

29 sty 2011 - 18:46:19

my mamy, mocniej zawieje i lipa, nie ma programow, idzie burza i tez przestaja odbierac


podobno polsat jest naj

Telewizja N

16 mar 2011 - 11:43:16

płaci się za dekoder + antena jednorazowo. pilot jest w pakiecie, widocznie źle wyszkolony był pracownik:) udaj się do innego punktu. ja mam ofertę dekoder a nagrywarką za 48 zł i pakiet również 48 zł, miała hbo dość długo darmowo.. ogólnie polecam!!! tylko nie bierz bez sensu montera za 150 zł, poproś kogoś z rodziny/znajomych.
JAK ANTENA JEST DOBRZE ZAMONTOWANA +SKIEROWANA NA ODPOWIEDNIĄ STRONĘ NIC SIĘ NIE DZIEJE.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-16 11:44 przez Naomi_Gd.

Telewizja N

16 mar 2011 - 11:50:27

Ja mialam kilka lat telewizję N... w zeszlym roku rozwiązalam z nimi umowę... ogólnie NIE POLECAM oszukują i tyle... teraz mam TVN na kartę, bez abonamentu, bez umowy... jak mam kase to place i oglądam wiecej kanałow, jak nie mam kasy to nie place i oglądam tylko podstawowych kilka kanalow...

Telewizja N

29 lip 2012 - 13:34:19

Cytat
asiula_240581
Ja mialam kilka lat telewizję N... w zeszlym roku rozwiązalam z nimi umowę... ogólnie NIE POLECAM oszukują i tyle... teraz mam TVN na kartę, bez abonamentu, bez umowy... jak mam kase to place i oglądam wiecej kanałow, jak nie mam kasy to nie place i oglądam tylko podstawowych kilka kanalow...

to co tutaj napisała Asiula jest niezgodne z moją rzeczywistością. Ja na Nkę nie mogę narzekać. Wręcz przeciwnie. Płacę całkiem niski abonament i mam sporo programów, także w HD. Problemów technicznych nie było (tylko na początku ale to z naszej winy). A tak to to ok.

Telewizja N

29 lip 2012 - 13:44:17

Cytat
paulusia_anusia
podobno polsat jest naj
Polsat jest beznadziejny. U mnie dekodery psują się bardzo często ( mam Multiroom ). Często podczas zamiany kart, występuje ' problem z kartą ', co w ekspresowym tempie podnosi ciśnienie. Kiedy są opady, antena przestaje w ogóle odbierać.

Telewizja N

06 sie 2012 - 15:51:54

enke mam od sporego kawalka czasu i nie mialam jeszcze okazji na nich porzadnie ponarzekac :D. co i rusz cos nowego sie u nich pokazuje, promocje nie promocje. mam pakiet z kilkoma dodatkowymi kanalami, place rozsadna cene co miesiac :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokój dla ojca