Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

swiece zapachowe

22 gru 2012 - 08:29:56

Boedronkowe w szkle za 5 zł są najlepsze ;) Mam teraz śliwkową, ślicznie pachnie. Te z Ikei nie są złe, ale słabo pachną. Po około 30 minutach od odpalenia coś czuć. I w ogóle jest to taki delikatny zapach a nie intensywny aromat

swiece zapachowe

27 gru 2012 - 12:05:12

Te świeczki są super bo nie dość, że wyglądają bardzo ładnie to jeszcze pochłaniają zapach papierosów.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

swiece zapachowe

17 kwi 2021 - 22:36:42

ja jestem chyba jakas dziwna bo dla mnie swieczki to nie pachna... tzn sa fajne pachnace ale takie prosto ze sklepu jak wsadzisz do nich nos, ale juz odpalona to poprostu ogien i zapachu nie ma :( zdecydowanie bardziej wole lampy zapachowe, mam z Yankee Candle ceramiczną i codziennie mam inny zapach

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

swiece zapachowe

18 kwi 2021 - 12:02:15

@bialamgla czy to sa takie kominy gdzie na dol dajesz podgrzewacz a na gore wkrapiasz olejek czy cos innego? slyszalam o tej firmie ale nie mialam nigdy nic z niej a na codzien uzywam kadzidelek. gdzie kupie taki cos?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

swiece zapachowe

21 kwi 2021 - 11:36:29

Cytat
energiasloneczna
@bialamgla czy to sa takie kominy gdzie na dol dajesz podgrzewacz a na gore wkrapiasz olejek czy cos innego? slyszalam o tej firmie ale nie mialam nigdy nic z niej a na codzien uzywam kadzidelek. gdzie kupie taki cos?

dokladnie to jest to :) taki komin. ja na notino kupilam dwie sztuki :) https://www.notino.pl/yankee-candle/pebble-ceramiczna-lampa-aromatycznapink-icing/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje pokoje!