Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

swiece zapachowe

22 gru 2012 - 08:29:56

Boedronkowe w szkle za 5 zł są najlepsze ;) Mam teraz śliwkową, ślicznie pachnie. Te z Ikei nie są złe, ale słabo pachną. Po około 30 minutach od odpalenia coś czuć. I w ogóle jest to taki delikatny zapach a nie intensywny aromat

swiece zapachowe

27 gru 2012 - 12:05:12

Te świeczki są super bo nie dość, że wyglądają bardzo ładnie to jeszcze pochłaniają zapach papierosów.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

swiece zapachowe

17 kwi 2021 - 22:36:42

ja jestem chyba jakas dziwna bo dla mnie swieczki to nie pachna... tzn sa fajne pachnace ale takie prosto ze sklepu jak wsadzisz do nich nos, ale juz odpalona to poprostu ogien i zapachu nie ma :( zdecydowanie bardziej wole lampy zapachowe, mam z Yankee Candle ceramiczną i codziennie mam inny zapach

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

swiece zapachowe

18 kwi 2021 - 12:02:15

@bialamgla czy to sa takie kominy gdzie na dol dajesz podgrzewacz a na gore wkrapiasz olejek czy cos innego? slyszalam o tej firmie ale nie mialam nigdy nic z niej a na codzien uzywam kadzidelek. gdzie kupie taki cos?

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

swiece zapachowe

21 kwi 2021 - 11:36:29

Cytat
energiasloneczna
@bialamgla czy to sa takie kominy gdzie na dol dajesz podgrzewacz a na gore wkrapiasz olejek czy cos innego? slyszalam o tej firmie ale nie mialam nigdy nic z niej a na codzien uzywam kadzidelek. gdzie kupie taki cos?

dokladnie to jest to :) taki komin. ja na notino kupilam dwie sztuki :) https://www.notino.pl/yankee-candle/pebble-ceramiczna-lampa-aromatycznapink-icing/

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 3/5

swiece zapachowe

31 maj 2021 - 09:58:11

U mnie świeca to podstawa! Mam w łazience i sypialni. Jednak w sypialni nie stawiam zbyt blisko łóżka.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

swiece zapachowe

06 lip 2021 - 08:33:45

Mi nie pachną żadne świece oprócz właśnie Yankee Candle. Pamiętam,że długo zastanawiałam się przed zakupem pierwszej świecy ale w końcu się zdecydowałam w szale przedświątecznych zakupów zeszłego roku. Od tego czasu zakupiłam ich 6 ale już teraz zamawiam przez internet ponieważ są tam jednak taniej ( tutaj: na przykład co miesiąc są okresowe promocje na wybrane zapachy tak więc niektóre słoiczki można kupić nawet po 30 zł).
Czasami zdarza mi się również kupić sampler. Kilka złotych a można przetestować sobie dany zapach zanim człowiek zdecyduje się na całą świecę.
Woski również są super, niemniej świece bardziej przypadły mi do gustu.
Palą się długo. Te najmniejsze słoiczki do 40 godzin. Te duże do do 150.

Dobre promocje są w sklepie https://puderek.com.pl/53_yankee-candle



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-07-10 12:03 przez adelka28.

swiece zapachowe

22 gru 2021 - 16:56:57

Polecam świece zapachowe Otularnia są naturalne, a dzięki produkcji z rzepaku nie wydzielają toksyn.

swiece zapachowe

27 lut 2022 - 22:48:49

Ja kupuję w tk maxx są w ok cenach i można znaleźć wyjątkowe zapachy

swiece zapachowe

25 kwi 2022 - 09:08:13

swiece woodwick . Sprawdzone , najlepsze

swiece zapachowe

24 lis 2022 - 13:53:26

Hej, ja polecam się pobawić i zrobić własne świece sojowe :) Fajna zabawa i spędzony czas, a potem duża satysfakcja. Można kupić od razu gotowe zestawy do robienia świec https://topwosk.pl/pl/c/Zestawy-DIY-do-swiec/36. A jeśli szukacie gotowców to fajnie są z country candle :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie swoje pokoje!