Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

swiece zapachowe

25 sty 2012 - 16:36:10

YANKEE CANDLE- swietne ale drogie;//

ja kupuje w ikei...ostatnio tez kupilam w tesco z serii f&f ale srednio zadowolona jestem

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:07:52

Cytat
88issska88
YANKEE CANDLE- swietne ale drogie;//

ja kupuje w ikei...ostatnio tez kupilam w tesco z serii f&f ale srednio zadowolona jestem


Niestety są drogie,ale mają cudowne zapachy,którymi pachnie cały dom.Mam 2 świece (zapachy jesienno-zimowe (raczej kojarzą się z Gwiazdką) i żadna inna świeczka nie może się z nimi równać.

"Aby uzyskać tak intensywny zapach, jaki daje świeca Yankee Candle trzeba byłoby zapalić ok 5 zwykłych świec zapachowych. Przyjmijmy że ich cena to 10 zł. Przeciętnie taka świeca pali się ok 25 h.

5 zwykłych świec = intensywność zapachu 1 świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taki zapach, jaki daje świeca Yankee przez 25 h, za pomocą zwykłych zapachowych świec zapłacimy ok. 50 zł. Ale nie zapominajmy, że duża świeca Yankee przy uśrednieniu pali się ok 125h, zatem:

5 zwykłych świec = czas palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taką intensywność i czas palenia, jaką posiada jedna świeca Yankee Candle musimy kupić ok 25 zwykłych świec zapachowych! Czyli za 125 h palenia przy użyciu zwykłych świec zapłacimy 250 zł!


25 zwykłych świec = czas i intensywność palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

250 zł > 93 zł"


:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 14:08 przez jagoda_w6.

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:10:15

Ikea! waniliowe są swietne

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:10:46

Cytat
janedoe
w ikei są fantastyczne świeczki :D :D

zgadzam się tylko te w szklanym kieliszku za 4,99 o takie
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50135346/ bądź te
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80109812/

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:14:56

Cytat
johanna007
Ja mam świecę waniliową z ike..i. Bardzo ładnie pachnie. PACHNIE a nie tylko sprawia wrażenie :) Polecam gorąco.
tak samo mogę polecić z biedronki też pachną bardzo ładnie :)

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:18:38

Cytat
jagoda_w6
Cytat
88issska88
YANKEE CANDLE- swietne ale drogie;//

ja kupuje w ikei...ostatnio tez kupilam w tesco z serii f&f ale srednio zadowolona jestem


Niestety są drogie,ale mają cudowne zapachy,którymi pachnie cały dom.Mam 2 świece (zapachy jesienno-zimowe (raczej kojarzą się z Gwiazdką) i żadna inna świeczka nie może się z nimi równać.

"Aby uzyskać tak intensywny zapach, jaki daje świeca Yankee Candle trzeba byłoby zapalić ok 5 zwykłych świec zapachowych. Przyjmijmy że ich cena to 10 zł. Przeciętnie taka świeca pali się ok 25 h.

5 zwykłych świec = intensywność zapachu 1 świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taki zapach, jaki daje świeca Yankee przez 25 h, za pomocą zwykłych zapachowych świec zapłacimy ok. 50 zł. Ale nie zapominajmy, że duża świeca Yankee przy uśrednieniu pali się ok 125h, zatem:

5 zwykłych świec = czas palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taką intensywność i czas palenia, jaką posiada jedna świeca Yankee Candle musimy kupić ok 25 zwykłych świec zapachowych! Czyli za 125 h palenia przy użyciu zwykłych świec zapłacimy 250 zł!


25 zwykłych świec = czas i intensywność palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

250 zł > 93 zł"


:)

E tam, 3 sztuki w Ikea to 10 zł, zatem 6 = 20 zł.
Każda pali się 25 godzin, czyli żeby otrzymać 125 godzin palenia trzeba ich kupić 5 razy 6 sztuk, czyli 5* 20 zł to jest 100 zł. A ta, którą reklamujecie 93 zł. Czyli obliczenia powyżej nie są właściwe dla świec i Ikei.
:)) Ikea rulez!

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:20:55

Cytat
jagoda_w6
Cytat
88issska88
YANKEE CANDLE- swietne ale drogie;//

ja kupuje w ikei...ostatnio tez kupilam w tesco z serii f&f ale srednio zadowolona jestem


Niestety są drogie,ale mają cudowne zapachy,którymi pachnie cały dom.Mam 2 świece (zapachy jesienno-zimowe (raczej kojarzą się z Gwiazdką) i żadna inna świeczka nie może się z nimi równać.

"Aby uzyskać tak intensywny zapach, jaki daje świeca Yankee Candle trzeba byłoby zapalić ok 5 zwykłych świec zapachowych. Przyjmijmy że ich cena to 10 zł. Przeciętnie taka świeca pali się ok 25 h.

5 zwykłych świec = intensywność zapachu 1 świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taki zapach, jaki daje świeca Yankee przez 25 h, za pomocą zwykłych zapachowych świec zapłacimy ok. 50 zł. Ale nie zapominajmy, że duża świeca Yankee przy uśrednieniu pali się ok 125h, zatem:

5 zwykłych świec = czas palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taką intensywność i czas palenia, jaką posiada jedna świeca Yankee Candle musimy kupić ok 25 zwykłych świec zapachowych! Czyli za 125 h palenia przy użyciu zwykłych świec zapłacimy 250 zł!


25 zwykłych świec = czas i intensywność palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

250 zł > 93 zł"


:)

czy ja wiem świeczki za 10zł? To jak dla mnie super dużo, sama kupuje w Ikei i zawsze czułam zapach w moim pokoju wystarcza jedna w dużym połączonym ze spora kuchnią palę dwie i zawsze ładnie pachnie i jest to taki zapach że nie rzuca się od razu tylko delikatny nie chciałabym mieć w mieszkaniu zapachu świeczek takiego super mocnego ja palę świeczki żeby był nastrój i zapach dodatkowo.

swiece zapachowe

29 sty 2012 - 14:21:56

Prawda, te z Biedronki naprawde pachną. Jeszcze jestem zakochana w Brise czerwonym.. nie wiem jaki to zapach, ale po 15 minutach od zapalenia cały dom pachnie tą świeczką:)

swiece zapachowe

30 sty 2012 - 13:25:07

Cytat
Mesmery
Cytat
jagoda_w6
Cytat
88issska88
YANKEE CANDLE- swietne ale drogie;//

ja kupuje w ikei...ostatnio tez kupilam w tesco z serii f&f ale srednio zadowolona jestem


Niestety są drogie,ale mają cudowne zapachy,którymi pachnie cały dom.Mam 2 świece (zapachy jesienno-zimowe (raczej kojarzą się z Gwiazdką) i żadna inna świeczka nie może się z nimi równać.

"Aby uzyskać tak intensywny zapach, jaki daje świeca Yankee Candle trzeba byłoby zapalić ok 5 zwykłych świec zapachowych. Przyjmijmy że ich cena to 10 zł. Przeciętnie taka świeca pali się ok 25 h.

5 zwykłych świec = intensywność zapachu 1 świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taki zapach, jaki daje świeca Yankee przez 25 h, za pomocą zwykłych zapachowych świec zapłacimy ok. 50 zł. Ale nie zapominajmy, że duża świeca Yankee przy uśrednieniu pali się ok 125h, zatem:

5 zwykłych świec = czas palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

Czyli aby uzyskać taką intensywność i czas palenia, jaką posiada jedna świeca Yankee Candle musimy kupić ok 25 zwykłych świec zapachowych! Czyli za 125 h palenia przy użyciu zwykłych świec zapłacimy 250 zł!


25 zwykłych świec = czas i intensywność palenia 1 dużej świecy Yankee Candle

250 zł > 93 zł"


:)

E tam, 3 sztuki w Ikea to 10 zł, zatem 6 = 20 zł.
Każda pali się 25 godzin, czyli żeby otrzymać 125 godzin palenia trzeba ich kupić 5 razy 6 sztuk, czyli 5* 20 zł to jest 100 zł. A ta, którą reklamujecie 93 zł. Czyli obliczenia powyżej nie są właściwe dla świec i Ikei.
:)) Ikea rulez!

To cytat z bloga Yankee Candle i nie wiadomo o jakie świeczki dokładnie chodzi.Również lubię świeczki Ikea,pięknie pachną,ładnie wyglądają,ale raz na jakiś czas pozwalam sobie na świecę Yankee :)

swiece zapachowe

30 sty 2012 - 13:28:27

w ike.i sa najlepsze ; ) z biedronki tez calkiem calkiemmm ;)

swiece zapachowe

30 sty 2012 - 13:28:58

ja mam zwykle " nie firmowe " z zwykłego sklepu .. zapach czekolada a drugie wiśnia i stwierdzam że pachna bardzo ladnie i dlugo

swiece zapachowe

30 sty 2012 - 13:30:19

świece z ikei pachną ;)

swiece zapachowe

22 gru 2012 - 01:59:05

Ja uwielbiam świeczki i pogrzewacze z tej firmy www.admit.pl Ich zapachy są intensywne i nie dająuczucia zaczadzenia. Pachną rewelacyjnie. Używan też od nich podgrzewaczy są ekstra. W łazience okładam całą wannę niestety na swoich produktach nie używaja loga wię podaję dokładnieszy link i można poznac ich produkty po opakowaniach http://www.admit.pl/pl/swiece.html

swiece zapachowe

22 gru 2012 - 02:37:32

hmmm Yankee Candle? tylko takie znam,ktore sa ładne i maja duzy wybór. Przerobilam juz ok. 25 róznych zapachow- w dużych sloikach, w srednich. Chyba wszystkie woski jakie byly w ofercie w sklepie w Manu w Łodzi, tez tea lights wszystkie. Chociaz zuwazylam ze niektore potrafią pachnieć ładniej w opakowaniu, niepalone, niż po zapaleniu... :/ ostatnio tak miałam z christmas cookis i christmas cupcake- pachnialy rzeczywiscie tak jak masalane ciasteczka, nie wanilią...a po odpaleniu jak zwykle waniliowe tea light z tesco itp :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-22 03:09 przez bentkuff.

swiece zapachowe

22 gru 2012 - 02:41:29

tylko i wyłącznie Yankee Candle. wczoraj właśnie dostałam paczkę z zamówionymi świeczkami. nawet ich nie zapaliłam, tylko położyłam na szafce. rano budzę się w pięknym, świeżym zapachu! cudo po prostu! ;).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudelko/Opakowanie na kolczyki ??