Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

36 minut temu

Biznes

40 minut temu

tabernakula sklep

59 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam kobietki
Tak jak napisałam w tytule wątku potrzebuję Waszej rady odnośnie dekoracji okna balkonowego. Nie mogę się zdecydować co lepsza - tzw. .makarony czy może panele ? Pierwsze zdjęcie przedstawia moje okno, a pozostałe to moje propozycje. A może macie ciekawszy pomysł.



Witam,ja mam jeszcze inny pomysl co do wystroju okien tylko ze to bardziej do zaslon :) mam zamiar tak sobie zrobic

Panele wydaja mi sie fajniejsze. Jakies takie nowoczesniejsze i bradziej estetyczne ;) mialam swojego czasu "makarony" i z tego co pamietam to ciagle mi sie w cos zaplatywaly

Nr 4 Jest fajną propozycją ale inny wzór będzie lepszy poszukaj na ikea.pl

zweryfikowana
Posty: 488
Ostrzeżenia: 1/5

Ja mam na podobe 2 zdj tyle że te `sznurki` mam bordowe i u góry mam haft taki ładny ;D

Witam szukam jakieś ciekawej formy ozdobienia okien. Ciekawie wyglądają: plisy zależy mi ostro na czasie.

A mi podobają się jak najprostsze rozwiązania, coś podobnego jak na tym zdjęciu - ładna zwiewna tkanina (coś pomiędzy firanką a zasłoną) w jednolitym kolorze nadaje wnętrzu spokojny i przytulny charakter. Jakieś kolory w oknie chyba za bardzo by mnie rozpraszały.

Oba pomysły bardzo mi się podobają, nie potrafię zdecydować.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

Pierwszy pomysł według mnie lepszy, ociepli pokój. ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fotel ma ktoś ??