Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przeprowadzka

28 paź 2010 - 15:04:34

szukam dobrej firm na terenie Warszawy, która specjalizuje się w przeprowadzkach. Szukałam informacji,ale nie jest ich zbyt dużo:) Przeniesienie tych wszystkich betów absolutnie mnie przerasta a nie mam kogo poprosić o pomoc. słyszałam o firmie japa&co( zna ktoś?), może podacie mi namiary na jeszcze jakieś

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

przeprowadzka

29 paź 2010 - 15:12:57

ablo trans jest solidną firmą transportową, która może pomóc Ci przy przeprowadzce, możesz telefonicznie poprosić ich o darmową wycenę, tak żebyś potem nie miała niespodzianek co do kwoty, jaką będziesz musiała zapłacić, a fajnie jest też to, że dadzą Ci tyle kartonów ile będziesz chciała, także nie będziesz musiała chodzić po marketach i prosić o puste pudełka ;)

zweryfikowana
Posty: 1.045
Ostrzeżenia: 1/5

przeprowadzka

29 paź 2010 - 15:15:09

niestety nie pomoge bo nie jestem z tych okolic
mam nadzieje ze nie bede miec kiedys tego problemu bo moj tato ma auto dostawcze heh wiec jest gdzie to zapakowac
ale podbijam zeby ktos Ci pomogl :)

przeprowadzka

29 paź 2010 - 15:16:18

znam ta firmę, którą autorka wymienia - i ja byłam zadowolona
i jeszcze DTS - przyjemne przeprowadzki są super

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 5/5

przeprowadzka

10 mar 2011 - 09:58:46

Widziałem bardzo dużo dobrych opinii o tej firmie na przeróżnych serwisach. Z tego co widzę na ich stronie internetowej do dają nawet pudła potrzebne do zapakowania wszystkich rzeczy, co znacznie ułatwia przeprowadzkę i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

przeprowadzka

15 mar 2011 - 13:27:23

Japa&co na pewno jest z bardziej solidnych firm w tej branży. Na pewno przewiozą wszystko w jednym kawałku, z jednego punktu do drugiego, no i przy okazji nie wezmą za to za dużo pieniędzy, także spokojnie możesz im powierzyć wszystkie swoje rzeczy.

przeprowadzka

08 kwi 2011 - 10:57:16

lunatic, a przeprowadziłaś się już? Bo nie wiem czy nadal szukasz jakiejś firmy czy już znalazłaś i skorzystałaś. Jeśli jesteś już po - to może napisz czy wybrałaś japę - o której napisałaś, no i ewentualnie jak się spisali. Fajnie jeśli samemu ma się jakiś samochód dostawczy bo wtedy nie trzeba firmy wynajmować - ale z drugiej strony - mniej wtedy tego całego zachodu.

przeprowadzka

21 kwi 2011 - 12:14:41

Nio taki samochód dostawczy to niewątpliwe udogodnienie :) Chyba, że nie ma się jeszcze tak wielkiego dorobku to pewnie zwykły samochód wystarczy i przejazd kilka razy z rzeczami ;)

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

przeprowadzka

10 cze 2011 - 08:55:32

Ale i tak - niezależnie od tego, czy przeprowadzamy się na własną rękę czy też korzystając z usług jakiejś firmy - to nie możemy zapominać o kilku ważnych sprawach zwiazanych z samą przeprowadzką, jak to co zrobić dwa miesiące przed, miesiąc przed, jak i do czego pakować poszczególne przedmioty. To wbrew pozorom istotne kwestie.

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

przeprowadzka

28 wrz 2012 - 15:18:17

o niektórych rzeczach nie można zapomniać, ale jeśli się już zdarzy to może z czasem się zamieni w fajną anegdotę i będzie się z czego pośmiać, a jak się ktoś będzie teraz przeprowadza i szuka czegoś na rozluźnienie to może sobie i wejść na profil japy na fejsie i pooglądać zdjęcia.

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

przeprowadzka

13 kwi 2022 - 09:54:10

Sama niedługo zamierzam się przeprowadzić z chłopakiem do nowego mieszkania ( kupiliśmy mieszkanie od dewelopera i własnie czekam na koniec remontu).
OBecnie wynajmujemy ale rzeczy i tak mamy sporo. Jak się przeprowadzić bezboleśnie?

niezweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 9/5

przeprowadzka

13 kwi 2022 - 11:35:28

Ja zaczęłam od pakowania rzeczy, których się najrzadziej używa, odstawiałam na bok i było z głowy.
Miękkie rzeczy (ubrania, ręczniki, pościele) do worków 200l. W kartony łazienka kuchnia, dokumenty, książki pakowane kategoriami, każde pudlo podpisane, bez mieszania (jak się wprowadzaliśmy do domu to nie mieliśmy praktycznie żadnych szaf gotowych więc początkowo rzeczy trzymaliśmy w kartonach.)
Kartony niezbyt duże bo szybko robią się ciężkie
Najbardziej pomocne dla mnie było to, że rzeczy były niepomieszane i podpisane więc w nowym miejscu trafiły od razu do docelowego pomieszczenia.
Plus wyrzucać/oddawać ile się da, to najlepsza okazja
https://www.transportprzeprowadzki.com.pl/jak-przewiezc-meble-za-granice/

Zerknij sobie na stronę. Jest tutaj wiele porad jak się przeprowadzić i jak wygodnie przewieźć meble - w Polsce ale i za granicą. Najlepiej skorzystać z pomocy firmy.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

przeprowadzka

06 maj 2022 - 21:03:16

Hello. ja teraz stoję trochę przed dylematem czy warto sie przeprowadzić do większego miasta jak np Warszawa. Z jednej strony bardzo bym chciała, bo dzięki temu będe miała lepsze perspektywy pracy

niezweryfikowana
Posty: 162
Ostrzeżenia: 3/5

przeprowadzka

30 maj 2022 - 15:32:10

U nas cała przeprowadzka zajęła jakoś 4 dni i to tak szybciej niż mielibyśmy zająć się tym sami. Akurat dla nas pomagała firma przeprowadzkowa Warszawa https://www.warszawaprzeprowadzki.pl/

przeprowadzka

31 maj 2022 - 10:37:48

Cytat
lunatic
szukam dobrej firm na terenie Warszawy, która specjalizuje się w przeprowadzkach. Szukałam informacji,ale nie jest ich zbyt dużo:) Przeniesienie tych wszystkich betów absolutnie mnie przerasta a nie mam kogo poprosić o pomoc. słyszałam o firmie japa&co( zna ktoś?), może podacie mi namiary na jeszcze jakieś


No to ja zdecydowanie do przeprowadzki polecam Ci https://wawa-przeprowadzki.com.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-12-16 09:45 przez pieknyolek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie OGARNĄC mój pokój! :d FOTO