Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fioletowa sypialnia

28 wrz 2010 - 15:08:26

Cytat
marche
Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na aranżację wnętrz i różne połączenie kolorów to ostatnio znalazłam na facebooku Nasciturus design niesamowicie ciekawie zrobione wnętrze pokoju dziennegozły/quote]

to jest okropne:/

Fioletowa sypialnia

28 wrz 2010 - 15:12:19

Jak dla mnie do fioletowego pokoju idealnie pasują zielone dodatki! Moja siostra tak zrobiła i jest ślicznie. Na prawdę.

Fioletowa sypialnia

28 wrz 2010 - 15:13:55

Cytat
agatka026
ciemna sliwka plus bialy sufit. do tego czarne metalowe lozko i czarne meble ;] ewentualnie na jednej scianie tapeta w srebrne i fioletowe paski w roznych odcieniach ;]

ja tak mialam tylko bez tapety :) ale teraz przemalowalam na biały z brokatem ;) w koncu po takim ciemnym fiolecie mam jasno teraz ;) ale nie zaluje.

POLECAM JAGODOWE LATO FIRMY NOBILES 4 PORY ROKU



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-28 15:14 przez yourdarling.

zweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 6/5

Fioletowa sypialnia

28 wrz 2010 - 15:16:19

ja z narzeczonym mamy sliwkowo-fioletowa sypialnie i meble sosnowe jasne i razem to wyglada super;)
u nas kolor farby to owoce lesne-polecam bo jest naprawde rewelacyjnie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-28 15:18 przez siulka4.

zweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 1/5

Fioletowa sypialnia

28 wrz 2010 - 15:16:42

Ja też właśnie mam remont pokoju i kupiłam farbę Dulux śliwka węgierka, ma ktoś pokój w tym kolorze, bo boje się, czy nie będzie za ciemno.. ?

Fioletowa sypialnia

30 lis 2010 - 00:11:39

ja też będę miała fioletową sypialnię :) zawszę o takiej marzyłam !! myślę, że będę wzorować się na tych :



Fioletowa sypialnia

30 lis 2010 - 00:15:54

ja mam pokój w kolorze z duluxa tajemniczy ogród i do tego meble z black red white w kolorze sosny antycznej :) i powiem że całe życie czekałam żeby mieć taki fajny pokój w moich klimatach :) kocham fiolet

Fioletowa sypialnia

30 lis 2010 - 00:19:06

ja mam fioletowe ściany. połączyłam to z meblami i dodatkami w kolorach białym i czarnym. Mieszkam tak sobie już od pół roku i w życiu bym nic nie zmieniła - czuję się genialnie. Tylko jeśli masz raczej spokojną naturę to odradzam bo fioła dostaniesz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lidl i biedronka