Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fioletowa sypialnia

14 wrz 2010 - 11:06:07

mi się strasznie podoba fiolet z żywą zielenią. Kocham to połączenie

zweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 1/5

Fioletowa sypialnia

14 wrz 2010 - 11:07:14

Zrobiłabym tak :

2 ciemne ściany, 2 jasny, taka wanilia do tego czarne meble z waniliowym akcentem :)



Proszę o pomoc i podbijanie :)

http://forum.szafa.pl/36/2338500/2338500/karmelowe-platformy-i-czarne-wedges.html#msg-2338500

Fioletowa sypialnia

14 wrz 2010 - 11:12:27

Ja mam pokój w kolorze "jagodowe lato" i meble w kolorze klon nida. Fajnie to wyglada :) a w przedpokoju mam "śliwkę węgierkę" i jest bardzo ciemna.... ładny kolor, ale meble musiałyby być do niej strasznie jasne, inaczej pokój wyglądałby jak loch :P

Fioletowa sypialnia

14 wrz 2010 - 11:13:20

jeżeli sypialnia będzie Ci służyć tylko do spania [a nie jako Twój pokój] czyli tak jak u mnie, to polecam ciemny odcień :) ja mam ciemne bordo i w nocy jest naprawdę ciemno, a tak chyba najlepiej do spania :) ja mam też biały sufit.

a jeśli ta sypialnia to też jest po prostu Twój pokój w kt np. masz biurko, komputer itp to lepiej chyba jasny, siedzenie w ciemni nie jest zbyt podnoszące na duchu ;))

zweryfikowana
Posty: 1.206
Ostrzeżenia: 1/5

Fioletowa sypialnia

14 wrz 2010 - 11:21:08

Cytat
beatka876
o widze ze nie tylko ja jestem fanka fioletu


ja mam także fioletowy pokój, łazi ten kolor za mną non stop:) a jak widzę fioletowe kolczyki to już w ogóle szaleje. Jak mam być szczera to tak sie w tym kolorze zakochałam, że nawet auto chcę kupić fioletowe...:)

Fioletowa sypialnia

24 wrz 2010 - 05:02:38

Hej, ja mam fioletowa sypialnie, na zdjeciu kolorek, jak dla mnie super i do tego jasne mebelki:)



Fioletowa sypialnia

24 wrz 2010 - 07:46:31

My mamy w sypialni kolor na ścianach "śliwkę węgierkę", sufit jest biały podwieszany z lampkami, natomiast meble mam w kolorze olchy i mam kupione zasłony jeden zestaw złoty a drugi pomarańcz :) panele są jasne z widocznymi sękami. Powiem, że bardzo ładnie to wygląda :) Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-24 07:47 przez irmina.

Fioletowa sypialnia

24 wrz 2010 - 07:49:52

Ja mam ciemny fiolet ściany, i jasne szare meble.

Fioletowa sypialnia

24 wrz 2010 - 08:09:57

moja siostra ma fiolet na 2 scianach i szary na 2 i to wyglada naprawde niesamowicie! tylko zalezy to pewnie od tego,ze ma pokoj na poludniu i jej ladnie slonko swieci:) mebelki jasne

Fioletowa sypialnia

24 wrz 2010 - 08:27:06

U mnie w pokoiku sa dwie sciany w kolorze czerwonym i dwie w kolorze jasnej jagody (taki jaśniejszy przygaszony fiolet) i powiem ze mi sie podoba. Sufit jest bialy, mebelki w kolorze olchy. Nieiwem tylko jeszcze jaki dywanik sobie sprawic. Panele raczej ciemniejsze

Fioletowa sypialnia

24 wrz 2010 - 08:36:57

U mnie jest jasny fiolet... Z Dekorala bodajże "francuska lilia" i do tego ciemna podłoga a meble... jasne:) I wygląda fajnie:)

Fioletowa sypialnia

27 wrz 2010 - 16:17:37

Ja bardzo lubię fiolet w każdej postaci, troche nawet sama się tego boje bo gdziekolwiek jestem w sklepie jakoś tak samo COŚ ŚCIĄGA MNIE W KIERUNKU FIOLETOWYCH CIUSZKÓW ITP. A co do sypialni we fiolecie to... ja oczywiście mam taką. Wybrałam dość ciemny kolor z firmy dulux- tajemniczy ogród ( pomalowane dwie ściany) a dwie pozostełe to magnolia i na jednej z nich, tzn. nad głowami są wzorki z szablonów. Sufit jest biały, lampa jasna, świeczki i dodatki fioletowe i jasne. Łóżko i komoda ( niestety tylko tyle mi się mieści w sypialni bo jest mała) koloru wenge a zatem ciemne, bałam się, że będzie za ciemno ale nic z tego. Pozdrawiam

Fioletowa sypialnia

27 wrz 2010 - 16:20:52

ja mam dwie sciany fioletowe a dwie ecru i super to wyglada :)

Fioletowa sypialnia

27 wrz 2010 - 21:05:43

a ja mam w sypialni "kwitnacego lotosa":) jasny fiolet, biały sufit, dodatki złoto - ciemnofioletowe:) jak bede miała chwile to porobie fotki i pokaze jak to wyglada:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Porządek w waszych pokojach