Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 17:25:36

CZesc..;-) sa tu jakies dziewczyny z Krakowa...? na pewno sa..;p
moze któras ma jakis pokój do wynajecia dla studentki..?
w niskiej cenie..;p
w ogole orientujecie sie w cenach..?:)

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 17:28:51

dzindziak to jednak chcesz mieszkac w mieszkaniu czy akademiku:) ??

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 17:58:43

Z akademikami ciezko.. trudno sie dostac.. szukam czegokolwiek..;-)

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:01:59

ja od 3 lat studiuje w Krakowie i powiem szczerze, że strasznie ciężko jest z mieszkaniami no i ceny są dość wysokie..

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:05:57

podbijam. powiem tylko tyle ze z tego co wiem niestety kraków jest drogi:(

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:06:04

ja wynajmuję pokój około 24 metrów, dwuosobowy za 800 zł. jak na Kraków to tanio. a żeby coś znaleźć musisz zacząć już i szukać na miejscu, bo ludzie wchodzą i biorą, nikt ni będzie czekać aż się zdecydujesz

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:09:55

moja siostra placi chyba 350zl za pokój..wynajmuje mieszkanie z dwoma osobami...

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:11:50

Cytat
carrie92
moja siostra placi chyba 350zl za pokój..wynajmuje mieszkanie z dwoma osobami...
bardzo tanio. w jakiej dzielnicy? opłaty do tego, czy już wliczone?

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:14:36

krakow jest drogi, no nistety fakt, a zarobki małe :/
najlepiej szukaj na miejscu kolezanka znazla mieszkanie 3 pokojowe na olszy za 1400 ze wszystkim, a to jest tanio wiec szukaj, szukaj, szukaj, jak sa fajne mieszkania i tanie to od razu znikaja, polecm co stronke GUMTREE.pl tam jest sporo ogłoszen

mieszkanie KRAKÓW

06 sie 2010 - 18:17:48

Dzięki..;-)
Ja jeszcze złoze podanie o akademik, ale.. Jakby co to przeciez musze miec cos na boku..
Chciałabym cos w granicach 300-400 zł.. oczywiscie obojetne mi czy bede mieszkac z 1 czy dwoma osobami..

mieszkanie KRAKÓW

07 sie 2010 - 01:04:17

pokuj znajdziesz w tej cenie al uwierz lepiej samenu, bo ludzie sa jednak rózni różne charakterki

mieszkanie KRAKÓW

13 sie 2010 - 16:15:15

Ja mieszkam z dwie innymi osobami w mieszkaniu, tzn. w trójkę sobie wynajmujemy i płacimy po 470 złotych każda. A mieszkanie nie jest jakieś duże, ale w nowym bloku i niedaleko centrum. Ceny są trochę wysokie, ale gdzieś czytałam, że w tym roku jest znacznie łatwiej o mieszkanie w Krakowie, więc i ceny pewnie trochę spadną.

mieszkanie KRAKÓW

14 sie 2010 - 11:52:47

szukaj....
niestety musisz sie szybko decydowac. znajoma miala jakis czas temu do wynajecia. w ciagu godziny znalazla chetnego na mieszkanie jednopokojowe bez przedpokoju z malutka lazienka za 1400zl.


aha i warto zagladnac pod biprostal, na galla/skrzyzowanie galla z krolewska/, pod cracovie/przystanek autobusowy/ tam sa tablice ogloszen i czesto tam sa ogloszenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-14 11:55 przez HypnoticPoison.

mieszkanie KRAKÓW

14 sie 2010 - 12:01:28

ja wlasnie na tym weekendzie w Krakowie oglądam umówione mieszkania. powiem Ci, że wcale nie jest tak jak dziewczyny piszą, że ciężko ze znalezieniem albo że bardzo drogo. wiadomo, Kraków to duże miasto, w Rzeszowie za 300zł spokojnie coś wynajmiesz, w Krakowie niestety nie. ja szukam z koleżanką i jej chłopakiem i jeszcze chcemy jedną lub dwie osoby na 3-pokojowe mieszkanie. mamy do oglądnięcia jeszcze 5 mieszkań i wszystkie to koszt ok 450zł na głowe (już z mediami). uważam, że nie jest to dużo, tym bardziej, że mam mnóstwo znajomych w Krakowie, do tego brata i chłopaka, którzy płacą nawet po 550zł za pokój w centrum Krakowa.
poszukaj czegoś na Gumtree Kraków. to dobra strona z ogłoszeniami. znajdziesz tam i mieszkania to wynajęcia i może ludzi, którzy poszukują kogoś do mieszkania ;)

mieszkanie KRAKÓW

07 wrz 2010 - 10:48:01

Kochane, nie znacie kogoś, kto chciałby wynająć parze lub 3 osobom nie duże mieszkanko w Krakowie? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sony vaio prosze o opinie.