Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mieszkanie KRAKÓW

10 wrz 2010 - 15:50:49

Dołączam się do poszukiwań;) Niedługo rozpoczynam szkołę a okazało się, że zostałam bez mieszkania. Akademika moja szkoła niestety nie ma, znajomi w innych miastach. Tragedia! Szukam pokoju do ok 550zł ale każdą inną ofertę wezmę pod uwagę. Dodam, że szkołę mam na ul. Zamoyskiego (Podgórze). Jeśli Wy niczego nie macie to może Wasi znajomi? Pomóżcie kochane!

zweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

mieszkanie KRAKÓW

12 wrz 2010 - 18:57:40

Mam taką ofertę małe mieszkanko(dla pary) prawie przy Rynku Głównym cena 1000 z ł plus media , dzwoń jeśli Cię to interesuje
tel. 694-99-66-77

mieszkanie KRAKÓW

12 wrz 2010 - 19:02:22

na moim osiedlu ceny pokoi - 600zl:] , strasznie duzo jak na pokoj, no ale z drugiej strony, to w tym masz niby wode i prad, takze nie wiem czy to duzo czy malo, czy rozsądnie

mieszkanie KRAKÓW

12 wrz 2010 - 19:02:29

Ja niestety mogę tylko pobić,szukać mieszkania w Krakowie będę za 3 lata ;)

mieszkanie KRAKÓW

12 wrz 2010 - 21:18:03

Cytat
bolver
na moim osiedlu ceny pokoi - 600zl:] , strasznie duzo jak na pokoj, no ale z drugiej strony, to w tym masz niby wode i prad, takze nie wiem czy to duzo czy malo, czy rozsądnie

na jakim osiedlu mieszkasz?
ja też czegoś szukam, niby mam, ale daleko do uczelni i tylko do lutego.
jakbyście wiedziały o jakimś pokoju albo kawalerce to dajcie znać :D

Dziękuje z góry :D

mieszkanie KRAKÓW

13 wrz 2010 - 02:16:16

600 to dosyć dużo, dla mnie niestety za dużo. Całe mieszkanie też odpada, nie mam z kim. Echh tak to jest jak sie wcześniej nie myśli...

mieszkanie KRAKÓW

13 wrz 2010 - 07:12:44

Cytat
mayj91
Cytat
bolver
na moim osiedlu ceny pokoi - 600zl:] , strasznie duzo jak na pokoj, no ale z drugiej strony, to w tym masz niby wode i prad, takze nie wiem czy to duzo czy malo, czy rozsądnie

na jakim osiedlu mieszkasz?
ja też czegoś szukam, niby mam, ale daleko do uczelni i tylko do lutego.
jakbyście wiedziały o jakimś pokoju albo kawalerce to dajcie znać :D

Dziękuje z góry :D



mieszkam na OE ul.Bobrzyńskiego
Cytat
snofka
600 to dosyć dużo, dla mnie niestety za dużo. Całe mieszkanie też odpada, nie mam z kim. Echh tak to jest jak sie wcześniej nie myśli...


ja mysle, ze napewno znajdziesz, jak opadnie to cale poszukiwanie to beda sie wysypywac oferty spoznionych:)

mozesz poszukac na stronce krakow.gumtree.pl, mysle, ze tam znajdziesz duzo, tak samo jak na krakusiku, POWODZENIA!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 07:14 przez bolver.

mieszkanie KRAKÓW

20 gru 2010 - 10:54:51

Hej:) Korzystajac z watkie moze pomorzecie mi dziewczyny. W najblizszym czasie mam zamiar przeprowadzic sie z wrocławia do krakowa. We Wrocławiu mialam swoja wlasna kawalerke, ktore dostalam po babci i bede ja sprzedawac. Poniewaz, wrocław jest drozszy niz krakow mam nadzieje, ze uda mi sie kupic w krakowie conajmniej mieszkanie 2pokojowe za ta cene. W internecie roi sie od branzy: nowe mieszkania kraków, jednak moze ktoras z was ma sprawdzona jakas agancje, albo slyszala, ze ktos chce sprzedac mieszkanie (moze byc uzywane), najlepiej nie daleko rynku:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak zrobić rolety/żaluzje??