Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

43 minut temu

zabawki dla chłopców

godzinę temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oryginalne dekoracje, pomysly

29 wrz 2010 - 17:57:43

A ja na skosie nad łóżkiem mam namalowanego Kazika i KNŻ z małym cytatem z piosenki. do tego cały słup na środku pokoju mam w zdjęciach i antyramach oraz małych winylach a na normalnej ściane trzy duże winyle xD dookoła pełno plakatów z koncertów i różnych tabliczek informacyjnych np. Prezes, nie dotykać urzadzenie elektryczne zakaz palenia itp ;)

oryginalne dekoracje, pomysly

29 wrz 2010 - 17:57:49

Polecam naklejki na ścianę, na allegro jest ich pełno, a efekt rewelacyjny. Moja:
http://de.tinypic.com/view.php?pic=14wakpx&s=7

oryginalne dekoracje, pomysly

03 paź 2010 - 21:34:01

http://www.domplusdom.pl/katalog/dekoracje
tutaj jest wiele fajnych dodatków, zawsze można podejrzeć jakiś ciekawy pomysł

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

oryginalne dekoracje, pomysly

10 cze 2011 - 13:10:14

Ja generalnie lubię nowoczesne mieszkania. Jednak od jakiegoś czasu zaczynają mi się podobać dekoracje takie w stylu etno - folk - malowane naczynia, haftowane poduszki, kubki we wzory łowieckie. Dużo takich gadżetów można znaleźć na przykład na wiano.eu.

oryginalne dekoracje, pomysly

10 cze 2011 - 13:27:04

Lampa - taką chciałam kupić :))

Naklejki na ściane, które mnie urzekły :))
Kran z diodami- jak się odkręci zimną wodę jest niebieski kolor jak ciepłą to czerwony :)
Wanna ^^

oryginalne dekoracje, pomysly

10 cze 2011 - 13:35:23

O nie, teraz będę śnić o tej wannie z kamienia:(

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

oryginalne dekoracje, pomysly

10 cze 2011 - 13:35:40

Ehh ja mam dość duży pokój ale 3 ściany mają skosy a na 4 stoi szafa ;//. Przez to nie mogę zrobić żadnej ładnej dekoracji bo nawet nie mam miejsca żeby powiesić jakieś głupi pułki ych. Kawałek ściany mam w płytach Cd.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

oryginalne dekoracje, pomysly

10 cze 2011 - 13:55:09

A moze do tych oryginalnych dekoracji mozna dodac np. fajne obrazy?
One tez powoduja ze nasze wnetrze moze sie na maksa zmienic na plus...

oryginalne dekoracje, pomysly

14 cze 2011 - 13:13:50

Zgadza się,obrazy bardzo zmieniają wnętrze naszych pokoi,dlatego warto się nad tym zastanowić. Oprócz tego polecam stylowe i eleganckie obrusy do jadalni oraz kuchni,znajdziecie je tutaj www.eleganckistyl.pl

oryginalne dekoracje, pomysly

14 cze 2011 - 14:03:23

A ja zachorowałam na taki fotel - najlepiej widać go na pierwszym zdjęciu, nie mogłam niestety wstawić pliku tutaj, bo ta galeria jest zrobiona we flashu. W ogóle na tej stronie są niesamowite aranżacje, nie do uwierzenia jakie cuda można zrobić ze zwykłego mieszkania :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

oryginalne dekoracje, pomysly

24 maj 2012 - 11:30:19

jak czasem oglądam projekty mieszkań to już mi się tak bardzo bardzo marzy moje własne. Ostatnio oglądałam galerię zdjęć firmy n-design i przyznam, że zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, ale bym chciała mieć już własne m :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lidl i biedronka