Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:38:24

Pytanie bardzo proste:P mam zamiar zakupic firanke taka jak na zdjeciu. Ale nie wiem czy jakos jej nie ozdobic ( albo lambrekinem albo moze jakies jeszcze zasłonki?) Jak widac firanka ma specyficzny wzorek i nie wiem czy po prostu zostawic ja taką jaka jest, czy moze dodac cos? Drugie zdjecie przedstawia okno, na ktorym chcę powiesic te firany. Tak wiec jezeli macie jakies "wizje" jak to ogarnac to chetnie sie dowiem:D


firanka bron boze nie bedzie taka długa jak na zdjeciu ! ! niecierpie długich firanek, tak wiec ona bedzie skracana, własnie zeby troche słonka wleciało do pokoju:) ogolnie zdjecie firany ze wzorem jest tragiczne - zapozyczone od sprzedawcy, ale widziałam ta firanke u kolezanki i musze przyznac ze wyglada cudnie na oknie:)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-18 21:45 przez axis.

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:37:58

o kurcze genialne okno !
firanka za nic mi się nie podoba, dodałabym coś innego, coś co pozwoliło by wpaśc światłu do pokoju.

albo zawiesiłabym jakieś takie zasłonki, opleśc je jakoś żeby swobonie wisiały i nie zasłaniały okna calego

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:43:31

Nie mam pomysłu :)
Może jakieś kokardy na brzegu z dwóch stron
Jak masz rolety to chyba zasłony niepotrzebne :)

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:44:47

Cytat
kotek6
Nie mam pomysłu :)
Może jakieś kokardy na brzegu z dwóch stron
Jak masz rolety to chyba zasłony niepotrzebne :)

mam rolety, ale nie chodzi mi o zasłony ktorymi wieczorem bede okno zakrywała, tylko to ma byc cos bardzej ozdabiającego to okno:)

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:49:39

Ja owinęłabym karnisz jednokolorowym gładkim matreiałem w kolorze ścian lub dała ozdobne zasłony-panele.

niezweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:55:02

na tym szescianie zrezygnowałabym w ogóle z firanki

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:55:40

Piękne okna.. ja bym zawiesiła na nich coś takiego : http://homedecora.pl/images/braz.jpg
Takie paseczki do ziemi :) Sama mam i polecam. Wygląda bardzo stylowo :)

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:56:02

Cytat
OSA224
Ja owinęłabym karnisz jednokolorowym gładkim matreiałem w kolorze ścian lub dała ozdobne zasłony-panele.

hmmm mam czerwone sciany:P ale za to stylowe meble w (takim jakby) złotym kolorze, wiec moze masz racje zeby kupic gładki materiał i owinac nim karnisz... :)
Cytat
magdaplacety
Piękne okna.. ja bym zawiesiła na nich coś takiego : http://homedecora.pl/images/braz.jpg
Takie paseczki do ziemi :) Sama mam i polecam. Wygląda bardzo stylowo :)

no własnie, ja mam pokoj zrobiony na "stylowo" ale chyba jestem zbyt "staroswiecka" zeby powiesic brozowe firanki na okno, choc przyznam - sa naprawde sliczne:) jak masz linka do nich to podaj na priv:> bede wdzieczna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-18 21:54 przez axis.

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:53:43

Po pierwsze to super mieszkanko i okna :)

Moim zdaniem nie trzeba nic dodawać :)
W taki wnętrzu będzie fajnie wyglądać bez niczego ^^

Serdecznie pozdrawiam :D

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 21:56:03

Są też białe.. nie ma problemu :)) Linka nie mam, kupowałam je już jakiś czas temu.. w Pepco za 30zł :)))

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 22:00:43

Cytat
magdaplacety
Są też białe.. nie ma problemu :)) Linka nie mam, kupowałam je już jakiś czas temu.. w Pepco za 30zł :)))

eh:( kurcze spodobały mi sie:P

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 22:05:30

Polecam je, ja również mam zrobiony stylowo pokój i mega pasują :)) Ja mam kolor taki kremowy , beżowy, ciemny ecru :) i mam brązowe okna - świetnie to wygląda, naprawdę :)

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 22:03:10

Ja bym wzięła ją tak na boki po dwóch stronach i spięła wstążką uplatając kokardę. Mam tak samo i powiem ,że efekt niczego sobie.

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 22:07:13

A ja bym powiesila tak jak masz powieszone "stare " firanki na oknie, tylko pomiedzy oknami podwiązałabym je.w ten sposon na srodkowym bedziesz miala cos w rodzaju odwroconego D a na 2 pozostalych bedzie wisialo swobodnie.troche zamotalam ale mam nadzieje ze mniej wiecej wiesz o co chodzi..

jak ozdobic tą firanke?:)

18 kwi 2010 - 22:07:12

Cytat
magdaplacety
Polecam je, ja również mam zrobiony stylowo pokój i mega pasują :)) Ja mam kolor taki kremowy , beżowy, ciemny ecru :) i mam brązowe okna - świetnie to wygląda, naprawdę :)

oo kremowe mogłyby byc:P teraz bede szukała takich firanek na all:P narobiłas mi na nie checi:P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pachnące ubrania ;)