Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

free spin za rejestracje

33 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was i z góry proszę o pomoc.
Dwa lata temu wprowadziłam się do nowego mieszkania i zachciało mi się pokoju całego na różowo.Wiadomo gust mi się zmienił itd ale pokój nadal mi się podoba ale ten baldachim doprowadza mnie do szału! po pierwsze siedlisko kurzu,dziecinny,za każdym razem zahaczę o niego.Jednymi słowy działa mi na nerwy.Jak widzicie między łóżkiem mam dwie wielkie antyramy.Jak narazie nikt remontu nie planuje.Jestem skłonna zdjąć ten baldachim i mieć małą dziurkę w suficie ale pytanie na sto punktów
CZYM GO ZASTĄPIĆ ? CO ZAWIESIĆ NAD ŁÓŻKIEM? BEZ TEGO BALDACHIMU STRASZNIE JEST ŁYSO
PROSZĘ O POMOC!
DODAJĘ DWA ZDJĘCIA JEDNO BEZ LAMPY JEDNO Z .




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-31 21:19 przez suedeinheaven.

Mogę Ci zrobić obraz,pop art. ;D Pasowałby strasznie.



niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

nie wiem jak wytłumaczyć - widziałam coś jakby wypukła część ściany - myślę, że wystarczy kupić steropian o grubości około 2 cm, przykleić go klejem do tapet, na to dać tapete kolorystycznie pasującą do ścian, tylko we wzorki - super to wygląda. poszukam zdjęć to wkleję

Najprościej to chyba powiesić trzecią antyramę i nie będzie łyso.

Cytat
slodzonamysza
nie wiem jak wytłumaczyć - widziałam coś jakby wypukła część ściany - myślę, że wystarczy kupić steropian o grubości około 2 cm, przykleić go klejem do tapet, na to dać tapete kolorystycznie pasującą do ścian, tylko we wzorki - super to wygląda. poszukam zdjęć to wkleję

NIE ROZUMIEM ZBYTNIO PO CO STEROPIAN ;D? JAKA WYPUKŁA CZĘŚĆ ŚCIANY?

Powieś jeszcze jedno zdjęcie na ścianie

o nieeee, zadnych obrazów.
ja tam widzę półkę. Na książki, albo jakieś pierdoły. Najlepiej czarną.
Zwykłą, prostą deskę, albo coś bardziej wymyślnego-np. zygzak, jak z ikei :)

3 antyrama to by była tragedia jak jakaś galeria i świątynia Marilyn Monroe bo oczywiście ją bym zawiesiła
na innej ścianie mam jej wielką fototapetę ;d ale też już mi się nie podoba bo źle jest położona

najbardziej na tej ścianie widzę tapetę i jakieś przewieszenie tych antyram bardziej nad łóżkiem ale to już wtedy większe koszty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-31 21:25 przez suedeinheaven.

WALNIJ SOBIE TAPETĘ NA TEJ CAŁEJ ŚCIANIE CO ŁÓŻKO STOI :) np. jakaś w ciemnym odcieniu fioletu bo naprawdę dziecinada :)
ALBO CZARNO-BIAŁĄ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-31 21:25 przez pika-pika-pika.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
suedeinheaven
Cytat
slodzonamysza
nie wiem jak wytłumaczyć - widziałam coś jakby wypukła część ściany - myślę, że wystarczy kupić steropian o grubości około 2 cm, przykleić go klejem do tapet, na to dać tapete kolorystycznie pasującą do ścian, tylko we wzorki - super to wygląda. poszukam zdjęć to wkleję

NIE ROZUMIEM ZBYTNIO PO CO STEROPIAN ;D? JAKA WYPUKŁA CZĘŚĆ ŚCIANY?
już co dodam zdjęcie - kolorystycznie mi się nie podoba, ale mniej więcej o to mi chodziło - za łóżkiem

ja bym nakleiła takie naklejki na ściany co ostatnio był na nie szał ;)
coś w tym stylu

http://allegro.pl/item8964...<moderacja>[moderator]

może nie koniecznie ten wzór ale coś takiego, według mnie obraz już zdecydowanie odpada, bo masz już dwie antyramy i bez sensu a taka naklejka to myślę że nie zły pomysł, jest strasznie dużo fajnych wzorów możesz coś zawsze wybrać, i nawet od ściany na sufit możesz kawałek taką naklejkę puścić, żeby na przykład zakryć dziurę na suficie od baldachimu :)

ale to tylko moje skromne zdanie ;]

pozdr



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-31 21:53 przez moderator.

jakieś półki :) proste albo takie łamane jak mają w ikei :) a na nich ksiązki :) albo w sumie to cokolwiek BYLE NIE KOLEJNY OBRAZEK/OBRAZ/ZDJĘCIE itd ;D

zweryfikowana
Posty: 1.422
Ostrzeżenia: 2/5

To jest moskitiera, nie baldachim. W tym pokoju nie pasuje jedno, a raczej dwie- antyramy, są za poważne. Pościel, moskitiera w księżniczkę, no potwornie dziecinne i infantylne. Polecam zmienić pościel, a na miejsce różowej powiesić dużą białą moskitierę, wygląda super, a latem przy otwartym oknie przed robactwem osłoni. Można ją kupić w tym samym sklepie co kupiłaś tę różową, tylko na dziale sypialnianym, a nie na dziecięcym.

o tej marzę na tej ścianie


a może chciałabyś go sprzedać lub się za niego za mienić ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysł na kominek.