Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

transportery taśmowe

18 minut temu

sprawdzony stomatolog

22 minut temu

sklep detailingowy

46 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 12:53:48

zastanawiam się nad kupnem maszyny łucznik i waham się między Łucznik Lidia i Julia.
Ma ktoś maszyny z tej firmy? co o nich sądzicie? Lidia fajnie wygląda, ma 22 programy szycia, natomiast Julia (głupio to brzmi i kto wymyślił te nazwy :)) wg mnie jest praktyczniejsza i ma 36 programów - ma to jaieś znaczenie? wcześniej szyłam na b. starej, tak że się nie znam, a zamierzam szyć dość konkretne rzeczy - sukienki, płaszczyki, więc wolę mieć w miarę dobrą
Byłabym wdzięczn jakby ktoś mi doradził - maszyny sa do zobaczenia na all, cena jest podobna
która lepsza? oznakowanie na nich mam nadzieję jest w miarę widoczne





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 13:45 przez puchuskubatek.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:46:29

nie znam się ale podbijam

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:50:12

hmmm ,,,, moja koleżanka kupiła ostatnio tą w kwiatki czyli<1> jest zadowolona :D ja zresztą też :D:D bo często u niej siędzimy i coś wymyślamy ostatnio uszyłyśmy 2 sukienki :D z falbankami moja jej prosta dopasowana obie czarne :D:D sylwester murowany tylko jeszcze dodatki ;p hehe

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:53:22

ogólnie to maszyny z łocznika sa dobre,a lepsza ta ktora ma wiecej programow
sory,wyskoczyło o zamiast u



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 13:53 przez olajulia.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:56:56

ta druga ma metalowe części a w kwiatki aluminiowe, jest jakaś różnica?
do hardcore666 - a można na tej maszynie szyć w miarę grube materiały? daje radę? jest w niej obrzucanie dziurek i overlock?

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:58:52

firma jak najbardziej dobra. Nie patrz na wygląd tylko na ściegi. Ja bym wzięła tą z większą ilością ściegów pod warunkiem że są tam ściegi overlokowe, ale decyzja należy do ciebie.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:02:32

im mniej skomplikowana tym lepsza. cięższa,mniej elementów plastikowych - lepsza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 14:03 przez ulamiel.

zweryfikowana
Posty: 339
Ostrzeżenia: 1/5

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:05:00

moja mama ma podobna do tej drugiej ;) i jest bardzo dobra :)) mama jest zadowolona ;)

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:09:26

Aluminiowa będzie lżejsza , ale czy ja wiem , skoro Julia ma 36 ściegów to ją bierz . Kwiatki to możesz sobie nakleić sama ;P Ja bym wzięła Julię , i myślę , że sobie właśnie w najbliższej przyszłości zakupię .

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:10:20

Cytat
puchuskubatek
ta druga ma metalowe części a w kwiatki aluminiowe, jest jakaś różnica?
do hardcore666 - a można na tej maszynie szyć w miarę grube materiały? daje radę? jest w niej obrzucanie dziurek i overlock?

Różnica między metalowymi częściami a aluminium jest moim zdaniem taka, że aluminiowe części szybciej i łatwiej sie odkształcają i w zwiazku z tym szybciej będzie trzeba wymieniać je w maszynie . Ale jest lżejsza. Idąc za tokiem rozumowamia Ulimiel - będzie gorsza. I tu się zgadzam z moją imienniczką.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:13:27

Cytat
Uvalki
Cytat
puchuskubatek
ta druga ma metalowe części a w kwiatki aluminiowe, jest jakaś różnica?
do hardcore666 - a można na tej maszynie szyć w miarę grube materiały? daje radę? jest w niej obrzucanie dziurek i overlock?

Różnica między metalowymi częściami a aluminium jest moim zdaniem taka, że aluminiowe części szybciej i łatwiej sie odkształcają i w zwiazku z tym szybciej będzie trzeba wymieniać je w maszynie . Ale jest lżejsza. Idąc za tokiem rozumowamia Ulimiel - będzie gorsza. I tu się zgadzam z moją imienniczką.
wlaśnie tak.przy cięższych rzeczach się nie sprawdzi.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:15:01

hmm .. z tego co wiem to jeans na 4 razy złożony szyje bez problemu grubszego nie dawałyśmy jeszcze.. ma wszystko i właśnie co ważne jest leciutka bez problemu sie przenosi ..;] sama po świętach chcę kupić sobie taką ;]

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:16:03

To chyba się zdecyduję na Julię. Kanciasta, ale przecież nie wygląd najważniejszy. Najśmieszniejsze, że ma więcej funkcji i z trego co piszecie lepsza, bo ma metalowe części a kosztuje tyle samo

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:23:03

Kanciasta może i jest ale chyba jest spód szerszy będzie ci się łatwiej szyło . No i jest biała, przejrzysta , wygląda na prostą w obsłudze . . w ogóle same superlatywy ;)

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:32:36

w jakiej cenie są wogole teraz takie maszyny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka tapeta do pokoju w stylu POP ART?