Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 12:53:48

zastanawiam się nad kupnem maszyny łucznik i waham się między Łucznik Lidia i Julia.
Ma ktoś maszyny z tej firmy? co o nich sądzicie? Lidia fajnie wygląda, ma 22 programy szycia, natomiast Julia (głupio to brzmi i kto wymyślił te nazwy :)) wg mnie jest praktyczniejsza i ma 36 programów - ma to jaieś znaczenie? wcześniej szyłam na b. starej, tak że się nie znam, a zamierzam szyć dość konkretne rzeczy - sukienki, płaszczyki, więc wolę mieć w miarę dobrą
Byłabym wdzięczn jakby ktoś mi doradził - maszyny sa do zobaczenia na all, cena jest podobna
która lepsza? oznakowanie na nich mam nadzieję jest w miarę widoczne





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 13:45 przez puchuskubatek.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:46:29

nie znam się ale podbijam

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:50:12

hmmm ,,,, moja koleżanka kupiła ostatnio tą w kwiatki czyli<1> jest zadowolona :D ja zresztą też :D:D bo często u niej siędzimy i coś wymyślamy ostatnio uszyłyśmy 2 sukienki :D z falbankami moja jej prosta dopasowana obie czarne :D:D sylwester murowany tylko jeszcze dodatki ;p hehe

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:53:22

ogólnie to maszyny z łocznika sa dobre,a lepsza ta ktora ma wiecej programow
sory,wyskoczyło o zamiast u



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 13:53 przez olajulia.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:56:56

ta druga ma metalowe części a w kwiatki aluminiowe, jest jakaś różnica?
do hardcore666 - a można na tej maszynie szyć w miarę grube materiały? daje radę? jest w niej obrzucanie dziurek i overlock?

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 13:58:52

firma jak najbardziej dobra. Nie patrz na wygląd tylko na ściegi. Ja bym wzięła tą z większą ilością ściegów pod warunkiem że są tam ściegi overlokowe, ale decyzja należy do ciebie.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:02:32

im mniej skomplikowana tym lepsza. cięższa,mniej elementów plastikowych - lepsza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-25 14:03 przez ulamiel.

zweryfikowana
Posty: 339
Ostrzeżenia: 1/5

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:05:00

moja mama ma podobna do tej drugiej ;) i jest bardzo dobra :)) mama jest zadowolona ;)

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:09:26

Aluminiowa będzie lżejsza , ale czy ja wiem , skoro Julia ma 36 ściegów to ją bierz . Kwiatki to możesz sobie nakleić sama ;P Ja bym wzięła Julię , i myślę , że sobie właśnie w najbliższej przyszłości zakupię .

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:10:20

Cytat
puchuskubatek
ta druga ma metalowe części a w kwiatki aluminiowe, jest jakaś różnica?
do hardcore666 - a można na tej maszynie szyć w miarę grube materiały? daje radę? jest w niej obrzucanie dziurek i overlock?

Różnica między metalowymi częściami a aluminium jest moim zdaniem taka, że aluminiowe części szybciej i łatwiej sie odkształcają i w zwiazku z tym szybciej będzie trzeba wymieniać je w maszynie . Ale jest lżejsza. Idąc za tokiem rozumowamia Ulimiel - będzie gorsza. I tu się zgadzam z moją imienniczką.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:13:27

Cytat
Uvalki
Cytat
puchuskubatek
ta druga ma metalowe części a w kwiatki aluminiowe, jest jakaś różnica?
do hardcore666 - a można na tej maszynie szyć w miarę grube materiały? daje radę? jest w niej obrzucanie dziurek i overlock?

Różnica między metalowymi częściami a aluminium jest moim zdaniem taka, że aluminiowe części szybciej i łatwiej sie odkształcają i w zwiazku z tym szybciej będzie trzeba wymieniać je w maszynie . Ale jest lżejsza. Idąc za tokiem rozumowamia Ulimiel - będzie gorsza. I tu się zgadzam z moją imienniczką.
wlaśnie tak.przy cięższych rzeczach się nie sprawdzi.

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:15:01

hmm .. z tego co wiem to jeans na 4 razy złożony szyje bez problemu grubszego nie dawałyśmy jeszcze.. ma wszystko i właśnie co ważne jest leciutka bez problemu sie przenosi ..;] sama po świętach chcę kupić sobie taką ;]

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:16:03

To chyba się zdecyduję na Julię. Kanciasta, ale przecież nie wygląd najważniejszy. Najśmieszniejsze, że ma więcej funkcji i z trego co piszecie lepsza, bo ma metalowe części a kosztuje tyle samo

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:23:03

Kanciasta może i jest ale chyba jest spód szerszy będzie ci się łatwiej szyło . No i jest biała, przejrzysta , wygląda na prostą w obsłudze . . w ogóle same superlatywy ;)

maszyny Łucznik

25 lis 2009 - 14:32:36

w jakiej cenie są wogole teraz takie maszyny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaka tapeta do pokoju w stylu POP ART?