Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

na grouponie, gruperze są fajne oferty, moja koleżanka była na 5 dni w Rzymie z chłopakiem, nocleg z wyżywieniem , przelot po 500zł za osobę. :o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 13:42 przez Doti91.

ja bym postawila na morze ;)

Ja z mezem w podróży po slubnej bylismy w Kazimierzu Dolnym (wcale to nie muszą być Karaiby) Jest tam cuuudnie i baaardzo romantycznie. Zakochałam się w tym miasteczku. Na pewno pojedziemy tam w którąs rocznice ślubu :) Jest to też idealne miejsce na wakacje z małym dzieckiem. Moja córcia miała wtedy 5 mies i pojechała z nami oczywiście. Było suuuper, ten wyjazd wspominam z utesknieniem i wzruszeniem ;) Bardzo polecam!

zweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 1/5

Sporo ofert jest na wypady do Paryża i w miare tanie są może warto sprawdzić. My z Mężem byliśmy najpierw w Chorwacji a potem w Paryżu i tu i tu było romantycznie ale Paryż jednak zachwyca swoją architekturą. Chorwacja natomiast przyciąga Nurkowaniem polecam serdecznie :) Można złowić samemu małże a potem je przygotować na romantyczną kolację mniam :)

ja polecam Sopot. Byłam z moim facetem z październiku i tam się zaręczyliśmy. Zatrzymaliśmy się w Sofitel Grand Sopot, cena jak za taki hotel myślę,że znośna :P coś ok.400zł

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

ja jednak bałabym się tych zakupów na gruponie, jakoś kiepsko mi się kojarzą, lepiej jechać w sprawdzone miejsca, ale moim zdaniem jednym z lepszych jest Kraków i Hotel Niebieski, zarówno hotel, jak i miasto moim zdaniem bardziej z romantycznych miejsc.

Mazury coś pięknego zakochałam się w nich.:)
Ale na pomorzu u Nas, też jest super. Nad jeziorem Bory Tucholskie, Szymbark, Borzechowo itp. tylko do trójmiasta kawałek:)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

wiecie wszystko zależy od tego, co kto lubi, bo jedni będą woleć spędzić czas na łonie natury a inni w pięknych miastach i zwiedzaniu. Ja lubię i to i to, ale trzeba przyznać, że pogoda troszkę kapryśna ostatnio, więc jechać gdzieś na łono natury na pewno jest pewnym ryzykiem. Dlatego postawiłabym na jakieś miasto i hotel ze spa, żeby w razie niepogody też było co robić.

Na taki romantyczny wypad we dwoje wybrałbym Białkę Tatrzańską. Jest to urocza, spokojna mała wioska podhalańska (około 2000 mieszkańców). Niezwykle malowniczo położona wioska, gdzie będzie można spokojnie z dala od ludzi odpocząć i podziwiać Tatry. A jak znudzi się wam już spokój to można pójść na termy tatrzańskie! Jeden z najlepszych tego typu ośrodków w Polsce. Tutaj poczytacie więcej o tym miejscu: http://www.travelin.pl/miasto/bialka-tatrzanska

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Nie wiem, co takiego znajduje się w okolicach Warszawy... W internecie powinno być dużo ofert.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Wiele zależy od miejsca zamieszkania, wiem, że osoba w pierwszym poście pisała o Warszawie, ale później pojawiły się jeszcze inne miejscowości. Patrząc więc poglądowo na całą Polskę, na romantyczny weekend we dwoje polecam: Ojcowski Park Narodowy, Niedzica lub Czorsztyn, Zakopane, Jastarnia.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 3/5

A może Mazury? To dobry pomysł na romantyczny weekend i wcale nie jest to tak daleko :). Szczególnie polecamy miejscowości takie jak Węgorzewo i Giżycko.

Ja byłem na weekendzie majowym w Białce Tatrzańskiej z moją przyszłą żoną. A mianowicie w Ośrodku Wypoczynkowym "Ceprówka".
Pod tym adresem macie więcej informacji > www.ceprowka.com.pl. Najlepiej nam było na Termach, no i na romantycznych spacerach po górach. Pozdrawiam

Mazury! O tej porze roku jest szczególnie pięknie :) Dwa tygodnie temu byłam z mężem w hotelu Anders w Starych Jabłonkach na weekend. Mają teraz fajne promocje i chcieliśmy skorzystać ;) Cudowna okolica, świeże powietrze, naprawdę świetna atmosfera na romantyczny wyjazd. Miejscowości niedaleko Starych Jabłonek też kuszą. Na jeden dzień wybraliśmy się do Ostródy. Park nad jeziorem jest bardzo ładny. Niedaleko też jest sporo fajnych i przytulnych restauracji. My większość czasu zorganizowaliśmy sobie sami, ale hotel też gwarantował sporo atrakcji. W naszym pakiecie była np. kolacja przy muzyce i świecach. Miało to swój urok :) Ostatniego dnia naszego pobytu odwiedziliśmy spa. Masaże, zabiegi regeneracyjne, w moim przypadku też upiększające..:D Jestem bardzo zadowolona z naszego wypadu do Jabłonek. I czekam tylko na okazję, żeby go powtórzyć :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zagraniczne opinie o Polkach