Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

21 paź 2011 - 11:27:32

Wiesz co.. coraz więcej biur podróży ma fajne propozycje na weekendy we dwoje. Może zajrzyj sobie na stron jakiegoś i coś fajnego wyhaczysz w dobrej cenie. Ja korzystałam z Unity Line.

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

25 paź 2011 - 13:39:31

Takich miejsc w Polsce jest naprawdę dużo. W sumie możesz poszukać czegoś ciekawego na nextur.pl Znajdziesz tam specjalną zakładkę "dla dwojga" gdzie jest sporo inspiracji na tego typu wyjazdy.

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?

28 paź 2011 - 01:00:53

Co racja to racja, ten portal to naprawdę świetna sprawa. Szczeg ólnie dla ludzi, którzy nie mają pomysłu na to, gdzie się wybrać.
A co powiesz na Góry Stołowe?
O tej porze roku muszą wygladać zjawiskowo!
http://www.nextur.pl/td/wycieczki/opis/trasa-gor-stolowych/11664

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

według mnie idealnym miejsce ma romantyczny wypad jest Głęboczek, kameralnie i klimatycznie :) można tam spędzić romantyczny wieczór z winem - degustując je jak i zażywając relaksującej kąpieli w nim :)

O tak byłam w Głęboczku ale latem piękny dworek tam jest. W tym roku licze chyba raczej na inwencję twórcza męża :D

My ostatnio byliśmy z Kazimierzu a teraz do Zakopca jedziemy w pierwszy wolny termin.

a ja mam pomysł na zupełnie niedaleki wyjazd bo nad Zalew Zegrzyński. W Jachrance jest hotel Windsor, myślę że jego standard zachwyci wiele osób. Ponad to jeśli chodzi właśnie o ten romantyczny weekend to ja bym była w siódmym niebie gdyby mój facet zabrał mnie do eleganckiego hotelu w którym jest SPA, siłownia, sauna....odpoczynek, relaks....dla mnie bomba :)

w sumie niedaleko warszawy jest Kazimierz nad Wisłą, są faajne klimatyczne knajpki, na wzgórzu jest widok na cale mieasteczko (na tym wzgorzu palono kiedys czarownice itp)--> góra trzech krzyży
mozna przeplynac sie statkiem do janowca z kaziemirza po wisle, pojezdzic po wąwozach, piekne widoki itp, galerie, i jest gdzie spac, w sensie sa hotele
ja najchetniej wybralabym sie do łodzi i w okolice, pozwiedzac ruiny , jakies dzielnice przemyslowe, chcialabym zobaczyc niektore rzeczy tam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-12 14:58 przez dwaGuziki.

Może ktoś ma ochotę na pobyt z drugą połówką we Wrocławiu ?? 24,25,26 luty? Wiecej na priv :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

wcześniej była mowa o weekendzie na promie, więc pokażę wam fotki z weekendu walentynkowego: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150589329475816.407709.166484480815&type=1

Cytat
czarna0505
wcześniej była mowa o weekendzie na promie, więc pokażę wam fotki z weekendu walentynkowego: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150589329475816.407709.166484480815&type=1

no zdjecia super, widać ze zabawa udana :D

Ja po obejrzeniu zdjęć zastanawiam sie nad oferta Unity Line z okzaji Dnia Kobiet, atrakci ma być sporo, ceny naprawde promocyjnę więc chyba podsunę tą oferte mojej drugiej połówce :D

http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/rejsy_specjalne/dzien-kobiet

Tydzień temu byliśmy w górach. Spędzaliśmy cudowny weekend tylko we dwoje w apartamencie polarnym. Cóż to byłyo za przeżycie!

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

Ja z czystym sumieniem mogę polecieć Agroturystykę Maria Fluder Jaszczurowa. Miejscowość ta mieści się w okolicach Krakowa/Wadowic woj. małopolskie, jest tam naprawdę świetnie i nie drogo. W cenie jest kryty basen, sauna, świetne pokoje, duży piękny ogród z ławeczkami z stawikiem. Ja sama wybieram się z moim Tż ale dopiero w wakacje ;) wtedy tam jest najlepiej. Mogę podać link na priv ;)

Cytat
alinakwiatek
Tydzień temu byliśmy w górach. Spędzaliśmy cudowny weekend tylko we dwoje w apartamencie polarnym. Cóż to byłyo za przeżycie!

Staramy się każdą wolną chwilę spędzac razem w nowych i fajnych miejscach.Jeśli chodzi o Tatry to my byliśmy w apartamencie solnym. No,no,no musze przyznać pełna klasa.

niezweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 2/5

Góry :P

Pomożesz ? <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-10 15:47 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester 2011/2012