Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CouchSurfing /The Hospitality Club

16 paź 2009 - 20:42:29

kto korzysta?
podzielcie sie swoimi doswiadczeniami,udzielcie rad:)
ja w przyszłe wakacje pierwszy raz tak bede nocowac!
moze ktos ma jakis sprawdzonych ludzi w roznych krajach?:>

CouchSurfing /The Hospitality Club

17 paź 2009 - 01:05:24

ja ciekawa tez

CouchSurfing /The Hospitality Club

08 maj 2011 - 22:47:41

Ja chyba bałabym się tak podróżować

CouchSurfing /The Hospitality Club

08 maj 2011 - 22:50:26

Świetna sprawa. Trzeba mieć swój profil na stronie, wcale nie musisz udostępniać noclegów u siebie, żeby podróżować. A jeśli udostępniasz, dogadujesz się wcześniej czy godzisz się na nocleg danej osoby czy nie.
Ja polecam.

CouchSurfing /The Hospitality Club

08 maj 2011 - 22:55:36

couchsurfing to przede wszystkim nie sposob na tani nocleg, a zdarzaja sie tacy co zycza sobie krolewskiego traktowania i jeszcze narzekaja na kiepska 'obsluge'... no i nie jest to tez program matrymonialny o czym niektorzy zapominaja ;) ja bym skorzystala,jesli mialabym okazje:)

CouchSurfing /The Hospitality Club

08 maj 2011 - 22:59:46

Ja też z chęcią bym się czegoś dowiedziała. Sama chciałam z niego skorzystać, tylko za bardzo nie wiedziałam jak się za to zabrać. Napisałam więc do pewnego faceta, że jestem tutaj nowa, że podoba mi się ta idea i spytałam, czy nie mógłby mnie przenocować na dwa dni. Odpowiedział, że to couchsurfing to nie hotel :> Nie mam pojęcia jak inaczej to rozegrać, jak pytać się o możliwość noclegu. Może ktoś ma doświadczenie?

CouchSurfing /The Hospitality Club

08 maj 2011 - 23:06:43

Jeśli chodzi o narzekanie to polacy w tym zdecydowanie przodują ;)
Trzeba się nastawić, że nie zawsze trafi się w super warunki, że czasem musi starczyć nam kawałek wolnego miejsca na podłodze, bo akurat jest impreza i wszyscy zostają na noc :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie na romantyczny weekend we dwoje?