Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 120
Ostrzeżenia: 6/5

Wyjazd na Mazury

06 kwi 2022 - 14:49:44

Planujemy z narzeczonym wyjazd na Mazury. Ja nigdy tam jeszcze nie byłam, a mój narzeczony dawno dawno temu. Co polecacie obejrzeć, gdzie się zatrzymać, jaki nocleg??

niezweryfikowana
Posty: 451
Ostrzeżenia: 9/5

Wyjazd na Mazury

07 kwi 2022 - 07:21:42

Mi się bardzo podobało w Mikołajkach, wszędzie blisko. Spływ kajakowy w Krutyni obowiązkowo, Kadzidłowo do zwierzątek, Kościół Święta Lipka, I jeśli chodzi o bunkry mi się najbardziej w Mamerkach podobało.

Dobrze jest równiez zaliczyć jakiś rejs. Ewentualine samodzielnie zrobić kurs żeglarski podczas wyjazdu (żeglowanie niesamowicie wciąga).
https://sztormgrupa.pl/index.php/kursy/

Zerknij sobie na kursy żeglarskie organizowane przez nich.

Wyjazd na Mazury

21 maj 2022 - 15:50:37

Podobno na Mazurach jest dużo komarów nad jeziorem itp więc warto zaopatrzyć się w jakiś preparat by nie chodzić pogryzionym ;) Mogę Ci polecić fajne opaski na komary bez chemii https://nobzzz.pl/ kupiłam w tamtym roku na próbę bo miałam dość tych gryzoni i w tym roku też już czekają na użytek ;)

Wyjazd na Mazury

16 cze 2022 - 16:58:57

Mazury są przepiękne! i jeśli nigdy tam jeszcze nie byłaś, to jestem pewna, że się zakochasz w tym regionie, jeśli lubisz spokój i chcesz wypocząć. Jest tam mnóstwo ścieżek i szlaków rowerowych. Warto wybrać się nad jezioro Pisz, czy zwierzyniec Nikiełkowo. Ci co lubią wędkować, bedą w raju :D Dla aktywnych świetny będzie park linowy w Leśniewie. My często jeździmy na Mazury, ostatnio nocleg mieliśmy w hotelu Azzun https://www.azzun.pl; mają fajne pakiety na wakacje. W tym roku znowu tam jedziemy :DZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-16 17:03 przez Suuzzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bon turystyczny a skończona 18