Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Potrzebuję Twojego help'a ;)

25 maj 2018 - 13:26:37

Ankieta
oddanych głosów: 17
Wszyscy mogą głosować.
Czy kupiłabyś super ciuszki za 5 pln, wspomagając moją podróż? :)




Cześć,

Znacie to powiedzenie "rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady"?
Nie uwierzycie, rzuciłam wszystko i jadę w świat... będę podróżować pieszo i stopem, na początek przez Europę.
Rzuciłam pracę w korpo, na ciepłym i dobrym stanowisku, całe szczęście jeszcze nie wpadło mi do głowy, by brać kredyt i rodzić dzieci :)
Może Was to zdziwić, ale jestem przed 30-stką i totalnie wywracam swoje życie do góry nogami :) W związku z tym, że podróżować będę z moją drugą połówką, możecie usłyszeć w TV o rozhisteryzowanej babie, usiłującej powiesić na sznurku od plecaka Bogu ducha winnego mężczyznę (tak, to moge być ja) :)

Ale do rzeczy... Opuszczam miejsce zamieszkania i dotychczasowego życia. Moje drogie... ryczeć mi się chce, jak patrzę, ile bibelotów i szmat nagromadziłam. A mam tydzień. I nie mam już z tym co robić...buty, torebki, suknie, sukienki, bluzeczki...czego dusza zapragnie.

Nie ukrywam, że na podróż każdy grosz się przyda.... i chcę się tego pozbyć po 3-5 zł sztuka. Rzeczy nie mam wystawionych na szafa.pl, ale obiecuję, że zmobilizuję się zrobić zdjęcie wszystkiemu, co mam w szafie.

Zabieram ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, a więc... czy pomożesz mi spełnić marzenie o rzuceniu wszystkiego w diabły i uwolnisz mych rodziców od zagracenia kolejnych pomieszczeń? :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-05-25 13:27 przez Ameliniowa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NOCLEG WE WROCŁAWIU - co polecacie?