Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Białe noce

03 sty 2018 - 19:48:33

Czy któraś z Was widziała zjawiskowe białe noce? Ja nigdy, a z chęcią pojechałabym by móc je podziwiać. Jaki region polecacie jako najlepszy na zaobserwowanie tego zjawiska?

Białe noce

05 sty 2018 - 22:59:27

Osobiście nie widziałam tego zjawiska,ale jest to moim wielkim marzenie.Moi znajomi byli kiedyś w Petersburgu chyba pod koniec czerwca i trafili akurat na takie noce, wrócili zachwyceni.Dzień trwa tam wtedy chyba 20godz. można zatem spacerować po mieście przez cała noc,a widoki i wrażenia są podobno cudowne;)

Białe noce

06 sty 2018 - 08:36:07

ja bardziej bym chciała zobaczyć zorzę polarną niż białe noce. a jaki region na podziwianie oczywiście skandynawia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-06 08:36 przez agata74.

Białe noce

06 sty 2018 - 09:03:36

Ja byłam tydzień w Archangielsku i trafiłam na białe noce. Pierwszego dnia/ nocy dziwnie, ponieważ budzisz się około 2/3 a tu widno.. ale w kolejnym dniu było super, nie spaliśmy, spacerowaliśmy po nocy a było widno jak w dzień, słońce świeciło, było bardzo ciepło. Cudownie! serce

Białe noce

07 sty 2018 - 06:56:17

Ja widziałam białe myszki i to też było niesamowite przeżycie.

Białe noce

08 sty 2018 - 09:19:39

Nie widziałam ale chętnie bym zobaczyła podobnie jak zorze polarne- gdzie najlepiej obserwować te zjawiska i kiedy?

Białe noce

08 sty 2018 - 09:53:48

Szczerze mówiąc to żadna atrakcja moim zdaniem.
Widziałam w Szwecji. Było to takie dziwne, że środek nocy, a jasno jak w dzień ale nie robiło to wrażenia czy efektu "wow" ;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Białe noce

10 sty 2018 - 23:45:17

Jak białe noce i efekt WOW to Petersburg. Trochę drogi na samodzielną wyprawę (i chyba mniej bezpieczny - w końcu to Rosja) ale na pewno znajdziesz jakiś wyjazd zorganizowany. A samo miasto jest rewelacyjne.

Białe noce

12 sty 2018 - 20:27:50

Białe noce w Petresburgu to naprawdę niezapomniane przeżycie. Świetny klimat i cudowna atmosfera miasta, mnóstwo ludzi na ulicach. Miałam przyjemność przeżyć to w tamtym roku. Mój ukochany zabrała mnie na wycieczkę z Wytwórnią Wypraw na urodziny. Długo go będę wspominać.

Białe noce

12 sty 2018 - 20:54:16

Byłam i widziałam lata wstecz w czerwcu, męczyło mnie to strasznie, jednak co na początku wydaję się fajne póżniej bokiem wychodzi, miałam problem ze snem:)

Białe noce

17 sty 2018 - 13:20:34

Cytat
nowak63
Jak białe noce i efekt WOW to Petersburg. Trochę drogi na samodzielną wyprawę (i chyba mniej bezpieczny - w końcu to Rosja) ale na pewno znajdziesz jakiś wyjazd zorganizowany. A samo miasto jest rewelacyjne.

Mniej bezpieczny, bo Rosja? xD Dobre.
Czy miasto drogie na samodzielną wyprawę? Nie.

Ja co roku jeżdżę sama w tym szczególnie okresie słynnych białych nocy. Nic mi się nie stało, a przy wcześniejszym zaplanowaniu wcale nie jest drogo ;)
Mówię po trochę rosyjsku, ale w gruncie rzeczy posługuję angielskim i niemieckim, więc bez rosyjskiego możesz jechać.

Efekt WOW jest, poza tym miasto w tym czasie żyje i nie będziesz się nudzić :D

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

Białe noce

23 sty 2018 - 17:22:28

hyperpolyglot3 może i tak. Sama jednak samodzielnie bym się nie wybrała. Wiesz. może za drugim razem to już tak, ale pierwszy raz to raczej nie. Za pierwszym razem jak byłaś w Rosji to byłaś też sama?

Enzo83a Wytwórnia Wypraw? A co to jest bo nie znam? Google mi podpowiada, że to biuro podróży a raczej klub podróży z ofertą skierowaną raczej dla studentów. Dobrze trafiłam?

Białe noce

30 sty 2018 - 13:26:01

Właśnie wybieram się za niedługo do Rosji i nie wiedziałam, że można tam obserwować to zjawisko:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co można robić w Krakowie?