Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Jak zrobić loki?

24.02 o 23:39

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

Korzystałyście z Airbnb?

17 maj 2018 - 10:58:13

Wiele razy rezerwowałam noclegi na Airbnb :) Zawsze byłam bardzo zadowolona. Jak byłam na weekend w Walii wynajęłam jeden pokój u starszej pani. Okazało się, że wyjeżdża do sanatorium, więc miałam cały dom dla siebie ;)

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Korzystałyście z Airbnb?

01 cze 2018 - 11:58:17

Ja będę rezerwować na wrzesień, ale trochę mam obawy :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Korzystałyście z Airbnb?

12 cze 2018 - 17:32:15

Też mam obawy co do rezerwacji przez Airbnb ale kurcze, coraz więcej osób z tego korzysta i widzę, że to naprawdę świetna sprawa. A czy są jakieś opłaty rezerwacyjne czy tylko płaci się gospodarzowi podaną przez niego kwotę?

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 5/5

Korzystałyście z Airbnb?

27 cze 2018 - 09:18:53

Ja korzystałam na wakacjach i jestem zdania,ze było to bardzo dobre rozwiazanie. Hotele i hostele sa drogie, musisz płacić za obsługę. W przypadku airbnb jest o wiele taniej. Dodatkowo mega plusikiem jest własna kuchnia, która daje mozliwośc przygotowania śniadań.

W Polsce również jest air bnb ale proponowałabym zerknąć sobie raczej przy rezerwacji noclegów na stronę Sun&Snow. Również mają apartamenty do wynajęcia ale często w o wiele lepszym standardzie niż na airbnb. I w tej samej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Korzystałyście z Airbnb?

09 wrz 2018 - 17:22:32

Nie ma się czego bać! Kolejne udane wakacje za mną oczko

Korzystałyście z Airbnb?

21 lis 2018 - 08:01:30

W zeszłym roku, mój mąż i ja udaliśmy się na wakacje do Włoch. Z domu zarezerwowanego tylko na apartament na jedną noc za pośrednictwem usługi AIRBNB. I we Włoszech znaleźli mieszkania tego samego dnia. Bardzo dobra obsługa. Bardzo się cieszę, że nie możesz przywiązać się do tego miejsca i praktycznie od razu możesz dowiedzieć się, gdzie mieszkać. Bardzo wygodne. Polecam wszystkim. Przeczytaj uważnie recenzje. Ponieważ natrafiają na niezbyt dobre apartamenty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Booking com - znizki na rezerwacje noclegów :)