Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Jak często jeździcie na wakacje?

24 maj 2017 - 12:02:58

Hej!

Jak w temacie. Jak często jeździcie na wakacje? Mam na myśli wszystkie wypoczynkowe wyjazdy, czyli ferie, wakacje, city break'i itp. Ja potrzebuję zmienić otoczenie nawet na chwilę co 2 miesiące, ładuję wtedy akumulatory i później mam dużo siły do działania :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

25 maj 2017 - 23:39:01

Minimum 2 razy w roku - lipiec/sierpień i styczeń/luty. Jak nie wyjadę na urlop to nie jest ze mną dobrze chory

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

15 wrz 2017 - 14:29:28

My jedziemy raz w roku. A i z tego jestem zadowolona. Przeważnie jedziemy na tydzień i ładujemy akumulatory na cały rok. W tym roku byliśmy w Rewalu, bardzo mam się podobało. Noclegi w Rewalu znalazłam na fajnej stronie <moderacja> mają tam bardzo dużo ofert.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 08:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Jak często jeździcie na wakacje?

28 wrz 2017 - 16:43:19

Za granicę dwa razy do roku. Egipt na 2018 mamy już zarezerwowany. Teraz czekamy na kolejny wyjazd. Myślimy od Włoszech, o okolicach Sycylii. Zobaczymy co z tego wyjdzie - mało tam jest fajnych hoteli. Śledzimy <moderacja>. Jeśli nie pojawi się coś ciekawego, to sobie odpuścimy ten kierunek i wybierzemy inny. Nie wszędzie już byliśmy ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 7/5

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 15:14:38

Ja zazwyczaj jeżdżę na wypoczynek 2 razy w roku, a czasami częściej. Najwięcej jeżdżę nad Polskie morze bo wiadomo - ceny. Raz na dwa lata jeżdżę sobie gdzieś za granicę ale to wiadomo, nie każdy może sobie na to pozwolić.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 15:53 przez moderator.

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 16:18:11

Taki wyjazd pozwala sie zresetowac :D Ja staram sie wyjezdzac jak najwiecej :D We wrzesniu w jakies dalsze miejsce, bo wtedy mniej za to zaplace i bedzie mnie stac na weekendowe wyjazdy nad Baltyk czy do innych miast w naszym kraju :D

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 19:24:43

raz na parę lat. Ciężko mi się ruszyć z domu, najlepiej wypoczywam kiedy nie wychodzę :-)

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 19:59:31

raz do roku + jakieś wyjazdy na kilka dni.
Lecz w tym roku byłam tylko 2x nad morzem, na konkretach niestety nie, planuję kupić chatę, wiec oszczędzam ile sie da

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 20:47:27

raz w roku, ale nie potrzebuje tego. Najlepiej odpoczywa mi sie we wlasnym domu

Jak często jeździcie na wakacje?

08 sty 2018 - 09:20:55

urlop 2x w roku- lato i zima. Czasami uda się na jakieś weekendowe wypady po okolicy lub coś kilkudniowego np w majówkę

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

07 lut 2018 - 12:28:35

Wraz z mężem staramy się 2 razy do roku, ale to wszystko zależy też i od aktualnego stanu finansowego :)

Jak często jeździcie na wakacje?

07 lut 2018 - 13:45:06

Raz na rok ale chciałabym częściej niestety kasy brak ;p

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Jak często jeździcie na wakacje?

19 lut 2018 - 09:05:05

Ja od kilku lat staram się spędzać urlop w ciepłych klimatach jak Grecja ,Włochy a to tylko ze względu na pogodę Nasze morze jest piękne zwłaszcza plaże ale klimat ??? Dwa lata po rząd nie trafiłam w pogodę podczas urlopu i od tego czasu wyjeżdżam.

Jak często jeździcie na wakacje?

19 lut 2018 - 12:54:43

Ja z mężem i dziećmi jeździmy dwa razy do roku, latem wybieramy za granicę, a zimą w nasze polskie góry. Jesteśmy właśnie świeżo co po feriach w Muszynie. Znaleźliśmy tym razem hotel Klimek. Całkiem przytulne miejsce, zwłaszcza gdy ma się małe potwory ;P

Jak często jeździcie na wakacje?

02 mar 2018 - 22:24:27

My myślimy żeby zabrać dzieci do Pragi. Miejsce na rodzinne wakacje jest ok, bo nie jest tak daleko, a jest naprawdę co zwiedzać. Praska starówka i knedliczki na mieście nie mają sobie równych. Ostatnio byliśmy ze znajomymi, najwięcej srodków finansowych pożarły oczywiście noclegi. Z dojazdem nie było tragedii bo znaleźliśmy to https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Praga i zdecydowanie lepiej niż pociąg (w pociągu trzeba się przesiadać w czeskim cieszynie). Cały wyjazd nie zrujnował nam budżetu :) A praga piękna, taka piękna! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korzystałyście z Airbnb?