Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

19 minut temu

zakupy internetowe

44 minut temu

Budowa domu

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak często jeździcie na wakacje?

10 mar 2018 - 14:23:45

Staram się raz do roku, na urlop oczywiście. Najczęściej w lato, ale nie jest to regułą.

Jak często jeździcie na wakacje?

07 maj 2018 - 13:32:17

A to róźnie bywa. Na pewno raz w wakacje a czasem jak się nie uda to we wrześniu i raz zimą potrzebuję odskoczni i wtedy najczęściej wyjeżdżam za granicę :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

10 maj 2018 - 11:00:31

Staram się gdzieś wyskoczyć chociaż na kilka dni co parę miesięcy. Zawsze trzeba znaleźć trochę czasu żeby zregenerować siły :)

Jak często jeździcie na wakacje?

17 maj 2018 - 11:11:36

Niestety praca pozwala na wyjazdy tylko raz w roku, głównie we wrześniu. Nie wiem czy w tym roku nawet to się uda bo moje finanse są w kiepskiej kondycji... Dla chcącego nic trudnego, więc wzięłam udział w konkursie Grand błogie chwile i liczę na wyjazd na Gran Canaria ;)

Jak często jeździcie na wakacje?

23 maj 2018 - 12:31:38

Ja też nie wyjeżdżam za często 1-2 razy do roku, póki co narazie jeżdżę po Europie ale mam nadzieję, że za jakiś czas uda mi się zwiedzic Azję :D

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Jak często jeździcie na wakacje?

08 sie 2018 - 15:43:18

Ja jeżdzę zawsze 2 razy w miesiacu, z tego przynajmniej raz w góry. To własnie w gorach mogę naprawde zrelaksowac sie i odciac od problemow dnia codziennego. W tym roku wybieram Muszyne, a dokladniej Zlockie i Hotel Klimek. Planuję spacerować, poznawać okolice, a wieczorami odpoczywać w SPA i Aquaparku.

Jak często jeździcie na wakacje?

09 sie 2018 - 00:42:19

ja wyjeżdżam raz na miesiąc ewentualnie raz na dwa miesiące... czasem polska ale głównie zagranica w cztery lata zwiedziłam 23 państwa nie wiem czy to jakiś wyczyn ale ja jestem z siebie dumna ;)

Jak często jeździcie na wakacje?

21 lis 2018 - 08:53:51

Próbujesz odpocząć przynajmniej raz w roku. Ale to nie zawsze działa. Często wakacje mojego męża i mojego nie pokrywają się. I nie działa razem, żeby gdzieś podróżować.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

17 sty 2019 - 15:59:31

Ja staram się jeździć dwa razy do roku :) A szczególnie lubię zwiedzać różne miejsca w Polsce, np. Auschwitz krakow



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-27 14:40 przez moderator.

Jak często jeździcie na wakacje?

25 lip 2019 - 10:55:23

Ja staram się jeździć 2 razy w roku, zimą i latem, jeździłoby się częściej, ale wiadomo, że nie zawsze można sobie na to pozwolić :) jestem miłośniczką gór, dlatego w tym roku drugi raz wybieram się do Popradu w Tatrach Wysokich, jest tam co pozwiedzać, są piękne trasy spacerowe i atrakcja dla miłośników pływania, czyli park wodny AquaCity - polecam, kto nie był!

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jak często jeździcie na wakacje?

07 maj 2021 - 08:00:35

Mamy zaklepaną tygodniową wycieczkę do Egiptu pod koniec maja. Przełożona z września. I zastanawiam się czy tym razem też jej nie przełożyć, bo sytuacja dalej niepewna. Może ktoś był w Egipcie w tych czasach zarazy?

No i zastanawiamy się w tym roku nad wybraniem się na rafting w Słowenii. Może ktos był? Polecam tak poza tym blog o aktywnych podrożach https://www.m-canoe.pl/blog




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-10 14:53 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Jak często jeździcie na wakacje?

05 gru 2021 - 14:14:48

To zależy ;) Zazwyczaj jeździmy co roku. Albo do domu do moich rodziców na wsi w górach. Tu jeździmy zawsze. Albo nad morze czy za granicę. takim fajnym też miejscem , który widziałam jest tutaj dla dwojga https://folwarklekuk.pl/pakiety/raj-dla-par-2/

Jak często jeździcie na wakacje?

27 lut 2022 - 11:05:58

Tak naprawdę ja staram się regularnie co roku gdzieś wyjeżdżać i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego. Tak samo moje dzieci są wysyłane na różnego rodzaju kolonie. Nawet niedawno widziałam fajną ofertę https://voguetravel.pl/leba-na-relaxie gdzie dokładnie opisano miejsce wyjazdu na obóz.

Jak często jeździcie na wakacje?

02 mar 2022 - 20:54:33

Ja jeżdże na wakacje co roku ;) I najważniejsze jest zaplanować wakacje z odpowiednim wyprzedzeniem https://togethermagazyn.pl/zaplanuj-wakacje-z-wyprzedzeniem/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co można robić w zakopanem ?