Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak często jeździcie na wakacje?

10 mar 2018 - 14:23:45

Staram się raz do roku, na urlop oczywiście. Najczęściej w lato, ale nie jest to regułą.

Jak często jeździcie na wakacje?

07 maj 2018 - 13:32:17

A to róźnie bywa. Na pewno raz w wakacje a czasem jak się nie uda to we wrześniu i raz zimą potrzebuję odskoczni i wtedy najczęściej wyjeżdżam za granicę :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

10 maj 2018 - 11:00:31

Staram się gdzieś wyskoczyć chociaż na kilka dni co parę miesięcy. Zawsze trzeba znaleźć trochę czasu żeby zregenerować siły :)

Jak często jeździcie na wakacje?

17 maj 2018 - 11:11:36

Niestety praca pozwala na wyjazdy tylko raz w roku, głównie we wrześniu. Nie wiem czy w tym roku nawet to się uda bo moje finanse są w kiepskiej kondycji... Dla chcącego nic trudnego, więc wzięłam udział w konkursie Grand błogie chwile i liczę na wyjazd na Gran Canaria ;)

Jak często jeździcie na wakacje?

23 maj 2018 - 12:31:38

Ja też nie wyjeżdżam za często 1-2 razy do roku, póki co narazie jeżdżę po Europie ale mam nadzieję, że za jakiś czas uda mi się zwiedzic Azję :D

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Jak często jeździcie na wakacje?

08 sie 2018 - 15:43:18

Ja jeżdzę zawsze 2 razy w miesiacu, z tego przynajmniej raz w góry. To własnie w gorach mogę naprawde zrelaksowac sie i odciac od problemow dnia codziennego. W tym roku wybieram Muszyne, a dokladniej Zlockie i Hotel Klimek. Planuję spacerować, poznawać okolice, a wieczorami odpoczywać w SPA i Aquaparku.

Jak często jeździcie na wakacje?

09 sie 2018 - 00:42:19

ja wyjeżdżam raz na miesiąc ewentualnie raz na dwa miesiące... czasem polska ale głównie zagranica w cztery lata zwiedziłam 23 państwa nie wiem czy to jakiś wyczyn ale ja jestem z siebie dumna ;)

Jak często jeździcie na wakacje?

21 lis 2018 - 08:53:51

Próbujesz odpocząć przynajmniej raz w roku. Ale to nie zawsze działa. Często wakacje mojego męża i mojego nie pokrywają się. I nie działa razem, żeby gdzieś podróżować.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

17 sty 2019 - 15:59:31

Ja staram się jeździć dwa razy do roku :) A szczególnie lubię zwiedzać różne miejsca w Polsce, np. Auschwitz krakow



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-27 14:40 przez moderator.

Jak często jeździcie na wakacje?

25 lip 2019 - 10:55:23

Ja staram się jeździć 2 razy w roku, zimą i latem, jeździłoby się częściej, ale wiadomo, że nie zawsze można sobie na to pozwolić :) jestem miłośniczką gór, dlatego w tym roku drugi raz wybieram się do Popradu w Tatrach Wysokich, jest tam co pozwiedzać, są piękne trasy spacerowe i atrakcja dla miłośników pływania, czyli park wodny AquaCity - polecam, kto nie był!

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Jak często jeździcie na wakacje?

07 maj 2021 - 08:00:35

Mamy zaklepaną tygodniową wycieczkę do Egiptu pod koniec maja. Przełożona z września. I zastanawiam się czy tym razem też jej nie przełożyć, bo sytuacja dalej niepewna. Może ktoś był w Egipcie w tych czasach zarazy?

No i zastanawiamy się w tym roku nad wybraniem się na rafting w Słowenii. Może ktos był? Polecam tak poza tym blog o aktywnych podrożach https://www.m-canoe.pl/blog




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-10 14:53 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Jak często jeździcie na wakacje?

05 gru 2021 - 14:14:48

To zależy ;) Zazwyczaj jeździmy co roku. Albo do domu do moich rodziców na wsi w górach. Tu jeździmy zawsze. Albo nad morze czy za granicę. takim fajnym też miejscem , który widziałam jest tutaj dla dwojga https://folwarklekuk.pl/pakiety/raj-dla-par-2/

Jak często jeździcie na wakacje?

27 lut 2022 - 11:05:58

Tak naprawdę ja staram się regularnie co roku gdzieś wyjeżdżać i jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego. Tak samo moje dzieci są wysyłane na różnego rodzaju kolonie. Nawet niedawno widziałam fajną ofertę https://voguetravel.pl/leba-na-relaxie gdzie dokładnie opisano miejsce wyjazdu na obóz.

Jak często jeździcie na wakacje?

02 mar 2022 - 20:54:33

Ja jeżdże na wakacje co roku ;) I najważniejsze jest zaplanować wakacje z odpowiednim wyprzedzeniem https://togethermagazyn.pl/zaplanuj-wakacje-z-wyprzedzeniem/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co można robić w zakopanem ?