Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Jak często jeździcie na wakacje?

24 maj 2017 - 12:02:58

Hej!

Jak w temacie. Jak często jeździcie na wakacje? Mam na myśli wszystkie wypoczynkowe wyjazdy, czyli ferie, wakacje, city break'i itp. Ja potrzebuję zmienić otoczenie nawet na chwilę co 2 miesiące, ładuję wtedy akumulatory i później mam dużo siły do działania :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

25 maj 2017 - 23:39:01

Minimum 2 razy w roku - lipiec/sierpień i styczeń/luty. Jak nie wyjadę na urlop to nie jest ze mną dobrze chory

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

15 wrz 2017 - 14:29:28

My jedziemy raz w roku. A i z tego jestem zadowolona. Przeważnie jedziemy na tydzień i ładujemy akumulatory na cały rok. W tym roku byliśmy w Rewalu, bardzo mam się podobało. Noclegi w Rewalu znalazłam na fajnej stronie <moderacja> mają tam bardzo dużo ofert.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-29 08:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Jak często jeździcie na wakacje?

28 wrz 2017 - 16:43:19

Za granicę dwa razy do roku. Egipt na 2018 mamy już zarezerwowany. Teraz czekamy na kolejny wyjazd. Myślimy od Włoszech, o okolicach Sycylii. Zobaczymy co z tego wyjdzie - mało tam jest fajnych hoteli. Śledzimy <moderacja>. Jeśli nie pojawi się coś ciekawego, to sobie odpuścimy ten kierunek i wybierzemy inny. Nie wszędzie już byliśmy ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:50 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 7/5

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 15:14:38

Ja zazwyczaj jeżdżę na wypoczynek 2 razy w roku, a czasami częściej. Najwięcej jeżdżę nad Polskie morze bo wiadomo - ceny. Raz na dwa lata jeżdżę sobie gdzieś za granicę ale to wiadomo, nie każdy może sobie na to pozwolić.
Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-09 15:53 przez moderator.

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 16:18:11

Taki wyjazd pozwala sie zresetowac :D Ja staram sie wyjezdzac jak najwiecej :D We wrzesniu w jakies dalsze miejsce, bo wtedy mniej za to zaplace i bedzie mnie stac na weekendowe wyjazdy nad Baltyk czy do innych miast w naszym kraju :D

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 19:24:43

raz na parę lat. Ciężko mi się ruszyć z domu, najlepiej wypoczywam kiedy nie wychodzę :-)

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 19:59:31

raz do roku + jakieś wyjazdy na kilka dni.
Lecz w tym roku byłam tylko 2x nad morzem, na konkretach niestety nie, planuję kupić chatę, wiec oszczędzam ile sie da

Jak często jeździcie na wakacje?

09 lis 2017 - 20:47:27

raz w roku, ale nie potrzebuje tego. Najlepiej odpoczywa mi sie we wlasnym domu

Jak często jeździcie na wakacje?

08 sty 2018 - 09:20:55

urlop 2x w roku- lato i zima. Czasami uda się na jakieś weekendowe wypady po okolicy lub coś kilkudniowego np w majówkę

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często jeździcie na wakacje?

07 lut 2018 - 12:28:35

Wraz z mężem staramy się 2 razy do roku, ale to wszystko zależy też i od aktualnego stanu finansowego :)

Jak często jeździcie na wakacje?

07 lut 2018 - 13:45:06

Raz na rok ale chciałabym częściej niestety kasy brak ;p

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Jak często jeździcie na wakacje?

19 lut 2018 - 09:05:05

Ja od kilku lat staram się spędzać urlop w ciepłych klimatach jak Grecja ,Włochy a to tylko ze względu na pogodę Nasze morze jest piękne zwłaszcza plaże ale klimat ??? Dwa lata po rząd nie trafiłam w pogodę podczas urlopu i od tego czasu wyjeżdżam.

Jak często jeździcie na wakacje?

19 lut 2018 - 12:54:43

Ja z mężem i dziećmi jeździmy dwa razy do roku, latem wybieramy za granicę, a zimą w nasze polskie góry. Jesteśmy właśnie świeżo co po feriach w Muszynie. Znaleźliśmy tym razem hotel Klimek. Całkiem przytulne miejsce, zwłaszcza gdy ma się małe potwory ;P

Jak często jeździcie na wakacje?

02 mar 2018 - 22:24:27

My myślimy żeby zabrać dzieci do Pragi. Miejsce na rodzinne wakacje jest ok, bo nie jest tak daleko, a jest naprawdę co zwiedzać. Praska starówka i knedliczki na mieście nie mają sobie równych. Ostatnio byliśmy ze znajomymi, najwięcej srodków finansowych pożarły oczywiście noclegi. Z dojazdem nie było tragedii bo znaleźliśmy to https://busfor.pl/autobusy/Warszawa/Praga i zdecydowanie lepiej niż pociąg (w pociągu trzeba się przesiadać w czeskim cieszynie). Cały wyjazd nie zrujnował nam budżetu :) A praga piękna, taka piękna! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korzystałyście z Airbnb?