Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

20 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przeprowadzka do Irlandii

10 maj 2017 - 12:13:09

Hej kochane :)
Zastanawiamy się z chłopakiem nad przeprowadzką do Irlandii.
Chłopak ma tam rodzinę więc na początku byłoby gdzie się zatrzymać. Co o tym sądzicie ? Troche się boję bo nie znam języka no i jest to daleko od domu :(

Przeprowadzka do Irlandii

10 maj 2017 - 14:49:23

Na pewno są prace bez języka, ja np w Belgi pracowałam z samymi polakami. Pracowałam od 6 rano do 22 często więc życia swojego nie miałam, zanim się wykąplałam i zjadłam to trzeba było iść spać i nie miałam już siły myśleć o niczym innym przez co też i tęsknić za domem. Warunki miałam dobre, ładne nowoczesnie mieszkanie, jednak nie było czasu się nacieszyć nim ani miejscowością w jakiej mieszkałam bo po prostu nie miałam na to czasu. Pracowałam od poniedziałku do niedzieli więc zero wolnego. Mimo, że język trochę znałam to jeśli nie znasz za dobrze to nie liczyłabym na dobrą pracę i jak nie masz znajomości to raczej będziesz jako biały murzyn. Nie mówię, że tak jest w każdym przypadku, może Ci się udać, poznasz ludzi, pomogą ci znaleźć pracę, z biegiem czasu nauczysz się języka i wszystko się ułoży. Tak czy siak powodzenia.;)

Przeprowadzka do Irlandii

12 maj 2017 - 13:39:14

Dziękuję kochana :)
Pracę nam tam załatwi szwagier, bedziemy pracować z jego znajomymi więc i to się nie boję raczej .. :)

Przeprowadzka do Irlandii

12 maj 2017 - 14:51:48

Dla odważnych świat należy! Irlandia jest piękna :) a do PL zawsze można wrócić.

Przeprowadzka do Irlandii

12 maj 2017 - 20:13:07

irlandia to nie australia czy japonia wiec wcale to nie jest daleko a jezyka sie nauczysz na miejscu. moja przyjaciołka wyjechała do anglii nie znajac kompletnie jeyka i po roku juz mówiła płynnie wiec taki wyjazd to super mobilizacja do nauki jezyka o ile bedzisz chciała sie go uczyc

Przeprowadzka do Irlandii

22 sie 2017 - 14:53:53

Ja niezbyt się na tym znam... Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Przeprowadzka do Irlandii

11 paź 2022 - 11:04:05

Przeprowadzka do Irlandii

13 cze 2023 - 08:55:53

Trzymajcie namiary - https://solidnyprzewoznik.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/
Nie ma sensu robienie tego na własną rękę. Znajdujesz firmę, zlecasz jej wszystkie działania i masz temat ogarnięty. Nie musisz nosić, szukać do tego ludzi, auta, zabezpieczać transportu. Przy takich rzeczach jest naprawdę mnóstwo roboty. Czy masz na to czas?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie nad morze?