Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

wybór przedszkola

29 minut temu

najtańsza apteka

49 minut temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakupy w Czechach

07 lut 2017 - 15:15:37

Będę za kilka dni w Czechach i zastanawiam się czy macie swoje ulubione czeskie produkty? co kupujecie będąc tam? co jest tańsze niż w Polsce i opłaca się przywozić?

Kolejne pytanie: jak z ubraniami w Czechach? jakie są ceny w galeriach w przeliczeniu na zlotówki, np w sieciówkach tych które są także u nas- gdzie ceny są korzystniejsze.

I ostatnie- szukam w necie gdzie najbliżej granicy jest jakaś wieksza galeria handlowa(przejście w Głuchołazach). Podpowie ktoś jak wyszukać?;)

Zakupy w Czechach

07 lut 2017 - 16:07:54

ja mam ulubione spozywcze czyli piwo, slivovica oraz szynka ;)

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 13:55:48

ja tylko czekoladki takie okragłe których nazwy nie pamiętam ;)))

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 14:19:29

Czasy, kiedy nagminnie jeździło się na zakupy do naszych południowych sąsiadów, skończyły się wraz z przystąpieniem naszych krajów do Unii Europejskiej i likwidacją granic. Mimo to jest trochę produktów, których zakup wychodzi taniej ..
najbardziej opłaca się kupować w Czechach ubrania, zwłaszcza sportowe, te znanych marek.Latem można się wybrać na basen do Czeskiego Cieszyna czy Karwiny, bo mają niezwykle korzystne pakiety, karnety rodzinne.Jak ktoś lubi czeską kuchnię, to można smacznie i niedrogo zjeść.
Robiąc zakupy w Czechach płacić kartą - koronę przelicza wtedy bank i wychodzi korzystniejsza cena. Jeżeli natomiast kupujemy za gotówkę, to lepiej płacić koronami z polskiego kantoru.

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 14:24:56

Cytat
Polaris3
Czasy, kiedy nagminnie jeździło się na zakupy do naszych południowych sąsiadów, skończyły się wraz z przystąpieniem naszych krajów do Unii Europejskiej i likwidacją granic. Mimo to jest trochę produktów, których zakup wychodzi taniej ..
najbardziej opłaca się kupować w Czechach ubrania, zwłaszcza sportowe, te znanych marek.Latem można się wybrać na basen do Czeskiego Cieszyna czy Karwiny, bo mają niezwykle korzystne pakiety, karnety rodzinne.Jak ktoś lubi czeską kuchnię, to można smacznie i niedrogo zjeść.
Robiąc zakupy w Czechach płacić kartą - koronę przelicza wtedy bank i wychodzi korzystniejsza cena. Jeżeli natomiast kupujemy za gotówkę, to lepiej płacić koronami z polskiego kantoru.

czyli w Czechach mogę płacić moją visą z ing?;)
kurcze.. ostatnio byłam, widziałam super bluzę i nie kupiłam bo nie miałam koron :/

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 15:00:30

Czekolady „Studentská pečeť” Studenckie, okrągłe ciastka Fidorka:)batony „Ledové Kaštany”. Możesz sprobowac napoju Kofola- bardzo bardzo tam popularnego. nie wiem do czego go można porownać.Jesli piwa to Staropramen i Gambrinus:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-10 15:04 przez aneta88tt.

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 16:18:13

Czeski spirytus ;)

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 20:56:35

U mnie skojarzenia głównie alkoholowe, pamiętam napis sklepowy "niealkoholickie pivo" czy jakoś tak - po polsku to chyba bezalkoholowe, ale ich nazwa jest zdecydowanie lepsza ;)
Chociaż nie jestem pewna, czy to przypadkiem nie było akurat na Słowacji... Na temat ciuchów się nie wypowiem, bo w obu tych krajach bywałam zbyt krótko, żeby taki temat w ogóle miał miejsce, ale podbijam temat po prostu.

Zakupy w Czechach

10 lut 2017 - 21:26:47

piwko i bramborki, sieciówki jak u nas nic szczególnego, ja odwiedzam czechy na ostrave na imprezę polecam się wybrać:) na stodolną lub na basen latem jeździmy :)

Zakupy w Czechach

11 lut 2017 - 20:27:58

Czechy maja tez dobre imprezy hip-hopowe slyszalam :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Zakupy w Czechach

09 mar 2017 - 13:10:44

czeskie słodycze są tanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycieczka szkolna do Londynu