Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakopane

17 paź 2016 - 18:41:06

Hej od dluzszego czasu mysle wybrac sie do Zakopanego, nigdy wczesniej tam nie bylam, bo to dosc daleko od mojego miejsca zamieszkania. Bylyscie tam kiedys? Podobalo sie Wam? Jest cos co moglybyscie mi polecic(jakies szczegolne miejsce)? Jaka pora najlepiej sie tam wybrac? Nie chodzi mi tylko o samo Zakopane, ale tez pobliskie wioski. Ponoc maja swoj urok. :)

Nikt nie byl? :P

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-17 19:16 przez Sandrula92.

Zakopane

17 paź 2016 - 20:08:08

byłam często jeżdżę odległość nie gra roli....zakopane tzn co zamierzasz tam robić? siedzieć w knajpach na krupówkach? uprawiać sporty zimowe? czy też chodzisz po górach to już, sama odpowiesz sobie na pytanie co zamierzasz robić i jaka pora roku będzie do tego idealna

Zakopane

17 paź 2016 - 20:19:16

Bardziej chodzi mi o samo zwiedzanie, chodzenie po gorach, podziwianie widokow itd

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Zakopane

17 paź 2016 - 20:21:32

Zakopane to piękne miasto, polecam pojechać jak jest śnieg

Zakopane

17 paź 2016 - 20:37:23

no to jak chodzenie po górach to musi nie padać i być fajna pogoda, zależy od szlaków ale nieraz trzeba iść przez kamienie mokre i śliskie nie polecam, zacznij od morskiego oka,ale ważne pogoda nie może padać:)kolacje polecam i pijaństwo grzańcami na krupówkach, może jakieś termy? ale w weekend pełno starych ludzi odmaczających sie na termach:(

Zakopane

18 paź 2016 - 11:46:39

ja jeździłam dość często. Zależy czego szukasz, co lubisz, czego oczekujesz i co chcesz robić na tym wyjeździe. Zakopane w sezonie a nawet poza jest przeludnione, jest mnóstwo turystów. Krupówki tętnią niby życiem ale nic tam nie ma poza mnóstwem straganów z bibelotami i ulotkarzami;)
Jeśli chcecie odpocząć i połazić po górach polecam raczej mniejsze miejscowości. Jeśli lubicie spacerować po mieście, łazić po knajpach itp- Zakopane jest dla Was!

My mieszkamy zawsze w ośrodku wypoczynkowym Zakopiec- on jest jakieś 20 minut spacerkiem od miasta, blisko Tatrzańskiego Parku Narodowego. W spokojnej okolicy.

Zakopane

18 paź 2016 - 18:24:18

A jakie pobliskie wioski mozecie polecic?

Zakopane

19 paź 2016 - 07:11:58

Musisz pojechać, obojętnie w jakiej porze roku, tam jest zawsze pięknie.
Widoki pozostają na całe życie. My jeździliśmy co roku i po kilku latach przerwy wróciliśmy w ubiegłym roku powspominać. Naprawdę warto chociaż raz, nawet jak odległość masz dużą. Też mam ponad 300 km, ale drogi coraz lepsze to spokojnie można jechać.

Zakopane

19 paź 2016 - 12:01:45

Uwielbiam Zakopane ale piękna też jest Bukowina Tatrzańska :)

Zakopane

19 paź 2016 - 22:18:12

Dzieki dziewczyny za Wasze komentarze, namowilyscie mnie w przyszlym roku sie tam wybiore juz nie moge sie doczekac : )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wakacje 2017