Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

51 minut temu

Monitoring domu

godzinę temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Tania pizza w dostawie Gdańsk

07 paź 2016 - 11:20:42

Jedziemy na kilka dni do Gdańska. Szukamy dobrej pizzerii, która dowiezie nam na miejsce noclegowe smaczną pizzę za normalne pieniądze. Czemu nie lokal? Jedziemy z dziećmi, które i tak nie usiedzą w miejscu, więc wolimy po prostu zjeść na kwaterze ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Tania pizza w dostawie Gdańsk

10 paź 2016 - 18:40:54

A byłaś kiedykolwiek w Gusto Dominium? Bo tam właśnie mają ten lokal - u nich spróbujcie.
Jedyna znana mi sieciówka, gdzie ta pizza jest podawana w klasycznym stylu, podchodzi pod włoską, nawet pod względem przypraw, składników.
Próbowaliście?

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Tania pizza w dostawie Gdańsk

11 paź 2016 - 11:07:05

Sprawdziłam na stronie Dominium i faktycznie z Galerii Bałtyckiej mają dostawę - co ciekawe, ta dostawa jest darmowa. Myślałam, że w dużych miastach się płaci. Tam podają tylko, że minimalne zamówienie to 25 zł. A jaką pizzę tam jecie najczęściej?

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Tania pizza w dostawie Gdańsk

11 paź 2016 - 18:32:19

Możliwe. Zresztą wszystko masz na stronie, pytania zbędne. Spróbuj ciekawych smaków, których sam nie znasz. Np. pizzy z sosem śmietanowym. Świetną mają pizzę z szynką dojrzewającą. Dużą różnicę robi również ich hawajska w stosunku do pozostałych pizz, jakie jedliśmy. Da się zjeść dobrze ;-)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Tania pizza w dostawie Gdańsk

13 paź 2016 - 08:41:24

Sosem śmietanowym? A jak to niby smakuje? Szczerze mówiąc, to nawet średnio to sobie wyobrażam. W sensie - zamiast sosu pomidorowego jest śmietanowy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakopane