Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

weekend

17 lip 2016 - 16:35:18

Gdzie polecacie wyjechać z 2 dzieci na weekend.Jesteśmy z okolic Lublina.Dobrze ,aby było to miejsce abyśmy mogli odpocząć.Może macie jakieś sprawdzone miejsca.

weekend

18 lip 2016 - 14:55:34

Kilka opcji:

Lwów chociaż teraz nie polecam , lepiej będzie się tam wybrać jesienią kiedy są mniejsze kolejki na granicy
Roztocze
Sandomierz
okolice Podlasia
Włodawa
Weekend nad jeziorem bialym
ewentualnie Warszawa, w ktorej możecie wybrać się do Muzeum Powstania Warszawskiego albo do Centrum Nauki Kopernik
Zerknij sobie tutaj: szerokiej-drogi.pl - na stronie jest blog, na ktorym jest sporo propozycji takich wyjazdów.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

weekend

29 lip 2016 - 10:29:37

Lwów super miasto;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

weekend

25 lis 2017 - 20:42:54

Ładna Warszawa, odwiedzę jak będę przejazdem na pewno znów. Odnośnie tego gdzie zjeść w Warszawie to polecam restaurację "Akademia" na Różanej (Mokotów).

Nie polecam natomiast barów na płatnych autostradach, na stacjach itp. Odgrzewane, nieświeże i drogo.

weekend

26 lis 2017 - 08:44:19

tu serio tak okropnie hula forum? Post sprzed roku ...

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

weekend

22 paź 2018 - 10:04:18

Moim zdaniem z całą rodziną warto wybrać się w góry, ale w jakieś ustronne miejsce, gdzie faktycznie można poczuć górski klimat. Ja ze swojej strony polecam Muszynę, a jako miejsce do nocowania Hotel Klimek. Jest naprawdę super i to zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest Aquapark, z którego mozna korzystac bez ograniczen, dwie sauny. Jest też bogata oferta zabiegów spa, a dla dzieci pokoj zabaw czy opieka niani hotelowej. W okolicy też jest wiele interesujących miejsc. Można pospacerować, zwiedzić cerkwie łemkowskie, zimą pojeździć na nartach, a latem skorzystać nawet z otwartych basenów. Polecam!

weekend

09 sie 2019 - 09:14:54

A może południe Polski? Super miejsce na wypad z dziećmi, polecam ponieważ to moje rodzinne strony :) Nowy Sącz to super miejsce jako baza wypadowa :) W samym Nowym Sączu z noclegu polecam skorzystać w Miasteczku Galicyjskim :) https://miasteczkogalicyjskie.pl/, jest to coś innego, niepowtarzalnego, ponieważ hotel mieści się w miasteczku, którego budynki są wiernym odwzorowaniem małomiasteczkowej galicyjskiej zabudowy z przełomu XIX i XX w.. Fajna sprawa dla dzieci, mogą dowiedzieć się co nieco o historii :)

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

weekend

10 lip 2020 - 07:10:18

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-07-31 12:52 przez isra.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

weekend

09 sty 2022 - 15:16:20

A co myślicie o tym, aby zdecydować się na kredyt na wakacje? :) Czasem każdy z nas potrzebuje odpoczynku, a nie zawsze mamy na to odpowiednie finanse. Patrzyłam na ranking kredytów gotówkowych i niektóre z nich wydają się być bardzo korzystne :)

niezweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 2/5

weekend

09 sty 2022 - 20:58:18

A ja uważam, że branie kredytu na wakacje jest nierozsądne. Ogólnie życie ponad stan jets po prostu nierozsądne. Żyjesz na tyle na ile Cię stać. Taka prawda. A co do spędzenia weekendu to bardzo dobrą opcją jest np wyjazd na Mazury https://www.infoilawa.pl/aktualnosci/item/65796-odkryj-idealne-miejsce-na-weekendowy-wyjazd-z-dziecmi

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

weekend

25 sty 2022 - 17:31:08

W ten weekend będę kończyła czytać kryminał "Metropolia" Jarosiewicza Piotra a poleciła mi go znajoma z pracy. Jeśli wy także lubicie czytać książki, to polecam ją, jest świetna.

weekend

03 kwi 2022 - 10:04:40

W tym roku majówkę spędzamy na Krecie, nie mogę się doczekać tego wyjazdu. Od dłuższego czasu stosuje już melanotan aby wyglądać dobrze na urlopie. Jeśli dla was także zależy na ładnej opaleniźnie, to skorzystajcie z tego produktu, na pewno was nie zawiedzie.

W przyszły weekend wyjeżdżam z rodziną na wakacje i już nie mogę się odczekać. Dzięki melanotan mam super opaleniznę, o której zawsze marzyłam, cieszę się, że koleżanka mi powiedziała o tym produkcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-04-03 10:06 przez dioma.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Góry Świętokrzyckie