Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 10:01:26

Czesc dziewczyny,

Czy któras z was zna lotnisko w Barcelonie ? Moja dobra koleżanka przeprowadziła sie do Hiszpanii i mnie tam zaprosiła....Niestety musze sie przesiadać i z miejsca docelowego lecieć do Barcelony, noi tutaj zaczynają sie schody bo musze sie dostac z terminala 1 do terminala 2 aby lecieć do Polski....Wiem że jezdza tam jakies autobusy, ale mam lekki stres przez to....Czy któraś z was kiedys tak leciała?

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 10:08:59

Sama w Barcelonie nigdy na lotnisku nie byłam, rozumiem ,że chodzi Ci o aerobusy. Może filmik Cię uspokoi :



Widać, że na lotnisku są znaki kierujące w odpowiednie miejsce, więc bez stresów. Poza tym zawsze możesz zapytać w informacji, która zawsze znajduje się na lotnisku.

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 10:20:41

Dziekuje Ci bardzo za ten filmik jest bardzo pomocny :)

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 10:22:21

Nie masz się czego obawiać, nie jest to duże lotnisko tak więc się nie zgubisz. To, że masz kilka terminali nie oznacza że musisz się przemieszczać jak np na Heathorw w Londynie, gdzie na inny terminal musi zawieźć Cię autobus. Lotnisko w Barcelonie jest bardzo dobrze oznaczone.

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 11:13:14

wszystkie lotniska na których byłam /Amsterdam, Helsinki, Osaka, Nagoya,Tokio/ są znakomicie oznaczone więc zakładam, że i Barcelona również. Nie stresuj się autobusami, też są dobrze oznaczone. Jedno co Ci mogę doradzić a co mnie potwornie stresowało to krótki czas na przesiadkę. W Holandii (gigantyczne lotnisko i pierwszy lot w życiu) miałam 45 min. Bałam się okropnie, że utknę w obcym świecie sama.... także optymalne wg. mnie przerwy to tak 2-2,5h
Dasz radę i miłego odpoczynku!

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 11:28:49

Ja się kiedyś zamotałam na lotnisku w Barcelonie i za nic nie mogłam znaleźć swojego terminala, ale szedł jakiś pilot, zapytałam go czy nie wie jak tam dojść i po prostu mnie tam zaprowadził. Myślę, ze nie ma co się stresować. Zawsze jakoś można sobie poradzić.

Wyjazd Stres

15 maj 2016 - 22:43:25

byłam na lotnisku w Barcelonie i faktycznie jest duże ale spokojnie wszystko jest oznaczone, nie powinnaś mieć problemu z przesiadką ;) tylko miej troche czasu w zapasie. Miedzy terminalami jeździ autobus z tego co kojarzę

Wyjazd Stres

24 maj 2016 - 10:08:51

Lotniska są na ogół tak dobrze oznaczone, że nie sposób nie trafić gdzieś. Byłam na CDG w Paryżu i wszystko szybko znalazłam bo oznaczenia są naprawdę mega dobrze widoczne i bardzo bardzo intuicyjne:)

zawsze możesz wygooglać i wydrukować sobie plan lotniska to będziesz się mentalnie lepiej czuć mniej stresować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-24 10:09 przez Ajkaa.

Wyjazd Stres

09 cze 2016 - 16:34:43

Nie mam pojecia jak tam jest . Niestety na jednym lotnisku udalo mi sie zgubic .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wakacje Grecja,ktora wyspa?