Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W tym roku dla odmiany chcielibyśmy wybrać się nad polskie morze ale nie do Mielna, Międzyzdrojów czy Sopotu tylko do jakiejś malutkiej miejscowości/ wioski gdzie plaże nie będą przepełnione ani nie będzie tłumów wczasowiczów, rozkrzyczanych kolonii itp.

Co polecacie?
i jak kształtują się ceny w takich miejscach?(szukamy jak najtaniej oczywiście ale warunki w miarę normalne, z łazienką w pokoju itp).

Gąski, Mielenko, Wisełka

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Może Trzęsacz? :) Jest to niewielka nadmorskka miejscowość. Wypoczywaliśmy tam rok temu. Pojechałam tam z takiego samego powodu jak Ty. Chciałam wypocząć w spokojnym, przyjemnym miejscu i powiem Ci,ze bardzo mi się tam podobało. Znajdują się tam ruiny kościoła, które wypadałoby zobaczyć na własne oczy zanim totalnie go morze nie zmyje:
szerokiej-drogi.pl/wstrzasajaco-fajny-trzesacz




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-03 16:34 przez nobba.

@nobba ale trafiłaś, akurat tydzień temu zarezerwowaliśmy już noclegi w Trzęsaczu. Byłam tam kilka razy przejazdem i faktycznie było ok.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegu możesz poszukać na bookapart to polski serwis więc myślę, że powinno się znaleźć coś w mniejszych miejscowościach :)
Co do miejscowości to ja zawsze jeżdżę do tych większych miast, więc nie pomogę w tej kwestii.

Kąty Rybackie. Oprócz morza jest też zalew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krynica morska a może Bieszczady