Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

25 sie 2016 - 11:21:28

A może Beskid Sądecki? Świetne miejsce dla rodziny - dużo atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych. Stoki narciarskie, hotel ze SPA i Aquaparkiem, baseny, bilard. Warto odwiedzić!

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 13:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

16 wrz 2016 - 18:24:07

Ja uwazam, ze nasze polskie morze ma duzo do zaoferowania. Można znalezc nadmorskie miejscowosci z pieknymi plazami. W Międzyzdrojach jest bardzo ładnie , wieczorem tez można sobie wyjsc pozwiedzac, blisko jest Park Narodowy w ktorym są zubry, jest gabinet figur woskowych. W razie niepogody warto wybrać <moderacja-spam> ktory bedzie miał np. Spa czy fajną restauracje z dobrym jedzeniem. Taką ofertę posiada hotel villa-martini i jego duza zaleta: jest blisko plazy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 13:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Pomysł na wakacje 2016

20 wrz 2016 - 11:59:34

Przede wszystkim miejsce gdzie faktycznie wypoczniecie - my naprawdę długo siedzimy nad znalezieniem solidnego hotelu. Nasz ostatni wybór w Hiszpanii - Evenia Olympic był mega fajnym miejscem, ze smacznym jedzeniem i atrakcjami dla dzieci - upatrzony na Travelplanet za naprawdę mega dobrą cenę, bo 2,5 k od osoby dorosłej. I ogólnie w Europie za porządne hotele trzeba liczyć mniej więcej taką stawkę.

Pomysł na wakacje 2016

04 paź 2016 - 15:55:06

a co myślicie o Bali? Wg mnie to trochę niedoceniana wyspa - daleko od Polski bo lot trwa ok 17h - natomiast ma wiele do zaoferowania - np dla miłośników surfingu.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Pomysł na wakacje 2016

06 paź 2016 - 11:33:57

Z czym niedoceniana? Bardzo doceniana, tylko raczej dostępna wyłącznie dla bogatych i przede wszystkim bardzo odległa. Wiesz jaką przyjemnością jest lecieć 17h samolotem? No właśnie... to raczej kierunek dla wybranych. A zresztą - piękne miejsca można znaleźć na prawdę w wielu kierunkach, bliższych i tańczysz. Wiesz ile jest do zobaczenia w Europie? Przejrzyj sobie portale turystyczne. Nie musimy lecieć tak daleko...

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Pomysł na wakacje 2016

31 paź 2016 - 14:55:44

Ja w tym roku byłam w Gdyni i świetnie się bawiłam :) W przyszłym roku też planuję wybrać się nad Bałtyk ale w inne miejsce. Jakiś czas temu trafiam na hotel Leda Kołobrzegu i chyba tam zrobię rezerwację. Hotel ma spa co już samo w sobie jest dla mnie wielkim plusem bo od wieków nie byłam w spa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korfu - kto był?