Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

wakacje last minute

14 minut temu

Budowa domu

39 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysł na wakacje 2016

13 kwi 2016 - 15:00:08

Cześć kochane ! Nadszedł czas, żeby już poważnie zastanowić się nad miejscem spędzenia tegorocznych wakacji i zarezerwowaniem miejsc. Chciałabym abyście poleciły mi jakieś interesujące miejsca, może nawet jakieś sprawdzone, zaufane hotele. Wybieram się na urlop dopiero w drugiej połowie września (ze względu na pracę) także to też ma pewne znaczenie...

P.s. a Wy macie już jakieś wakacyjne plany? :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

14 kwi 2016 - 14:07:12

Mi się marzy wyjazd do Włoch serce Myślałam, żeby pojechac tam pod koniec sierpnia, ale boję się, że będzie jeszcze sporo ludzi. W wrześniu z kolei morze zawieźć pogoda. <moderacja>reklama
Jeżeli chodzi o polecenie Tobie jakiegoś miejsca to zależy jak lubisz spędzać wolny czas.. Ja uwielbiam plaże, morze i mnóstwo słońca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-14 14:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

18 kwi 2016 - 01:26:18

Ja co roku wyjeżdżam nad nasze polskie morze. Nie wyobrażam sobie wakacji bez szumu fal i śpiewu mew. Zazwyczaj wybieram Trójmiasto, Ustkę albo Łebę. W tym roku też Łeba. Jeśli również planujecie wypad akurat tam, to polecam tę bazę noclegową: <moderacja, spam> . Można tam znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty noclegów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 18:15 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

18 kwi 2016 - 09:07:43

w tym roku zdecydowanie cenowo wygrywa Bułgaria. Dodatkowy plus to bezpieczniej niż w innych krajach (mam na myśli ataki terrorystyczne).

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

Pomysł na wakacje 2016

19 kwi 2016 - 14:55:19

Muszę powiedzieć, że warto zwiedzić Malbork, zamek robi fantastyczne wrażenie i można się sporo dowiedzieć :) Na obiad polecam Karczmę Zamczysko, schodzi się z drewnianego mostu i kieruje na prawo po schodach, mają bardzo dobre jedzenie i miejsce z widokiem na zamek :) Jak dla mnie bajecznie :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

20 kwi 2016 - 11:37:31

a ja mam jeszcze inny pomysł, coś bardzo oryginalnego :) chciałabym w te wakacje skorzystać z jednej z tych atrakcji, uważanych za ryzykowne - coś tak dla odmiany, dla emocji :) co prawda nie wiem jeszcze co to będzie, ale może wizyta w najzimniejszym zakątku świata? co uważacie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-24 18:41 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 3/5

Pomysł na wakacje 2016

21 kwi 2016 - 13:38:36

Zależy, gdzie generalnie lubisz jeździć :) My staramy się jeździć tam, gdzie jest w miarę spokojnie (choć o to w sumie najtrudniej w sezonie wakacyjnym) i jest duuużo zieleni. Na razie planujemy wyjazd majówkowy, może jakaś agroturystyka na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Zaczynam też kombinować, co spakować na taki wyjazd, w tym roku (córka 2 latka, ruchliwa i energiczna) chyba trzeba będzie kupić opaskę dla niej na rękę, żeby się nie zgubiła, i pewnie jakiś spray na kleszcze, bo podobno plaga jest...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-24 18:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

26 kwi 2016 - 10:32:56

Ja mogę śmiało polecić nocujnami.pl i tam sobie wpiszcie jakiś region Polski. My w tym roku wybieramy się na mazury, bo wstyd się przyznać, ale jeszcze nie byliśmy. :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

28 kwi 2016 - 14:08:18

Noclegu możesz poszukać na bookapart albo na booking. Mają szeroką ofertę i da się znaleźć coś ciekawego. Co do miejsca to może Włochy..? Chociaż we wrześniu może tam być trochę chłodno.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

28 kwi 2016 - 21:28:03

Ja muszę przyznać, że mam już zaplanowane wakacje. Najpierw odwiedzimy rodzinkę w górach, a potem jedziemy w kierunku morza, a dokładniej to do Łeby. Lubię mieć wszystko szybciej zaplanowane i pokoje zarezerwowałam w zeszłym tygodniu w domu wczasowym Maxim http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/69,2542,dom-wczasowy-maxim Już tam byliśmy i spodobało nam się. Ładne, przytulne i czyste pokoje, obsługa na wysokim poziomie. Do dyspozycji basen, jacuzzi , sauna itd.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysł na wakacje 2016

09 maj 2016 - 16:41:44

mój urlop też będzie dopiero jesienią, ale planuję lecieć w ciepłe kraje (środkowa Afryka) albo na Wyspy Kanaryjskie. już się nie mogę doczekać!

Pomysł na wakacje 2016

09 maj 2016 - 17:23:48

Ja wyjazd mam w czerwcu do Turcji, miejscowość Didim :)
Wyhaczyliśmy wypasiony hotel, all invlusive.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Pomysł na wakacje 2016

12 maj 2016 - 15:27:47

Ja planuję wyjechać do Śrdokowej Afryki dokładnie Uganda, albo na Zanzibar do Tanzanii. Polecam zwolennikom aktywnego wypoczynku :)

Pomysł na wakacje 2016

17 maj 2016 - 16:39:22

U mnie od pomysłów na wakacje peka głowa i to właściwie przez cały rok:) Jest tyle miejsc, które chciałabym zobaczyć, że by czasu mi mogło zabraknąć na pracę:)W tym roku pomyślałam o: http://www.swiatwypoczynku.pl/kierunki-podrozy/15/hiszpania/ bo jest to do osiagnięcia jeśli chodzi o koszty. Doś dużo kierunków w tym roku odpadło bo stały się zwyczajnie mało bezpieczne więc możliwośći są trochę mniejsze.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysł na wakacje 2016

18 maj 2016 - 20:10:23

Lubimy gorące klimaty , plaża , morze , wypoczynek ,
Pozwiedzaliśmy Egipt , Turcję , Hiszpanię
w tym roku już nie ryzykujemy z krajami arabskimi
oraz zaczęły przerażać mnie nawet loty samolotami ;(
W tym roku wybraliśmy Bułgarię , Słoneczny Brzeg -autokarem

Ale jak kto lubi ;)

Urlop w Polsce dla mnie odpada-
mogę zwiedzać Polskę w weekendy

Podczas urlopu wakacyjnego chcę mieć słońce słońce i słońce ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PILNE - jak najtaniej do Niemiec?