Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na ferie?

26 sty 2016 - 10:20:18

Zastanawiamy się nad wypadem na ferie, ale tak na 3-4 dni. Nie zależy nam na górach, byliśmy nie raz i chcielibyśmy zmienić trochę otoczenie. Najchętniej odwiedzilibyśmy jakieś fajne, przytulne małe miasteczko. Co polecacie? Może to i nietypowy sposób na spędzenie ferii, ale z pogodą różnie bywa, a tak to można coś pozwiedzać, zobaczyć, a przede wszystkim odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Na tym nam najbardziej zależy.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-15 08:29 przez moderator.

Gdzie na ferie?

29 sty 2016 - 15:29:23

Czarna Góra :)

Gdzie na ferie?

29 sty 2016 - 15:43:43

Biały Dunajec polecam. A jeśli chcecie poszaleć na nartach lub desce to Białka Tatrzańska :)

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na ferie?

31 sty 2016 - 16:45:36

Lanckorona ma cudowny klimat i tłumów tam nie ma. W okolicach wiele znanych miejsc, typu Wadowice czy Kalwaria Zebrzydowska.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na ferie?

03 lut 2016 - 21:25:30

Ja bym poleciła wypad w Bieszczady Polska. Można sobie wynająć domek w Polańczyku i fajnie spędzić czas. Nawet zimą można spokojnie wędrować po szlakach w Biesach.

Gdzie na ferie?

04 lut 2016 - 09:41:31

nowakasko ja też jadę do Czarnej Góry, bardzo lubię tą miejscowość :) Zdecydowaliśmy się w tym roku na apartamenty w górach ponieważ jedzie nas łącznie 15 osób. To chyba najbardziej opłacalna, dostępna opcja.
To co zawsze mnie przekonuje to dodatkowe atrakcje oprócz stoku, na którym można się wyszaleć to fajnie jak jest np. basen, w którym można wieczorem się zrelaksować ;)

Gdzie na ferie?

24 lut 2016 - 22:01:46

W tym sezonie już raczej za późno na wyjazd (przynajmniej krajowy), ale być może w przyszłym się komuś przyda. Otóż my byliśmy z dziećmi na akademii narciarsko - snowboardowej w Poroninie http://jaworzyna.com.pl/akademia-szkrabusiow-zima Dzieci mogą jechać same albo z rodzicami. W tym roku jechaliśmy razem, ale w przyszłym już chyba dzieciaki same pojadą. Bardzo im się podobało, a instruktorzy mieli świetny kontakt z dziećmi.

Gdzie na ferie?

24 lut 2016 - 22:12:50

Mnie sie zawsze marzyły ferie nad morzem, ale te male miejscowości są pewnie teraz jak zabite dechami :P

Gdzie na ferie?

10 cze 2016 - 09:26:48

A ja chętnie wyjadę na narty do Austrii. Znalazłam ciekawą miejscówkę na Austria-na-narty.pl Czekam tylko na rozpoczęcie zimowego sezonu. A tutaj przed nami jeszcze fala upałów. Wolę zimę.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na ferie?

21 gru 2016 - 10:40:44

Góry są ponad czasowe! Dlaczego nie? : ) My jeździmy już tyle czasu, niemal co rusz w inne miejsca. Polecam bardzo tą willę http://www.gorskiwierch.pl/ zobacz sobie ofertę. Może jednak zmienisz zdanie co do wyjazdów w góry : D Jest przepięknie w dodatku powietrze wolne od smogu , widok na tatry – no zakochałam się w tej willi! Wracamy tam z mężem każdego roku, chyba nigdy mi się nie znudzi. Jest zarówno pięknie w sezonie letnim, jak i zimowym. Polecam

Gdzie na ferie?

02 sty 2017 - 12:03:28

Ja polecam Szczawnicę w Pieninach - cudne miejsce :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na ferie?

05 sty 2017 - 10:41:25

Ja z moim narzeczonym jedziemy w okresie ferii zimowych do Włoch na narty. Postawiliśmy na piękne i malownicze Livigno. Do selekcji i rezerwacji zakwaterowania korzystaliśmy z pomocy biura www.volare.pl . Wiele opcji było do wyboru w pobliżu stoków narciarskich, ale wiadomo, że zadecydowała cena. Uważam, że każdy może tam dobrać coś dla siebie pod względem finansowym i wizualnym.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na ferie?

05 sty 2017 - 11:56:20

Ja mimo wszystko uważam, że zimą góry są najlepsze. Nawet jeśli nie jeździmy na nartach to i tak urlop może być niezwykle udany. W górach zwyczajnie nie można się nudzić ;)

Gdzie na ferie?

12 sty 2017 - 08:32:25

Ja polecam pojechać do Karpacza :) Na ferie to idealne miejsce, bardzo fajne stoki i malowniczy krajobraz z widokiem na Śnieżkę. Byłam z dziećmi w zeszłe ferie i nie chciały wracać. Zatrzymaliśmy się w Pensjonacie Daglezja - polecam, bardzo czyste miejsce, dobra lokalizacja i przemiła obsługa. Naprawdę warto :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na ferie?

14 lut 2017 - 12:17:10

Oczywiście, że tylko w ciepłe kraje! Ja to w ogóle jestem ogromna fanką Afryki, tyle, że się tam teraz trochę niebezpiecznie zrobiło :( Mam pytanie, a jak już lecicie zagranice to korzystacie z kantorów online? Zamierzam w tym roku spróbować, a znajomy polecił mi ten: <moderacja-spam>/. Znacie? Korzystaliście?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 16:15 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyszukiwarka biletów lotniczych