Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwestrowe podróże

07 paź 2015 - 22:08:50

Jakie macie plany na sylwestrową noc? :) Ja w zeszłym roku podróżowałam i teraz też mam taki zamiar. Generalnie, fajne oferty ma Wytwórnia Wypraw. Zastanawiam się co w tym roku wybrać, Wilno, Węgry czy Lwów? :)Wszystkie oferty są bardzo atrakcyjne, co byście wybrali? :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Sylwestrowe podróże

28 paź 2015 - 15:05:42

My zastanawiamy się czy z mężem nie wybrać się w jakieś egzotyczne miejsce. Do Tajlandii albo do Chin na sylwestra. Pogoda jest bardzo dobra na takie egzotyczne podróże w tej porze roku. Oczywiście organizacja musiałaby być samodzielna bo biura podrózy są dość drogie. Przeglądałam sobie oferty lotów i polecam zerknąć sobie na ofertę linii KLM , która lata z Warszawy do Tajlandii czy Pekinu. Widziałam,że mają tam w grudniu dobre loty w cenie ok 2000 zł w dwie strony :)

Sylwestrowe podróże

28 paź 2015 - 15:11:22

Na twoim miejscu wybrałam bym Wilno to naprawdę miejsce warte obejrzenia :)

Sylwestrowe podróże

27 lis 2015 - 13:59:58

Zostaję w tym w domu i spokojnie ze znajomymi świętujemy nadejście 2016, ale w ubiegłym roku byłam w Zakopanem i bardzo polecam. Jeśli jeszcze coś znajdziesz to pakuj się i wyjeżdżaj. Poszukaj ofert noclegowych na booking.com albo bookapart.com bo można coś ciekawego wynaleźć :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Skandynawia, muzyka, język~