Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

08 sie 2016 - 12:20:36

Właśnie wróciłam z podróży z mężem .Polecam Bukowinę Tatrzańską - cisza spokój,
piękne widoki , trasy rowerowe . Można spokojnie pospacerować , nie ma tłumów
Polecam również Bukovina Termy można się zrelaksować i wypocząć ;)
noclegi nie są drogie a ceny w knajpach w miarę ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

18 sie 2016 - 06:55:14

My się na Bukowiną zastanawialiśmy ale w końcu postanowiliśmy nie jechać z uwagi na to,że mamy do Bukowiny dość sporą ogległość tak wiec taka wycieczka byłaby dla nas dość męcząca.... Za to wybraliśmy się ostatnio na dwa dni do Warszawy. Wbrew pozorom noclegi w Warszawie nie są takie drogie jeśli dobrze się poszuka. W sieci jest możliwość rezerwacji apartamentu w mieście za niewielkie pieniądze. Jest wygodniej niż w hotelu i macie możliwość upichcenia sobie czegoś do jedzenia na miejscu.

Nasze mieszkanie bylo praktycznie w centrum.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-24 18:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

23 sie 2016 - 21:01:11

Ja ostatnio byłam ze swoim chłopakiem w Unitral w Mielnie. Bardzo fajny hotel, świetne spa, idealnie miejsce na romantyczny wypad :)Najbardziej spodobały nam się termy w klimacie morza martwego, aż nie chcieliśmy wyjeżdżać :D

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

24 wrz 2016 - 17:37:58

Kraków jets piękny, niedawno byłam z mężem, pojechaliśmy na kilka dni pozwiedzać, odpocząć. Wynajmowaliśmy nocleg w Qhotel Kraków blisko centrum, super widok na Wawel. Poza tym dla aktywnych jest sala fitness, ja mężem dobrze to wykorzystaliśmy, w sam raz na rozpoczęcie dnia :)

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

13 paź 2016 - 13:40:16

Ja z mężem jeżdżę w miejsca niedaleko Warszawy, tak do 100km. Ostatnio byliśmy w cudownym spa, całkiem blisko od domu, a znaleźliśmy je na www.myfun.pl. Warto tak raz na jakiś czas wyskoczyć tylko we dwoje i naładować akumulatory związku.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

18 paź 2016 - 09:25:48

Bukowina i Białka jest super ;) Ja byłam zimą właśnie na taki weekend i było naprawdę cudownie. Do tego jeszcze mój luby znalazł apartament z kominkiem na bookaparcie i zupełnie się w nim zakochaliśmy :)

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

28 paź 2016 - 10:30:12

Polecam Łódź, ze względu na ilość zabytków i architekturę. W pofabrycznej, włókienniczej Łodzi niepodważalnie jest wiele ciekawych miejsc, które warto odwiedzić :) Byłam z rodziną w tym miesiącu, wynajęliśmy tani hotel , bilety do muzeów nie są drogie, a spacer ulicą Piotrkowską niepowtarzalny. Szczególnie zimą, kiedy Piotrkowska ozdobiona jest zaśnieżona i ozdobiona :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-02 11:03 przez moderator.

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

28 paź 2016 - 11:01:45

Ja polecam OWS Andrzejówka - świetne, zaciszne miejsce nad samym Popradem, blisko Muszyny - ceny bardzo niskie - domek dwuosobowy 80zł za noc. Do Krynicy-Zdroju jest 18km, na Słowację ok. 30km, w Starej Lubowni jest bardzo ładny zamek (od Andrzejówki jakieś 35km o ile się nie mylę).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-28 12:02 przez fekete.

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

16 gru 2016 - 15:44:00

Może spa weekend we dwoje w luksusowym hotelu? Z dala od miasta, w cichym i malowniczym miejscu, gdzie czas lekko zwalnia :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

28 lut 2017 - 13:49:51

Bez względu na to czy poszukają Państwo miejsca na wyjazd w pojedynkę czy w większej liczbie osób polecamy Muszynę. Hotel Klimek przygotował szereg atrakcji, dzięki którym nie można się nudzić- bez względu na to czy preferowany jest aktywny wypoczynek czy błogi relaks. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

12 sie 2021 - 13:47:46

Nasz kraj ma wiele pięknych miejsc do zaoferowania.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

20 sie 2021 - 10:57:22

No to ja dorzucę również świente miejsce do spędzenia czasu we dwoje. O ile pasuje Wam województwo Lubuskie. Jest to Dwór Kolesin ( na dole zdjecie miejsca) http://dworkolesin.pl/spa-nad-jeziorem/

smaczne jedzenie
piękne położenie nad jeziorem
zabiegi spa na miejscu

Wypoczywaliśmy tam rok temu w tym roku tez się wybieramy :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-26 14:52 przez adelka28.

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

22 sie 2021 - 13:50:52

Na to pytanie stara się odpowiedzieć więcej par niż mogłoby się wydawać. W dzisiejszych czasach, dzieli nas praktycznie kilka godzin od każdego miejsca w kraju. Weekend dla dwoja powinien zostać spędzony aktywnie, a najwięcej możliwości oferuje nam Kraków i okolice. To nie tylko piękną oprawa wizualna jaka przyciąga tam turystów. To także prawdziwa przygoda i spotkanie z naturą w najczystszej postaci. Miejsc na spacery jest bez liku, tak zwane dolinki krakowskie dają mnóstwo tras o różnym poziomie trudności. Myślać w takich kategoriach, z pewnością nie zabraknie nam pozytywnych wrażeń. Pamiętajmy jeszcze o znalezieniu sprawdzonego hotelu w okolicy. Jednym z bardziej polecanych jest neo hotel - https://neohotel.pl oferujący indywidualne podejście do swoich klientów. Dużym plusem jest także jego lokalizacja, mamy dostęp do całej infrastruktury drogowej i dosłownie kilkanaście minut jazdy do centrum.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-27 12:33 przez mariannazet.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

31 sie 2021 - 22:05:33

dziewczyny, a ja mam z goła inne pytanie :) w jaki sposób oszczędzacie pieniądze żeby móc odłożyć na wyjazd? :) Jakie macie sprawdzone sposoby? U mnie sprawdza się dodatkowe darmowe konto w banku :)

Weekend we dwoje :) tylko gdzie

29 wrz 2021 - 11:25:29

Jeśli szukacie dobrego miejsca, w którym zamierzacie się zregenerować i zapomnieć o wszystkim to polecam hotel https://www.binkowskihotel.pl w Kielcach. Malownicze tereny, zabiegi oraz wygodne apartamenty odnowią świątynię ciała oraz ducha :) Warto zadbać o swoje samopoczucie i organizm, bo to również wpływa na wydajność naszej pracy i komfort życia codziennego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jednodniowa wycieczka WARSZAWA- co polecacie?