Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

15 minut temu

Biznes

19 minut temu

tabernakula sklep

39 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sylwester

12 wrz 2015 - 21:41:25

Hej Kochani możecie polecić mi jakieś sprawdzone miejsce w Zakopanym gdzie można spędzić sylwestra?:)Ofert jest bardzo dużo jednak boję się jechać trochę w ciemno.Interesuję mnie zabawa w góralskiej karczmie do białego rana przy dobrej muzyce i smacznym jedzeniu.Dziękuje z góry za odpowiedzi

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Sylwester

14 wrz 2015 - 16:16:54

A czy macie jakiś budżet na ten cel? Bo wiesz, Zakopane w tym okresie nie należy do najtańszych miejsc w Polsce.
Ewentualnie poszukaj jeszcze czegoś na <moderacja-spam>
Napisz tam przez formularz, że szukasz czegoś na sylwestra, określ ilość osób, posiadany budżet i inne wymagania, kierunki. Propozycję wyślą Ci na maila.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-08 15:59 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Sylwester

14 wrz 2015 - 16:43:15

poszukaj czegoś na booking.com albo na airbnb.com

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Sylwester

22 paź 2015 - 12:27:56

ja wybieram się z kolei na Kaszuby do [moderacja - nieopłacona reklama], mają bal karnawałowy dla dzieci więc nie muszę się o nie martwić, będą miały zajęcie, a my z mężem potańczymy i pobawimy się na balu, mają 3-dniowy pakiet więc będzie czas żeby odpocząć np. w SPA :) i jakby czytali w moich myślach zapewniają nieograniczony dostęp heh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-22 13:08 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Sylwester

01 lis 2015 - 12:44:44

Cytat
justynka8891
poszukaj czegoś na booking.com albo na airbnb.com

Dokładnie przez booking można fajne oferty znaleźć, ale też trzeba to śledzić. Ja tam chętnie zerezerwuje sobie jakiś hotel spa nad morzem w sumie całkiem sporo tego jest Stary Dziwnów ostatnimi czasy jest dość popularny, najważniejsze w tym roku dla mnie żeby nie było tłoku, a góry to niestety, ale miejsce dość tłoczne.

Sylwester

25 lis 2015 - 14:20:38

Ja też się zgadzam - booking i airbnb to najlepsze rozwiązanie. Dorzuciłabym jeszcze do tego bookapart, jeśli chciałabyś wynająć całe mieszkanie czy apartament, też można znaleźć coś dobrego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycieczka z dzieckiem, gdzie?