Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mielno

22 lip 2015 - 12:43:34

Czesc dziewczyny :).Polecacie jakies nie drogie domki,hotele w Mielnie?Z gory dziekuje :)

Mielno

22 lip 2015 - 12:54:04

O tej porze roku wszędzie będzie dosyć drogo ( zakładając, że znajdą się w ogóle wolne miejsca).
Najkorzystniejszą ofertę mają na pewno pola namiotowe ;)

Mielno

22 lip 2015 - 13:08:19

Teraz znaleźć coś w dobrej cienie w Mielnie graniczy z cudem :P Wiem bo sama szukałam a jak jest coś wolnego to ceny z kosmosu :/

Mielno

22 lip 2015 - 13:10:36

Teraz na te wakacje w Mielnie? Troszkę za późno, żeby zarezerwować coś fajnego :)

Mielno

22 lip 2015 - 13:17:04

Niestety tak wyszlo...To nie bylo zalezne od Nas,dlatego musielismy czekac do ostatniej chwili.A Sopot,Władysławowo?Ktos,cos? :)

Mielno

22 lip 2015 - 19:55:59

Hej, ja będę w Mielnie od niedzieli i w ostatniej chwili znalazłam pokój na ulicy niezapominajek. To dość blisko plazy, a dobrze znam Mielno, bo jade tam trzeci raz;) zadzwon tam, może jest jeszcze wolny pokoj, a poza tym polecam pokoje u Pani Joli na ulicy Kościelnej, kawałek jest do centrum, ale spacerkiem ok ;P a przez las na plaże to kilka minut;P z tym, ze tam już wszystko zajęte)

Mielno

23 lip 2015 - 11:51:15

Uwazaj bo jak cos bedzie tanio to na pewno oszust . Wiele osob zstalo oszukanych wlasnie w mielnie.

Mielno

23 lip 2015 - 11:54:45

Mielno i tanio to w sezonie to chyba się wyklucza. Raz popełniłam taki błąd i pojechałam w ciemno. Nocowaliśmy w śmierdzącej budzie, pokój maleńki, obok toalety wspólnej dla 15 pokoi za 50 zł/os.
Od tego czasu nie byłam na wczasach nad Bałtykiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rezygnacja z wycieczki - a zwrot pieniędzy