Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 614
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie noclegi Warszawa

04 lip 2015 - 10:42:17

Hej, za parę dni wybieram się do Warszawy na kilka dni i potrzebuję taniego noclegu mniej więcej w centrum Warszawy, z dobrym dojazdem na ulicę Wilanowską. Czy ktoś zna sprawdzone, tanie noclegi w tych rejonach i da mi jakieś namiary? :) Szukałam już w Internecie, ale kompletnie nie znam Warszawy, więc proszę Was o pomoc :)
Pozdrawiam.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-04 10:43 przez Evvelinne.

Tanie noclegi Warszawa

04 lip 2015 - 11:07:55

Poszukaj Hosteli.
U nas w Wawie to najtańsze formy noclegu.

zweryfikowana
Posty: 614
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie noclegi Warszawa

04 lip 2015 - 11:14:35

Właśnie szukałam hosteli, ale chodzi mi o Wasze, sprawdzone propozycje noclegów :)

Tanie noclegi Warszawa

04 lip 2015 - 11:19:38

Hmm no to ja się już dalej nie wypowiem bo mój nocleg w Warszawie to od 28 lat mój dom :] Jako turysta to mojego miasta nie znam .

Tanie noclegi Warszawa

04 lip 2015 - 16:33:54

Witam ja polecam DZIEKANKĘ na krakowskim przedmieściu (dom akademicki szkoły muzycznej)samo centrum praktycznie w ogódku prezydenta
Byłam w czerwcu 2014 roku POLECAM Pokoje super ceny jak na W-wę
Numer telefonu
Dziekanka. Dom Studenta Uniwersytetu Muzycznego
Akademik
Adres: Krakowskie Przedmieście 58/60, Warszawa
Telefon:22 826 83 10
POZDRAWIAM I POLECAM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-04 16:34 przez Brygidamaria.

Tanie noclegi Warszawa

20 sie 2015 - 08:18:07

Co prawda jest to hotel pracowniczy: http://www.hotelpracowniczy.org/ ale można tam spokojnie normalnie wynająć pokoje i naprawdę jest przyzwoicie. Spałam tam kilka nocy i dla mnie było ok. Pokoje są 1-, 2-, 3-, 4- oraz 5-osobowe. Oczywiście im dłuższy pobyt tym cena bardziej korzystna ale nawet na jedną dobę jest ok.W pobliżu hotelu znajdują się odpowiednie przystanki autobusowe, oraz Szybka Kolej Miejska.

Tanie noclegi Warszawa

01 lut 2016 - 17:40:37

A w grę wchodzą tylko miejscówki w obrębie Wawy? Bo ja znam pod Warszawą - w Modlinie. http://www.uwitaszka.pl/ Nocowałam tam ze dwa razy przed lotem i miejsce jak dla mnie bardzo w porządku.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Tanie noclegi Warszawa

16 lut 2016 - 12:13:03

Ja kilka razy nocowałam w hostelach ale ceny nie są takie niskie.Poza tym standard jest średni. Kilka razy miałam okazję przenocować w hotelu . Tutaj standard jest wyższy chociaż ceny o wiele wyższe a papierowe ściany pomiedzy pokojami również mogą być sporym problemem... Dlatego też od jakiegoś czasu preferujemy z męzem wynajęcie sobie własnego mieszkania. Jest to wygodniejsze, cena jest niewiele wyższa niż pokój w hotelu ( niekiedy porównywalna). Jest kuchnia, w której można sobie coś upichcić oraz większa prywatność.
W sieci jest wiele stron, na których można sobie zabukować taki apartament.
http://www.warsaw4you.com/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-21 12:33 przez mmass.

Tanie noclegi Warszawa

04 kwi 2016 - 09:05:44

W centru miasta się zazwyczaj zatrzymuję, w RIALTO - mają fajne promocje, pakiety, poza tym - lokalizacja jest dla mnie idealna. :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Tanie noclegi Warszawa

13 cze 2016 - 22:33:51

Ja już trzy razy znalazłam pokój przez złożenie zapytania. Wystarczy wypełnić formularz, wpisując swoje wymagania odnośnie terminu, ceny itd. Pasujące oferty zostaną przesłane na maila. Sprawdźcie: http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Tanie noclegi Warszawa

26 sie 2016 - 10:38:16

Hotel Holiday Park na Bielanach. Tzn. nie jest to najtańsza opcja, ale patrząc na standard w stosunku do ceny, to lepiej chyba się nie da. Tym bardziej, że stamtąd macie naprawdę blisko do centrum miasta, na starówkę, nie jest daleko na lotnisko. Ale tak czy siak - kwestia celu jaki chcecie ogarnąć.

Tanie noclegi Warszawa

01 wrz 2016 - 13:44:10

ja zawsze szukam przez strony takie jak Trivago, BookApart czy booking, łatwo porównać ceny :)

Tanie noclegi Warszawa

19 lis 2016 - 22:52:00

Na pewno nie polecam Metro Pracowniczego, porażka, zgubili naszą rezerwację, dostaliśmy "pokój" a raczej blaszany kontener bez toalety, wspólna toaleta osr..ana, aż brało na wymioty, nie korzystałam. Pokój brudny i wychłodzony, spaliśmy zziębnięci w ubraniach, materace porwane, brud, w szafkach butelki po alkoholu, nie sprzątane.. pieniędzy nie zwracają jak zrezygnujesz. Ogólnie masakra, okna bez firanek, pęknięte i poklejone taśmą, lampy potłuczone. Ceny zmieniają się w kalejdoskopie, niby mieliśmy mieć pokój za ok 50zł a stwierdzili że ceny się zmieniły i za dwa dni zapłaciłam 130zł.

Tanie noclegi Warszawa

05 lip 2017 - 13:18:16

A może wynajem mieszkania? Wyjdzie całkiem tanio, za to lokalizacja w centrum i bardzo dobry standard. Ja kiedyś wynajmowałam z Solatium więc ze swojej strony mogę polecić ;)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Tanie noclegi Warszawa

14 wrz 2017 - 19:01:37

Solatium Booking jest ogólnie bardzo opłacalnym wyborem. Jakość/cena wypada świetnie :) Wielu znajomych (którym też zawsze polecam to miejsce) byli z pobytów zadowoleni ze względu na lokalizację (do Wilanowskiej 5 minut) i do tego dojazd do centrum jest super - a to jest niesamowicie ważne w Warszawie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sopot - Gdynia pomożcie !! :)