Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Noclegi Zakopane centrum

26 sie 2015 - 12:19:44

Możecie ewentualnie jeszcze pytać o tutaj - [moderacja - reklama]
W bardzo dobrym standardzie wszystko, ogólnie znakomita miejscówka, smaczne jedzenie, piękne apartamenty i normalny ceny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-31 08:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Noclegi Zakopane centrum

07 gru 2015 - 10:26:25

Ja kiedyś szukałam noclegu w Zakopanem, ale niestety spóźniłam się, wszystko było pozajmowane i trafiłam ostatecznie do Kościeliska. Jest tam tak pięknie, spokojnie, że teraz już rezerwuję noclegi tylko tam. A do Zakopanego i tak jest bardzo blisko. Jeśli zależy Ci na odpoczynku w dobrym miejscu lub też w Zakopanem nie znajdziesz nic ciekawego to sprawdź to - <moderacja-reklama>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 10:52 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

09 gru 2015 - 13:37:42

Też szukałam jakiegoś noclegu, ale na Sylwestra. Było ciężko i nie udało się jakoś szczególnie tanio, ale znalazłam przez portal rezerwacyjny bookapart. Może w czymś komuś to pomoże ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

16 lut 2016 - 14:21:46

wiesz to zależy czego szukasz, bo jeśli interesuje Cię full wypas ;), to może apartamenty z sauną zakopane ;), a jeśli szukasz czegoś po taniości a w centrum to sprawdź schronisko PTTK. Jest całkiem ok

Noclegi Zakopane centrum

16 lut 2016 - 14:53:47

Same Krupówki - wejście bramą z Krupówek - Wesoła Chatka, cena, o ile nie podnieśli to 50zł za osobę, pokój z łazienką (chyba lodówka też była), kuchnia wspólna. Byliśmy tam kilka razy.

Noclegi Zakopane centrum

04 mar 2016 - 12:14:13

my nocujemy w OW Zakopiec- to jest z 15 minut od Krupówek, ale urocze miejsce! Blisko dwa stoki, karczma i Park krajobrazowy ;)
@Onyksowa- Twoją miejscówkę odwiedziliśmy ale nie było miejsc :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

20 mar 2016 - 13:37:40

Polecam wstawienie pytania na portalu: http://www.noclegowo.pl/zakopane/ogloszenia/ Nocleg znajdzie się sam. :) Zachęcam do wstawiania opinii, warto. :)

Noclegi Zakopane centrum

20 mar 2016 - 14:01:18

Ja byłam w zeszłym miesiącu w Zakopanem i mieszkaliśmy w kwaterach "Pokoje za wnukiem". Płaciliśmy 60 zł od osoby za nocleg, pokoje były bardzo czyste, ładne no i do krupówek 200 m :) (ulica Kościeliska 8)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 5/5

Noclegi Zakopane centrum

25 mar 2016 - 10:42:25

Ja podrzucę Smrekową Polanę http://www.smrekowapolana.pl/. Ale wszystko zależy od tego kto jakiego noclegu szuka - jednemu wystarczy schronisko czy namiot, a inny zainwestuje w apartament. Najlepiej więc sprecyzować oczekiwania.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Noclegi Zakopane centrum

22 lip 2016 - 00:22:54

Moim zdaniem warto się zastanowić na wybraniem hotelu kopieniec w Murzasichle - http://www.kopieniec.pl/ bo: sliczny, nowy, z rewelacyjnym tarasem i pysznym jedzeniem, restauracja Krajobrazy, naprawdę mają super kucharzy ;)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

01 sie 2016 - 14:43:34

Ja polecam przejrzeć oferty na nocujznami. Wszystko zależy od tego, co się oczekuje od takiego wyjazdu. My akurat wybraliśmy nocleg bardziej na uboczu, w ciszy i spokoju. Płaciliśmy około 35-40 zł na osobę. Ale blisko Krupówek też tam widziałam noclegi w niskiej cenie :)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Noclegi Zakopane centrum

13 wrz 2016 - 14:22:22

Ja ostatnio odwiedziłam Willę Ryś i jestem zadowolona zarówno ze standardu jak i cen. Fajna okolica bo jest to osiedle domków i pensjonatów tak wiec nie jest tak głośno jak w samym centrum. Właściciele mili, tak samo osoby tam pracujące. Jedzenie pierwsza klasa, warto jest kupić sobie śniadania, które nie kosztują tam dużo ( sama wybieram zawsze obiekty z taką opcją bo dzięki temu jest to znacznie wygodniejsze).
http://willarys.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-30 08:28 przez hallyy.

Noclegi Zakopane centrum

21 wrz 2016 - 14:13:36

Najlepiej szukać noclegów przez wyszukiwarki typu Bookapart albo booking, łatwo wtedy porównać ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Noclegi Zakopane centrum

20 lip 2018 - 10:58:15

według mnie lepiej jest szukać noclegu w pobliżu Zakopanego a nie w samym centrum :) sama wiele razy tak robiłam i okazało się być to dobrą decyzją, bo w centrum Zakopanego zawsze jest mnóstwo ludzi i hałas a ceny są bardzo wygórowane... mi się bardzo podobało w domku alpejskim Kwiat Śniegu, który jest położony jakieś 10 min samochodem od Zakopanego :) jest bardzo dobrze wyposażony i ładnie umeblowany tutaj wstawię link do zdjęć http://www.domekalpejski.pl/galeria

Noclegi Zakopane centrum

17 lip 2019 - 13:49:53

Ostatnio znalazłam fajną ofertę na Mountain Apartments - mają pewne opcje i oferują fajne ceny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Turcja - wyjazd we wrześniu - na co zwracać uwagę