Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 12:49:05

Witam wybieram się z chłopakiem do Zakopanego interesuje mnie tani nocleg blisko Krupówek. Byłyście? Możecie coś polecić? Będę bardzo wdzięczna.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 12:58:52

35zł od osoby , 5 min spacerkiem do busów i dworca, 9min spacerkiem do krupówek :) pokój z wifi , tv, wygodny, łazienka w pokoju ale tylko prysznic i umywalka :) kibelek na korytarzy ale na prawde nie sprawia to kłopotu :) też niedawno byłam z chłopakiem :)

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:22:25

Gdy jesteśmy w Zakopanem z narzeczonym, zawsze wybieramy noclegi w tym miejscu - noclegi. Cena jest przystępna, pokoje duże i czyste, z łazienką, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Może nie jest to jakoś blisko Krupówek (10 minut piechotą), ale dla nas nie było to nigdy problemem. ;)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:33:40

byłam w zeszłym roku w willi Mrzonka, ul Nowotarska, do Krupówek 5 minut, obok jest biedronka. była w apartamencie z kuchnią, sypialnia na piętrze. Przy dłuższym pobycie można negocjować ceny. Zwykłe pokoje też mają, bardzo fajni właściciele. W tym roku znowu ich odwiedzę z chłopakiem :)

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:37:41

Cytat
oleczka2112
byłam w zeszłym roku w willi Mrzonka, ul Nowotarska, do Krupówek 5 minut, obok jest biedronka. była w apartamencie z kuchnią, sypialnia na piętrze. Przy dłuższym pobycie można negocjować ceny. Zwykłe pokoje też mają, bardzo fajni właściciele. W tym roku znowu ich odwiedzę z chłopakiem :)


A ile płaciłaś za nocleg i na jak długo byłaś?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:42:40

zwykłe pokoje są po 40 od osoby, apartamenty po 60 (ale można negocjować). My płaciliśmy po 50 od osoby, byliśmy 2 tygodnie, ale w tej cenie znajdowaliśmy duzo mniejsze apartamenty i z dużo mniejszym wyposażeniem ( tu jest kuchenka z 4 palnikami, lodówka, mikrofalówka, zestaw naczyń, a nawet w łazience pralka (my osobiście z niej nie korzystaliśmy). I jest naprawdę duży pokój i ta sypialnia na górze. Jak potzrebowaliśmy dodatkowej patelni albo tarki to wystarczyło właścicieli zapyatać i wszystko dali, naprawdę bardzo fajni ludzie :]

willamrzonka.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 13:43 przez oleczka2112.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:43:07

Cytat
KatKa94


A ile płaciłaś za nocleg i na jak długo byłaś?

Zapytaj przez tą stronę:
http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form

Określ jakiego typu noclegu szukasz, jaki masz budżet, w jakim terminie. Oni Ci wyślą na maila kilka propozycji. Jest z czego wybrać. To taki mój patencik.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 16:13 przez Ters.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 14:47:34

stasieńka

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 15:26:05

Wysiądziesz u nas na dworcu i stoją z tabliczkami oferującymi pokoje .Blisko centrum są po 35 ,40 mniej więcej.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 15:31:19

pensjonat sfinks na slowackiego 40zl os
blisko krupowek i dworca pks/pkp
bylismy na weekend czerwcowy

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 16:56:26

JA POLECAM PENSJONAT GONG !
płaciliśmy chyba 60-80zł/os (nie pamietam)
W każdym pokoju jest balkon, łazienka , czajnik ,tv- my mieliśmy widok na giewont serce W całym budynku jest bardzo schludnie i kameralnie:)
Śniadania są w cenie -smaczne. Pensjonat prowadzi starsze, przeurocze małżeństwo -miłośnicy zwierzaków,bo tych tez tam nie brakuje :) Do Krupówek jest kilka kroków!

*2
Wiem ,ze może nie pomoge tu autorce,bo szuka taniego noclegu ,ale z droższych opcji (ale tez bez szalenstw) polecam hotel 3-gwiazdkowy Wersal - bardzo miło wspominam pobyt. Zarówno z pokoju jak i z tarasu mieliśmy widok na Giewont. Śniadania bardzo smaczne, miła obsługa, w pokojach czysto i schludnie,łóżka wygodne, lodówka i tv oczywiście w standardzie . Za osobe 120zł. Do Krupówek blisko.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 19:35:45

Cytat
lidzia06
JA POLECAM PENSJONAT GONG !
płaciliśmy chyba 60-80zł/os (nie pamietam)
W każdym pokoju jest balkon, łazienka , czajnik ,tv- my mieliśmy widok na giewont serce W całym budynku jest bardzo schludnie i kameralnie:)
Śniadania są w cenie -smaczne. Pensjonat prowadzi starsze, przeurocze małżeństwo -miłośnicy zwierzaków,bo tych tez tam nie brakuje :) Do Krupówek jest kilka kroków!

*2
Wiem ,ze może nie pomoge tu autorce,bo szuka taniego noclegu ,ale z droższych opcji (ale tez bez szalenstw) polecam hotel 3-gwiazdkowy Wersal - bardzo miło wspominam pobyt. Zarówno z pokoju jak i z tarasu mieliśmy widok na Giewont. Śniadania bardzo smaczne, miła obsługa, w pokojach czysto i schludnie,łóżka wygodne, lodówka i tv oczywiście w standardzie . Za osobe 120zł. Do Krupówek blisko.
Teraz jest tak że w każdym pokoju jest telewizor ,łózka czyste i schludne ,czajnika w pokoju nie ma a to tylko dlatego że jest do użytku kuchnia :)całkowicie wyposazona . Tak więc chyba troszkę lepiej niż w Wersalu :) Goscie mogą sobie isc i normalnie gotowac itd. a nie robić herbate w pokoju:) No i cena połowe niższa przeważnie 40 zł z łązienką kuchnią itd.:)Jeśli nie ma kuchni to jest zrobiony aneks kuchenny również wyposażony jak na kuchnie przystało:)Myslę że troszkę lepiej niż czajniki lodówki po pokojach:) Pokoj to pokoj a nie kuchnia:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 19:41 przez filipekkrol.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 20:10:05

Hej :-) a ja polecam http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=768&foto=tak byłam z całą rodzinką :) apartament 2-poziomowy 2 łazienki cena wszystko napisane w ofercie,właściciel przeuroczy dusza człowiek :) naprawdę polecam
pozdrawiam:-)

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 20:26:07

dosłownie przy samych krupówkach (róg kościuszki) 50-60 złotych od osoby ,b.ładne pokoiki 2-4 osobowe,prywatny bezpłatny parking.w każdym pokoiku łazienka,lodóweczka, aneks kuchenny,wifi. oczywisćie wszystko w cenie.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Noclegi Zakopane centrum

25 cze 2015 - 01:41:36

Najlepiej wejść na: [Moderacja - nieopłacona reklama] i wypełnić formularz z zapytaniem. Dostaniesz oferty na maila, nie trzeba ani dlugo szukać ani długo czekać. A można trafić na całkiem fajny nocleg w dobrej cenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:40 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polski Bus, Praga :)