Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

31 minut temu

Biznes

35 minut temu

tabernakula sklep

54 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 12:49:05

Witam wybieram się z chłopakiem do Zakopanego interesuje mnie tani nocleg blisko Krupówek. Byłyście? Możecie coś polecić? Będę bardzo wdzięczna.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 12:58:52

35zł od osoby , 5 min spacerkiem do busów i dworca, 9min spacerkiem do krupówek :) pokój z wifi , tv, wygodny, łazienka w pokoju ale tylko prysznic i umywalka :) kibelek na korytarzy ale na prawde nie sprawia to kłopotu :) też niedawno byłam z chłopakiem :)

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:22:25

Gdy jesteśmy w Zakopanem z narzeczonym, zawsze wybieramy noclegi w tym miejscu - noclegi. Cena jest przystępna, pokoje duże i czyste, z łazienką, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Może nie jest to jakoś blisko Krupówek (10 minut piechotą), ale dla nas nie było to nigdy problemem. ;)

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:33:40

byłam w zeszłym roku w willi Mrzonka, ul Nowotarska, do Krupówek 5 minut, obok jest biedronka. była w apartamencie z kuchnią, sypialnia na piętrze. Przy dłuższym pobycie można negocjować ceny. Zwykłe pokoje też mają, bardzo fajni właściciele. W tym roku znowu ich odwiedzę z chłopakiem :)

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:37:41

Cytat
oleczka2112
byłam w zeszłym roku w willi Mrzonka, ul Nowotarska, do Krupówek 5 minut, obok jest biedronka. była w apartamencie z kuchnią, sypialnia na piętrze. Przy dłuższym pobycie można negocjować ceny. Zwykłe pokoje też mają, bardzo fajni właściciele. W tym roku znowu ich odwiedzę z chłopakiem :)


A ile płaciłaś za nocleg i na jak długo byłaś?

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:42:40

zwykłe pokoje są po 40 od osoby, apartamenty po 60 (ale można negocjować). My płaciliśmy po 50 od osoby, byliśmy 2 tygodnie, ale w tej cenie znajdowaliśmy duzo mniejsze apartamenty i z dużo mniejszym wyposażeniem ( tu jest kuchenka z 4 palnikami, lodówka, mikrofalówka, zestaw naczyń, a nawet w łazience pralka (my osobiście z niej nie korzystaliśmy). I jest naprawdę duży pokój i ta sypialnia na górze. Jak potzrebowaliśmy dodatkowej patelni albo tarki to wystarczyło właścicieli zapyatać i wszystko dali, naprawdę bardzo fajni ludzie :]

willamrzonka.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 13:43 przez oleczka2112.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 13:43:07

Cytat
KatKa94


A ile płaciłaś za nocleg i na jak długo byłaś?

Zapytaj przez tą stronę:
http://nocowo.pl/szukam_noclegu.html#form

Określ jakiego typu noclegu szukasz, jaki masz budżet, w jakim terminie. Oni Ci wyślą na maila kilka propozycji. Jest z czego wybrać. To taki mój patencik.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 16:13 przez Ters.

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 14:47:34

stasieńka

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 15:26:05

Wysiądziesz u nas na dworcu i stoją z tabliczkami oferującymi pokoje .Blisko centrum są po 35 ,40 mniej więcej.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 15:31:19

pensjonat sfinks na slowackiego 40zl os
blisko krupowek i dworca pks/pkp
bylismy na weekend czerwcowy

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 16:56:26

JA POLECAM PENSJONAT GONG !
płaciliśmy chyba 60-80zł/os (nie pamietam)
W każdym pokoju jest balkon, łazienka , czajnik ,tv- my mieliśmy widok na giewont serce W całym budynku jest bardzo schludnie i kameralnie:)
Śniadania są w cenie -smaczne. Pensjonat prowadzi starsze, przeurocze małżeństwo -miłośnicy zwierzaków,bo tych tez tam nie brakuje :) Do Krupówek jest kilka kroków!

*2
Wiem ,ze może nie pomoge tu autorce,bo szuka taniego noclegu ,ale z droższych opcji (ale tez bez szalenstw) polecam hotel 3-gwiazdkowy Wersal - bardzo miło wspominam pobyt. Zarówno z pokoju jak i z tarasu mieliśmy widok na Giewont. Śniadania bardzo smaczne, miła obsługa, w pokojach czysto i schludnie,łóżka wygodne, lodówka i tv oczywiście w standardzie . Za osobe 120zł. Do Krupówek blisko.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 19:35:45

Cytat
lidzia06
JA POLECAM PENSJONAT GONG !
płaciliśmy chyba 60-80zł/os (nie pamietam)
W każdym pokoju jest balkon, łazienka , czajnik ,tv- my mieliśmy widok na giewont serce W całym budynku jest bardzo schludnie i kameralnie:)
Śniadania są w cenie -smaczne. Pensjonat prowadzi starsze, przeurocze małżeństwo -miłośnicy zwierzaków,bo tych tez tam nie brakuje :) Do Krupówek jest kilka kroków!

*2
Wiem ,ze może nie pomoge tu autorce,bo szuka taniego noclegu ,ale z droższych opcji (ale tez bez szalenstw) polecam hotel 3-gwiazdkowy Wersal - bardzo miło wspominam pobyt. Zarówno z pokoju jak i z tarasu mieliśmy widok na Giewont. Śniadania bardzo smaczne, miła obsługa, w pokojach czysto i schludnie,łóżka wygodne, lodówka i tv oczywiście w standardzie . Za osobe 120zł. Do Krupówek blisko.
Teraz jest tak że w każdym pokoju jest telewizor ,łózka czyste i schludne ,czajnika w pokoju nie ma a to tylko dlatego że jest do użytku kuchnia :)całkowicie wyposazona . Tak więc chyba troszkę lepiej niż w Wersalu :) Goscie mogą sobie isc i normalnie gotowac itd. a nie robić herbate w pokoju:) No i cena połowe niższa przeważnie 40 zł z łązienką kuchnią itd.:)Jeśli nie ma kuchni to jest zrobiony aneks kuchenny również wyposażony jak na kuchnie przystało:)Myslę że troszkę lepiej niż czajniki lodówki po pokojach:) Pokoj to pokoj a nie kuchnia:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 19:41 przez filipekkrol.

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 20:10:05

Hej :-) a ja polecam http://www.zol.pl/noclegi/?action=obiekt&id=768&foto=tak byłam z całą rodzinką :) apartament 2-poziomowy 2 łazienki cena wszystko napisane w ofercie,właściciel przeuroczy dusza człowiek :) naprawdę polecam
pozdrawiam:-)

Noclegi Zakopane centrum

23 cze 2015 - 20:26:07

dosłownie przy samych krupówkach (róg kościuszki) 50-60 złotych od osoby ,b.ładne pokoiki 2-4 osobowe,prywatny bezpłatny parking.w każdym pokoiku łazienka,lodóweczka, aneks kuchenny,wifi. oczywisćie wszystko w cenie.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Noclegi Zakopane centrum

25 cze 2015 - 01:41:36

Najlepiej wejść na: [Moderacja - nieopłacona reklama] i wypełnić formularz z zapytaniem. Dostaniesz oferty na maila, nie trzeba ani dlugo szukać ani długo czekać. A można trafić na całkiem fajny nocleg w dobrej cenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-30 19:40 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polski Bus, Praga :)