Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

22 cze 2015 - 14:06:27

Witam!

Chciałabym zrobić mojemu chłopakowi niespodziankę urodzinową i zabrać go na jednodniowy wyjazd ( dowiedziałby się dopiero wieczorem, dzień przed wyjazdem ) , ponieważ w te wakacje nigdzie się nie wybieramy. Na pewno będzie to podróż autobusem lub pociągiem ( samochód raczej odpada) I tak, jakie miasto z niżej wymienionych polecacie najbardziej pod względem atrakcji turystycznych, tego co warto zobaczyć, zwiedzić?
1) Poznań
2) Wrocław
3) Toruń
4) Gdańsk

Wiem,że w jeden dzień zbyt dużo nie zwiedzę,ale zawsze to jakieś oderwanie od rzeczywistości :)

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

22 cze 2015 - 14:09:29

Każde z tych miast ma coś fajnego do zaoferowania. Dużo zależy od tego, jak daleko od nich mieszkasz. ;)

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

22 cze 2015 - 14:27:59

Jestem z okolic Warszawy,więc do każdego z tych miejsc, podróż zajęłaby ok 4- 5 godz :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

30 cze 2015 - 12:42:37

Stawiałabym na Wrocław. Naprawdę łądne miasto .Zdecydowanie inne od miast w centrum albo na wschodzie Polski. Widać w nim wpływy niemieckie.
Musicie zobaczyć wyspę słodową albo iść do ogrodu japońskiego ( obecnie powinien być otwarty a jest tam naprawdę ładnie),

Jeśli jedziecie pociągiem to na miejscu wynajmijcie sobie samochód.We Wrocławiu bardzo dobre ceny na wynajem oferuje na przykład Avis. Można sobie wynajać bardzo fajne autko w dobrej cenie za kilkadziesiąt złotych. Będziecie mieli o wiele więcej możliwości w taki sposób.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Noclegi Zakopane centrum