Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

zakupy internetowe

12 minut temu

Budowa domu

16 minut temu

Projekt wnętrza

50 minut temu

usługi stomatologiczne

53 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

22 cze 2015 - 14:06:27

Witam!

Chciałabym zrobić mojemu chłopakowi niespodziankę urodzinową i zabrać go na jednodniowy wyjazd ( dowiedziałby się dopiero wieczorem, dzień przed wyjazdem ) , ponieważ w te wakacje nigdzie się nie wybieramy. Na pewno będzie to podróż autobusem lub pociągiem ( samochód raczej odpada) I tak, jakie miasto z niżej wymienionych polecacie najbardziej pod względem atrakcji turystycznych, tego co warto zobaczyć, zwiedzić?
1) Poznań
2) Wrocław
3) Toruń
4) Gdańsk

Wiem,że w jeden dzień zbyt dużo nie zwiedzę,ale zawsze to jakieś oderwanie od rzeczywistości :)

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

22 cze 2015 - 14:09:29

Każde z tych miast ma coś fajnego do zaoferowania. Dużo zależy od tego, jak daleko od nich mieszkasz. ;)

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

22 cze 2015 - 14:27:59

Jestem z okolic Warszawy,więc do każdego z tych miejsc, podróż zajęłaby ok 4- 5 godz :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie na jednodniowy wyjazd?

30 cze 2015 - 12:42:37

Stawiałabym na Wrocław. Naprawdę łądne miasto .Zdecydowanie inne od miast w centrum albo na wschodzie Polski. Widać w nim wpływy niemieckie.
Musicie zobaczyć wyspę słodową albo iść do ogrodu japońskiego ( obecnie powinien być otwarty a jest tam naprawdę ładnie),

Jeśli jedziecie pociągiem to na miejscu wynajmijcie sobie samochód.We Wrocławiu bardzo dobre ceny na wynajem oferuje na przykład Avis. Można sobie wynajać bardzo fajne autko w dobrej cenie za kilkadziesiąt złotych. Będziecie mieli o wiele więcej możliwości w taki sposób.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Noclegi Zakopane centrum